2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

MERHABA ARKADASLAR
benim de bugün kan testim 145,74 çıktı kızlar sanırım ben de Ağustos annesi olacağım :)
inşallah bebişlerimiz sıkıca tutunur ve hiç bırakmazlar bizi...
Allah hepimizin bebislerini sagsalim kucagimiza almayi nasip etsin Insallah
ben sabah bi tane daha test yaptım negatif çıktı, dün ve ondan önceki günlerde yaptıklarım pozitif çıkmıştı farklı farklı markalar.sanırım benim bu sefer de olmayacak
yine test yaptinmi canim sonuc ne oldu?? Insallah agustos annesi olursun canim sonucu yazirsa sevinirim

benim adetden 3gun gecti hala adet olucam diye dusunuyorum hala adet olucakmisim gibi agriyo sanci yapiyo ama olamiyorum insallah sen de olmazsin canim bebibisin izin vermemistir

tum hamile arkadaslarinda bebisleri hayirli olsun rabbim isteyen herkeze anneligi evlat sevgisini tattirsin insaAllah hersey gonlunuzce olsun bu topik ve butun topikler hamile ile tolup tassin
AMIIIIIIIIIIIIIINNNNN canim cok guzel yorum olmus
evet canım 2 ağustos aslında temmuzda doğar muhtemelen:)
hakkimizida hayirlisi olsun arkadasim zamaninda gelsin yeter ne erken ne gec Insallah sagsalim alalim kucagimiza

ayni bat ayni ay hamilelik ayni ay dogum ayni gun kavusma ani IIIINSAAAALLLAAAAHHHH

tebrikler arkadasim. Kimyasal ve dis gebelik hepimizden uzak olsun Insallah ben de cok korkuyorum Allahim kimseye yasatmasin Insallah. kesecikleri gorelim sonra da kucagimiza alalim insallah
arkadaşlar 2gün önce beta hcg:212 idi.
dün adet günümdü: 503 çıktı
tay tay tay ilerliyoruz işte
nasıl sizce hala çok korkuyorum
tebrikler arkadasim guzel Masallah Allah hepimizin bebisini korusun

gurbet güzelim benim rabbim hayırlısını versin seni selamete çıkarsın içine inşirah versin arkadaşım
amin cumanin yuzu suyu hurmetine insAllah saglicak gelsin bebelerimiz
arkadaşlar 2gün önce beta hcg:212 idi.
dün adet günümdü: 503 çıktı
tay tay tay ilerliyoruz işte
nasıl sizce hala çok korkuyorum

masAllahhhhhhhhhhh kuzummmmm

merhaba arkadaşlar ben de yeni üyeyim.. son adet tarihim 28.10.2013, 27.11.2013te tahlil yaptırdık hcg 690 çıktı.. ama bir sıkıntım var.. tsh değerim 25 çıktı.. ilaç kullanıyordum ama çok yükselmiş.. ilacın dozunu artırdık ama bu yüksekliğin bebeğe bir zararı olmaz inşallah..

yok benim olmadı maalesef bu ay,dün kan testi yaptırdım negatif çıktı.doktor progestan verdi adet olmam için,ama hala adet olmadım. kısmet artık napalım.

ayyy ya bugün iğne olalı 12 gün oldu..su gibi akan günler hafta gibi geçiyor...RABBİM büyük kızıma kardeş gelse

hadi bakalım hamile sayımız artıyo..bekleyen herkes liste de yerini alır inşallah..bende burada olmak istiyorumm

canım benimde son adet tarihim aynı ,hcg 260 çıktı bugün..gebeliğe bağlı tsh çıktı ilaçla tedavi altına alındı ihmal etme onu mutlaka çünkü ilk 4 ay bebeğin beyin gelişimini etkiliyormuş doktor dedi..inşallah olmaz bi zararı olmaz canım..

Tesekkur ederim.. İnsallah bisey olmaz.. Ben onceden de ilac kullaniyordum dusurmustuk tshyi ama hamilelikten dolayi artmis sanirim.. senin tsh kac cikti?..

pardonda neden bu kadar sasirdin anlamadim doktor sana sat tarihini adet dongunu sorup tahmini dogum yapacagin tarihi soyluyo erken dogum fln olmazsa yani ben oglumdads bu sekilde ilk ogrengigim zmn tahmini dogum gunumu biliyodum

kizlar cook ozur dilerim cook cok pardon simdi doktorun verdigi notlara baktim nerden aklimda kaldiysa 30agustos diye kalmis iki agistosmus muhtemel dogum tarihim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…