2014 AĞUSTOS annelerinin ,bebeklerine aldıkları ciciler

ay ay ay ,ne cici şeyler alınmış ,örülmüş ,maşşallah ya ,allahım güzel günlerde kullanmak nasip etsin inşallah ..

bunlarda dün aldığım ilk cicileri bebeğimin :)

Eklentiler

• $Hediyelik_3074033.jpg
    $Hediyelik_3074033.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 51
  • $Hediyelik_3074035.jpg
    $Hediyelik_3074035.jpg
    32,2 KB · Görüntüleme: 53
erken başlamışsınız cinsiyeti belli oldu mu :) hayırlı olsun bu arada güle güle kullansın bebişin inşallah güzel günlerde:)

yok cnm daha cok kucuk cınsıyet ıcın :) kendımce bır karar aldım her ay bişey alacağım bebeğime :) darısı dıger aya :p

ben de yavaştan yavaştan başladım almaya :KK70: ama biraz çoğalsın öyle koyucam fotolarını :KK70: kısmetli olsun die her gördüğümde bebişimi ona bir hediye alıyorum.Allahım sağlıcakla giymeyi nasip etsin.çooook güzel bir duygu :)

$DSC08371.jpg

becerebildiysem bunlarda bizim ciciler....hepsini de diğer hamileliğimde almıştım....nasip olmadı....be kez henüz hiçbirşey almadım ...:nazar::nazar::nazar:sadece teyzesi bikaç birşey ördü... o kadar...:nazar::nazar::nazar: allahım izin verirse inşallah sağ salim.....:nazar::nazar::nazar: nasip olur bu kez.....:nazar::nazar::nazar::nazar:

Ayyy kizlar ne hos seyler almissiniz rabbim saglikla giydirmeyi nasip etsin ben henuz hicbirsry almadim cok erken diye;(( ama oyle ozendinki ne guzel seyler bunlar:KK66:))
Sizdeb ricam aldiginiz seyleri nereden kac tl ye aldiginizida yazarsaniz fikir olur hepimize diye dusunuyorum .birde kendinize hamile kiyafetlerini nereden almayi dusunuyrsunuz?? Varmidir guzel ve uygun seyler bulabilecegimiz yerler???

Mrb guzel agustos anneleri :) ne kadar guzel seyler almissnz oyle insanin ici gdiyor walla.bn henuz bisey almadm ama sizlerin aldiklarini gorunce cok heweslndm .erkn merken dinlemeyip bnde alicam sanirim :) ayrica bilmedigm okadar cok sey warmiski burda yazdiklarinizi okuyunca ogrendm..simdi baslasak almaya ancak bitermis :))

merhaba arkadaslar,
bende agustos annesi olacagim Allahin izniyle...

ben henüz cici almaya baslamadim...masallah bazi arkadaslar hemen baslamis...

tüm annelerin saglikli bi sekilde bebislerine kavusmalarini dilerim...

2.ye cemre yazana aşık oldum keceden yapılmıs sanırım su kece satan hanı bulursam kendım yapabılırım çok cıcııı :KK16:
allahım hep ıcım kız şeylerıne gıdıooo elımde degıl

merhabalar yaılanları zevkle okudum takip ettim bende agustos annesi olucam allahım nasip ederse keçeyle ılgileniyorum bende sayfam var isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim...cinsiyetimiz belli oldugundada kendime ürünler yapmaya başlayacagım zaten siparişlerden vakit buldukça :) :)

merhabalar yaılanları zevkle okudum takip ettim bende agustos annesi olucam allahım nasip ederse keçeyle ılgileniyorum bende sayfam var isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim...cinsiyetimiz belli oldugundada kendime ürünler yapmaya başlayacagım zaten siparişlerden vakit buldukça :) :)
sağol arkadaşım ama ben bebeğimi kaybettim 8 gun oluyo :KK43:

X