2014 AĞUSTOS annelerinin ,bebeklerine aldıkları ciciler

KIZIMIN yeni kıyafetleri

Eklentiler

• $635267548165210834.jpg
    31,3 KB · Görüntüleme: 40
  • $635267548166830927.jpg
    30,2 KB · Görüntüleme: 55
  • $635261860919567188.jpg
    42,1 KB · Görüntüleme: 52
  • $635267548657448989.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 42
  • $635261880524088503.jpg
    12,7 KB · Görüntüleme: 41
  • $635267549478795967.jpg
    12,7 KB · Görüntüleme: 65
Ben çarşamba günü gittim göstermedi dktr birkaç gün sonra tekrar gel dedi salı gidicem inş gösterir :)

Derler ki, kiz bebekler kendilerini geç gösterir. Benim de 20. haftada kaybettiğim bebeğim kızdı ve 18. haftada bile doktor kendini göstermiyor diyordu. İnşallah salı günü kendini gösterir ve sağlıcakla dünyaya gelir ::)) haberlerini bekliyorum

Eki Görüntüle 1005334 Eki Görüntüle 1005335

kızlar dayanamadım ben de aldım oğluma ilk kıyafetlerini :))

bebeğine daha bir sürü kıyafet alman dileğiyle. sağlıcakla olsun her şey. çok beğendim, tam da Ağustos'un sıcaklarına uygun kıyafetler. Ben henüz bir şey almadım. Aslında korkudan hamileliğin sonuna kadar da alabileceğimi sanmıyorum. 3 tane kaybettim bu 4.hamileliğim. Umarım sonuna kadar gider ve ben de sizlerle aldığım eşyaları buradan paylaşırım. Düşünmek bile heyecan veriyor

Birkaç yıllık kıyafetleri stoplamışsın şimdiden. Birbirinden güzeller. Ben hep uzanmak zorunda olduğum için dışarıya çıkıp bebek kıyafetlerine bakamıyorum, haliyle de alamıyorum. İleriki aylarda inşallah ben de yayınlarım böyle bol bol

Ayyyyyyy harika bunlar nerden aldınız

cok geçmiş olsun canım Allah yaşatmasın bir daha... ama korkma bak ne güzel 18 haftaya gelmişsin zaman cabuk geçiyor bundan sonrası da su gibi geçecek inşallah ve biz bebeklerimize kavuşacağız hayırlı bir şekilde.. gözünden sakınma bence cok beğendiğin birşey olursa al..

walla 1. bebekte çok işime yaradı..biz salonda film seyrederken ayağımızla onu sallardık.. uyuduktan sonra hooop odasına
tavsiye edilir
minik yer beşikleri

Bunlara benzeyen bambu beşiklerden almak istiyorum bende ama kimileri çok kullanamaz filan diyo, annem direkt karyola al kullansın 3-5 yaşına kadar dedi bir de kafam karıştı. İlk çocuğum daha, yaşamadan bilmeyeceğim de sanırım ne olur ne olmaz. Görüntülerini de çok beğeniyorum ama ya onların. Bu büyüklükte hemen hemen, kaç aylığa kadar kullanabildiniz bunu?

ilk çocuğun yani kızımın park yatağı vardı..hani bu katlanan büyük beşikler varya..onlardan hala daha bi yere giderken onu götürüyoruz yani 4 yasına kadar kulanılabiliyor..
ayrıca bu minik yer beşiklerinden aldık 75 lira vermiştik o zaman yani 2010 senesnde 2 yasına kadar kullandık desem yeridir. diğer büyük beşik odasında duruyordu..bu minik yer salıncagıda koltuk üstü ,halı üstü vs.. heryerde :)
biz film seyrederken babası onu ayağıyla cok sallamıştır yerde :) uyuyuncada hop oyun parkına
yani toplam masraf

oyun parkı : 200 tl
yer beşiği : 80 tl

ve en önemlisi paha biçilemez huzur

bizimkiler bunlardı
kesinlikle şiddetle tavsiye edilir

Eklentiler

• $72491141008541857089.jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 61
  • $Chicco-Lullaby-LX-Oyun-Parki-9306.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 34

Haklısın, vazgeçtim galiba o bambu beşiklerden. Parası derdim değil, alıp bi köşeye atçaz ama evde atacak o köşe yok :) Her oda dolu.. Kullanışlı, rahat olması daha mantıklı hem bizim hem onun için.

walla çocuğun giydiği aram yediği içtiği helal demişler dimi..

zaten hemencecik büyüyorlar..insan özeniyor ama çokta gerek yok o kadar masraf yapmaya tabi maddi durum cok iyiyse müsaitse..al istediğini :)

bizimki ana kucağı değildi..bi nevi minik beşik gibiydi sağlı sollu sallanıyordu..ve nerdeyse 2 yasınna kadar kullandık..
ana kucakları galiba daha kısa süreli diye biliyorum

bizimki ana kucağı değildi..bi nevi minik beşik gibiydi sağlı sollu sallanıyordu..ve nerdeyse 2 yasınna kadar kullandık..
ana kucakları galiba daha kısa süreli diye biliyorum

Evet öyle de :) :) ben nasıl bir bebekmişsemmm beni ona sıkıca bağlayıp babam sallaya sallaya ancak susturuyormuş, annemin dediğine göre 5 ana kucağı, 2 beşik kırmışım. İnşallah öyle olmaz bizimkisi. Bunlardan almaktan vazgeçersem bende sizinki gibi bir şey alacağım. Bunların görüntüleri çok hoşuma gidiyor, evde yer olsa hiç düşünmeyeceğim zaten..

ooooo sen de benim kızım gibiymişsin.
.bizde 2 beşik kırdık :) hemde oyun parkı olanlarından ..o kadar çok salladıkki tabi bi de sinirlenince insan hızlı hızlı sallıyor..kızım içindeyken kırdık walla hemde
gibbi su yeşil olan minik yer beşiği hayatımızı kullandı..yanımızda öle sersem olana kadar ayakla mayakla babası sallıyorduk..
öbür türlü odaya gidip oyun parkında yani odasında uyutmaya calıstıkmı uyumuyodu çocuk..e bizim de canımız sıkılıyordu..odada karanlıkta..bu beşiği alınca salonda ohhh biz tv izlerken hanımefendiyi uyuttuk...hem keyif hem iş...:)
bizimkine benzeyen hamaklar falan da var..çeşit çok..salonun büyüklüğüne göre ,maddi durumuna göre al derim bi tane

Eklentiler

• $72491141008541857089.jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 50

Sağolasın yaa.. Bu aklımda yoktu ama kesin almaya karar verdim bi tane, haklısın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…