2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar,benim adet tarihim dündü,dün test yaptım yarım saat sonra ikinci çizgi silik çıktı.bugünde başka bi marka yaptım bu testte 2dk sonra yine silik çıktı ama dünküne göre daha belirgin.hamileyim dimi kızlar hamile olmak istiyorum.1,5 yıldır bekliyorum.bide bu ay klomen kullanmıştım.
insAllah cnm kan da beta ya baktir
yok canim benim yanlis deil tarihler ben bu ayin 21 de adet oldum yani suan adetim ,adet olmadan 19 ve 20 kasimda da korunmadik ama adet oldum ondan diorum hani belki adetimden 2 gun once yaptikya belki bu adetimin ustune kalmisimdir die cunku bir arkadasim hamileyken ustune gormus ondan dedim

yok gulum o ole degil ustune gormek
bnden ornek vereyim sana
15 ekimde adet oldum ben ve yaklasik 27 ekimde yumurtladim ve ben gun asiri iliskide bulundum
ve 8 kasimda adet olmam gerekiyordu ve leke tarzinda kanam oldu iki gun az bir sekilde
cuma cumartesi pazartesi gelen giden olmayinca bende test yaptim
silik cizgi cikti hamileydim ayri ayri testlerle 3 gun ust uste yaptim silik cikti koyulasmadi sasirdim
normal gebelik olsa gunden gune koyulasir
tabi gebelik belirtileri tam gaz devam gogus hassasiyeti gaz sancisi kasik agrilari falan
neyse 15 kasimda lekelenme basladi tamam dedim kaybediyorum ve ole de oldu 10 gun suren regl kanamsi gibi kanam oldu ve kaybettim yarin randevum var ve korunmayi dusunmuyorum

demek istedigim sayet adet gununde az bir lekelenme olursa o zaman pozitif bir testle ok leybeilirsin hamis oldugunu
cokkkkk ender regl gibi gorupte hamile olan normalde adet tariginden 14 gun önce yumurtlanir yada en gec 17. gun seninki imkansiz fakat regl tarihinden itibaren sen vucudunu takip et 12. gun akinti artarsa ve kasik agrilarin olursa ki gun asiri devam et agustos annesi olursun insAllah

insAllah cnm kan da beta ya baktir

yok gulum o ole degil ustune gormek
bnden ornek vereyim sana
15 ekimde adet oldum ben ve yaklasik 27 ekimde yumurtladim ve ben gun asiri iliskide bulundum
ve 8 kasimda adet olmam gerekiyordu ve leke tarzinda kanam oldu iki gun az bir sekilde
cuma cumartesi pazartesi gelen giden olmayinca bende test yaptim
silik cizgi cikti hamileydim ayri ayri testlerle 3 gun ust uste yaptim silik cikti koyulasmadi sasirdim
normal gebelik olsa gunden gune koyulasir
tabi gebelik belirtileri tam gaz devam gogus hassasiyeti gaz sancisi kasik agrilari falan
neyse 15 kasimda lekelenme basladi tamam dedim kaybediyorum ve ole de oldu 10 gun suren regl kanamsi gibi kanam oldu ve kaybettim yarin randevum var ve korunmayi dusunmuyorum

demek istedigim sayet adet gununde az bir lekelenme olursa o zaman pozitif bir testle ok leybeilirsin hamis oldugunu
cokkkkk ender regl gibi gorupte hamile olan normalde adet tariginden 14 gun önce yumurtlanir yada en gec 17. gun seninki imkansiz fakat regl tarihinden itibaren sen vucudunu takip et 12. gun akinti artarsa ve kasik agrilarin olursa ki gun asiri devam et agustos annesi olursun insAllah

perşembeye randevum vardı,perşembe gidicem inş doktora canım
bu arada benim erken belirtilerim şunlardı ; mide kazınması,adet ağrısı gibi ağrılar karında kasıklarda ama adet ağrısından daha hafif,yüzümde adet öncesi sivilce çıkmazdı hiç şimdi çıktı çok.akıntı su gibi ya da beyazımsı şekilde.ama göğüslerimde hiç bi ağrı değişiklik falan yok.

arkadaşlarım bugün sonucumu öğrendim.ağzımı doldura doldura söyleyemesemde
heralde galiba sanırım cılız bir sesle söylüyorum hamileyim.
kızlar bundan önceki 2 düşüktede beta ha arttı ha artacak modundaydım
onun için sıradışı korkuyorum neyse sonuçları birdaha yazıyorum:

adete 8.gün kala:5
adete 6.gün kala:23
adete 4.gün kala:77
adete 2.gün kala:212(bugünki değerim)

doktor normal seyrinde dedi.bazı arkadaşların inanılmaz artıyor inşallah bizimkide tutunur
haftaya gel belki keseyi görürüz dedi inş
birbirimize çok dua edelim kaderdaşlarım

doktor normal seyrinde dedi.bazı arkadaşların inanılmaz artıyor inşallah bizimkide tutunur

Değerin gayet güzle artışda olmuş benim 2 gün kala 56 ydı adet günü 281 gayet rahat içim seninde olsun:) artış olması önemli.

Hanımlar topiğimizi artık biri düzenlese yapmak isteyen yok mu artış var sayımızda ilk sayfaya liste yapılsa:) benim zamanım olmayabilir oğlum var ilgi bekleyen:)

perşembeye randevum vardı,perşembe gidicem inş doktora canım
bu arada benim erken belirtilerim şunlardı ; mide kazınması,adet ağrısı gibi ağrılar karında kasıklarda ama adet ağrısından daha hafif,yüzümde adet öncesi sivilce çıkmazdı hiç şimdi çıktı çok.akıntı su gibi ya da beyazımsı şekilde.ama göğüslerimde hiç bi ağrı değişiklik falan yok.

tebrik ederim,bebişler geliyor:):) sağlıkla kucagınıza alın inşallah

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
merhaba kizlar topigimiz hayirli olsun.Qaliba ben de hamileyim :KK17: topik hayirli ugurlu bol :KK49: li olsun İNŞALLAH. liste yapilicakmi kuzular?? :26: benim tarihim qaliba 3 agustos.Yani İnşallah
ALLAH HERKESE KISMET ETSİN sagligiyla kucagına alsın en kısa zamanda İnşallah

Son düzenleme:
Hanımlar topiğimizi artık biri düzenlese yapmak isteyen yok mu artış var sayımızda ilk sayfaya liste yapılsa:) benim zamanım olmayabilir oğlum var ilgi bekleyen:)
bn yaparim da belii olsa kesinlesse insALLAH

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
KUZUM GUZEL GIDIYORSUN ha gayret cnm bnmmmmmm:KK16:

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
merhaba kizlar topigimiz hayirli olsun.Qaliba ben de hamileyim :KK17: topik hayirli ugurlu bol :KK49: li olsun İNŞALLAH. liste yapilicakmi kuzular?? :26: benim tarihim qaliba 3 agustos.Yani İnşallah
ALLAH HERKESE KISMET ETSİN sagligiyla kucagına alsın en kısa zamanda İnşallah

kazene söyleyin ,yada izin verirse yenı baslık acın ordan yaparsınız listelerinizi :) şimdiden hayırlı olsun

kiz sendemi burdasin :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: ama sen daha onceden hamile kalmistin agustosmu olur dogumun anlamadim canim ama ben :26: eveet tamam şimdi baktım ates tablona sen adet gelmeden oyrenmişsin benden 1 hafta 10gun falan once.hadi hakkimizda hayirlisi :KK16:

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar..
ben de hamileyim,inşallah nasip olursa ağustos annesi olucam..
isteyen herkes olsun inşallah,beklenmeyen adetler gelmesin 9 ay :KK34:

ahh ahhh ne günlerdi :))
geçen sene bu zamanlar hamile kalmıştım ne heyecanlı günlerdi :KK16:
şimdi kızım kollarımda :KK16: dünyanın en güzel duygusu annelik inşallah sizlerede nasip olur
Allah hepinize hayırlı evlatlar versin inşallah biz 2013 ağustos anneleri olarak çok şey paylaştık topikte umarım sizinde öyle olur

benim de bugün kan testim 145,74 çıktı kızlar sanırım ben de Ağustos annesi olacağım :)
inşallah bebişlerimiz sıkıca tutunur ve hiç bırakmazlar bizi...

ben sabah bi tane daha test yaptım negatif çıktı, dün ve ondan önceki günlerde yaptıklarım pozitif çıkmıştı farklı farklı markalar.sanırım benim bu sefer de olmayacak :KK50:

hamile olan arkadaşları tebrik ediyorum RABBİM sağlıkla kucağınıza almayı da nasip etsin...

arkadaşlar ya nasıl ağrıyo kasıklarım adet olacakmışım gibi korkuyorum..acaip bi değişik hayırlısı inşallah yumoşlarım tutunur..2 tane tutunsa keşke çok istiyorum :KK4::KK52::KK52:

ben sabah bi tane daha test yaptım negatif çıktı, dün ve ondan önceki günlerde yaptıklarım pozitif çıkmıştı farklı farklı markalar.sanırım benim bu sefer de olmayacak :KK50:

pozitif dusun canim benim belkide bugun yaptigin test yanlis cikmistir insaAllah bebisin seninledir rabbim yardimcin olsun

X