2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

insaAllah hamilesindir cnm insaAllahta ikizlerin olur bende cok istiodum olmadi rabbim gonlunuze gore versin

cvbin icin cok teskkur edrim cnm hayirlisi artik bn zaten cok kararrsizim kizim daha kucuk 2 bucuk yasinda artik olrsada hayirlisi rabbim sizlere ve tum isteyenlere nasip eylesin insaAllah

tum hamile arkadaslarinda bebisleri hayirli olsun rabbim isteyen herkeze anneligi evlat sevgisini tattirsin insaAllah hersey gonlunuzce olsun bu topik ve butun topikler hamile ile tolup tassin

pozitif dusun canim benim belkide bugun yaptigin test yanlis cikmistir insaAllah bebisin seninledir rabbim yardimcin olsun

sağ ol canım inşallah öyledir ama pek umudum yok pozitif düşünemiyorum maalesef,ilk defa çift çizgi görmüştüm,sabahtan beri ağlıyorum bayağa etkilendim ((

kiz sendemi burdasin ama sen daha onceden hamile kalmistin agustosmu olur dogumun anlamadim canim ama ben :26: eveet tamam şimdi baktım ates tablona sen adet gelmeden oyrenmişsin benden 1 hafta 10gun falan once.hadi hakkimizda hayirlisi

evet canım 2 ağustos aslında temmuzda doğar muhtemelen:)

kızlar keseyi görenimiz varmı aramızda.keseyi görenler bilgilerini bizimle paylaşırlarsa çok güzel olur

kızlar şimdi bizim tabloyu yapan varmı yapan varsa diye yazıyorum:
sat:29 ekim beklenen doğum tarihi:5ağustos
ben yapmayı çok arzu ederim ama çalıştığım için çok çok geç geliyorum
ve çoğu zaman bilgisayara giremiyorum

mrb kizlar oncelikle iyi aksamlar herkese
en son 29 ekimde olmuştum bu ay 25inde olmam gerekiyordu olmadım canım ve idrar sonucum pozitif,ama hala şüphe var içimde 1,5 yıldır hiç çift çizgi görmediğimden.
cnm moralini bozma keske bugun gidip bi kan verseydin

hayirli olsun inss degeriniz katlanarak artsin

cnm hayirli olsun ayni bat tarihlerimiz inss hepimiz guzel bi hamilelik geciririz

benim de bugün kan testim 145,74 çıktı kızlar sanırım ben de Ağustos annesi olacağım :)
inşallah bebişlerimiz sıkıca tutunur ve hiç bırakmazlar bizi...
inss cnm hayirli olsun

merhaba arkadaşlar..
ben de hamileyim,inşallah nasip olursa ağustos annesi olucam..
isteyen herkes olsun inşallah,beklenmeyen adetler gelmesin 9 ay
insss canim arkadasim burdanda buyuturuz gobisleri insss

Drdan geldim
Kizlara rahim perdesi amaliyati sonrasi
Rahim toparlamamis kendini ole olabir dedi dr
rahime tutunmadan
Embriyo adet kaniyla atilmistir dedi iki ay daha bekle iyice toparlansin dedi
Kayiplar oldugu icin riske etmeyelim dedi.
Ustelik bogazimda nodul var alinmasi lazim
Ocak sonuna karmakarisik oldum yas 37 af Allahim cikar yolu goster
Yumurtan var dedi kalitesi hakkinda birsey diyemem dedi
Allahim yolunuzu acik etsin saglicakls yavrulariniza kavusun amin

Son düzenleme:

cok gecmis olsun canim rabbim yar ve yardimcin olsun insaAllah rabbim hayirli evlatlar nasip eyler en kisa zamanda sanada uzme canini vardir herseyde bir hayir demekki bebisinin birazdaha zamani var dunya ile tanismasina belli olmaz belki bu ayi sen es gectin bebisin gecmez surpriz yapip gelir hakkinda hayirlisi olsun canim

gecmis olsun cnm inss ogune kadar senin icinhersey yoluna gisin gunu geldimide bebisin annesine gelsin insss

gurbetgüzeli hakkında hayırlısı neyse o olsun..duanı ettin tevekkülden başka yapacak bir şey yok...ALLAH tan umut kesilmez..

Çok geçmiş olsun inşallah her şey gönlünce olur Rabbim şifa versin

Çok geçmiş olsun inşallah her şey gönlünce olur Rabbim şifa versin

gurbetgüzeli hakkında hayırlısı neyse o olsun..duanı ettin tevekkülden başka yapacak bir şey yok...ALLAH tan umut kesilmez..

gecmis olsun cnm inss ogune kadar senin icinhersey yoluna gisin gunu geldimide bebisin annesine gelsin insss

Allah razi olsun kizlar Rabbim ne muradiniz varsa versin dua edin bana ne olur bol bol icinde bulundugum sikintiyi atlatayim insaAllah

Merhaba kizlar :) son adetim 29 ekimdi. Ptesi yani 25 kasımda idrarda test yaptım pozitif çıktı. Salı günü 26 Kasım da kan testi yaptırdım bhcg 89.20 çıktı. Doktor gebelik var ama daha çok yeni dedi. Aralığın 6 sinda gel keseyi görürüz dedi. Inşallah görebiliriz :) burada kimyasal ve dış gebelikleri okuyunca çok korktum inşallah Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin. .

gurbet güzelim benim rabbim hayırlısını versin seni selamete çıkarsın içine inşirah versin arkadaşım

arkadaşlar 2gün önce beta hcg:212 idi.
dün adet günümdü: 503 çıktı
tay tay tay ilerliyoruz işte
nasıl sizce hala çok korkuyorum

buarada sat ı 29ekim olan bikaç arkadaş var heralde benim gibi
5ağustosa geliyor inş doğumlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…