2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hepimiz için cnm,
inşallah burda en mutlu anlarımızı paylaşıcaz bundan sonra:emir_bebek:

inş cnm..

oyle cekilmeyecek kadar agri degil canim ama uzaninca agriyor sanki bilmiyorum:KK14:

tatlım bişey yoktur ALLAH ın izniyle kokma stres daha tehlikeli..

Beni listeden çıkar canım, kızlar sizi tanımak güzeldi inşallah hepiniz sağ salim alırsınız kucağınıza bebeklerinizi

tatlım üzülme nolur şimdi bi haber aldım.. bi akrabamızın bugün yarın doğçak bebeği ölmüş ve bgün sezeryanla almışlar bebeği
yarın gömülcek inanki onun durumu daha zor.. biz en azından en başında kaybediyoruz buna alışmak daha kolay
üzme kendini sabret şükret ..

ALLAH ım onun da yardımcısı olsun okadar üzüldüm ki anlatamam :KK14:
bebeğemi üzüleyim
anneye mi üzüleyim şaşırdım kaldımm :KK43:

yarin hem kan veriyim o zaman hem usg ya gireyim
bugun tez gecsin ya nolur ((
ama sen hamilesin canim benim
bundan onceki mi hamileliginde oldu?
Rabbim evlatlarimizi sagsalim kucaklarimiza almayi nasib etsin amin

evet ağustosta hamile kaldım 6.haftanın başında düşük yaptım.

doktor karından baktı kese göremeyince kan testi istedi biraz düşük çıkınca hemen kürtaj dedi ben ısrar edince usg konusunda radyolojiye gönderdi oradaki doktor daha küçüktür alttan bakalım istermisin dedi ben de onun için geldim dedim. sonra baktı rahimdeki keseyi gördü , geç döllenme olabilir dedi. usg kağıdını aldım doktorun yüzüne çarptım hani yoktu diye, ona kalsa hemen yatış yap kürtaj dedi. ama bunlar 4 gün içinde beni o kadar yıprattı ki sonunda düşük yaptım ama kendiliğinden kürtaj olmadan ve iki ay sonra tekrar hamile kaldım şimdi 7 haftalık. bu arada o hastaneye bi daha hayatta gitmem.

doktor karından baktı kese göremeyince kan testi istedi biraz düşük çıkınca hemen kürtaj dedi ben ısrar edince usg konusunda radyolojiye gönderdi oradaki doktor daha küçüktür alttan bakalım istermisin dedi ben de onun için geldim dedim. sonra baktı rahimdeki keseyi gördü , geç döllenme olabilir dedi. usg kağıdını aldım doktorun yüzüne çarptım hani yoktu diye, ona kalsa hemen yatış yap kürtaj dedi. ama bunlar 4 gün içinde beni o kadar yıprattı ki sonunda düşük yaptım ama kendiliğinden kürtaj olmadan ve iki ay sonra tekrar hamile kaldım şimdi 7 haftalık. bu arada o hastaneye bi daha hayatta gitmem.

bende dr.ların çok etkili olduğunu dşünüyorum..
geçen ay kimyasal gebelik yaşadım..
dr. bana düşer bu dedi başka bişey demedi..
yat dinlen dikkat falan demedi..
bi ilaç falan verebilirdi belki vermedi..
ben daha sonra kanamam var diye gittim..
öncelik tanır diye düşündüm sonuçta kanamala gitmişim..
düşmeye başlamıştır zaten çook düşüktü değerin dedi..
onlar için önemli değil nasıl olsa..
pislik şeyler bende bir daha o dr.a gitmicem!

aynen canım bende aynı durumdayım ben susuyorum su içiyorum ama midem bulanmaya başlaıyor ondan sonra..
zorlada olsa içmeye çalış canım..

bu arada gebelik takvimlerimiz aynı gidiyor :)) du bakalım senmi önce çıkarcan ben mi bebişi :KK1:s

ayy evet aynıymış bakalım benim ilki sezeryan oldu bunu normal istiyorum ama yapacak doktoru bulmak lazım hayırlısı

kizlar ya doktorumla konusdum
cok moralim bozuldu
sol tarafim agriyor dedim
dis gebelik ola bilir dedi git kan ver dedi artmissa bebekiyi dedi
artmamis sa dis gebelik cocuk sol kupde kala bilir dedi
cok uzuldum
cok moralim bozuldu(((

canım gerci herkes yazmış ama bide ben kendi yaşadıgımı anlatayım benim ilk gebeligim de sol kasıgım cok agırıyordu kramplarım oluyordu akıntımda cokdu her belirti vardı ama dış gebelik falan degildim kalp atışını herşyi gördüm ama 12 ci haftada kalbi durdu kürtaj oldum nedenini bilmiyorum kan pıhtılaşmasımı yok kromozon bozuklugumu nedeni hic bilmiyorum araştırılmadı yani kendini sakın şimdi üzme sol kasımın agrısından hemen oldugum yere oturuyordum doktorun nedediyse sen onu yap her gebelik cok farklı oluyor canım şimdi yeniden hamile kaldım bundada o belirtilerin 1 tanesi bile yok bende bu normalmi acaba diye düşünüyorum digeri cok agrılı oldugu icin sakın sıkma kendini rahat ol

bende dr.ların çok etkili olduğunu dşünüyorum..
geçen ay kimyasal gebelik yaşadım..
dr. bana düşer bu dedi başka bişey demedi..
yat dinlen dikkat falan demedi..
bi ilaç falan verebilirdi belki vermedi..
ben daha sonra kanamam var diye gittim..
öncelik tanır diye düşündüm sonuçta kanamala gitmişim..
düşmeye başlamıştır zaten çook düşüktü değerin dedi..
onlar için önemli değil nasıl olsa..
pislik şeyler bende bir daha o dr.a gitmicem!
Bencede dr iyi araştırıp gidin kızlar
benide hamileligimde çok korkuttular
hamilelik boyunca tam beş dr değiştirdim:KK19:
biri kesen yırtılmış dedi düşük tehliken vqr dedi
ama benim ne kanamam ne ağrım vardı gayet iyiydim
biri bebeğin fazla gelişmemiş erken alicaz dedu bir
diğeri tansiyonum yükseldi geçmez olursunuz
dedi hemen sezaryene alayım dedi ameliyat için 850 istedi:KK20:
başka bir dr gittik oda oyle birşey yok dedi erken doğum
tehliken var dwdiler tam beş hafta iğne yedim ama benim
inatçı kızım tam 40+1 haftada geldi ayrıca dogumu hiç
tanimadugim bir dr yaptırdı:KK1:keşke o dr önce tanisaydim
dedim çok ilgilendi ve inanın sezqryen yerim hiç agrimadi
doğum yaptığımı bile unutuyorum:KK1:size önerim sizi ve bebisi
önemseyen iyi bir dr seçin

merhaba cnm ben de ilk bebeğim 11 haftalıkken karnımda kaybettim. İstanbulda kan pıhtılaşması testini 400 tl ye yaptırdım. şimdi 6 haftalık hamileyim ve her gün iğne oluyorum. Bana test yaptıracağım yeri doktor tavsiye etmişti... sen de sana yakın olan bir yeri sorabilirsin doktoruna...

nasıl imrenmem :KK43:( ilk bebeğim 11 haftalıkken karnımda kaybettim. o yüzden en ufak şeyden panik yapıyorum... Miden bulanması bebişin varlığından bir haber :) en azından her seferinden ben buradayım beni unutma diyor sana :)) Sağlıcakla kucaklarımıza alırız inşallah:)

merhaba canım, iyi haberlerini bekliyoruz:) Sağlıcakla kavuştursun Allah hepimizi, Allah her isteyenin kucağını doldursun: ))

ne güzel canım senin doktorun seni yönlendirmiş benim yaşadıgım yerde özel hastane bile yok samsun yada bafraya gidicem doktor konturollerime inşallah güzell haberler verir doktorum gidince henüz doktora gitmedim 5+2 günlük oldu benim gider gitmez doktoruma danışıcam sorucam yönlendirsin beni ben de korkuyorum tekrardan kaybetmek istemiyorum inşallah herşey normal illerliyordur birde rekabet olmayan bir yerde cok ama cok pahalı oluyor özel hastaneler ne koparırsak diye düşündükleri icin bana yardımcı oldugun icin cok teşekkür ederim

benimde sezeryan ama normale hiç cesaretim yok ne güzel istiyorsun sen canım inş bulursun dr. :))
ne diyorlar ona s.s.v.d. :)) böyle bir grup vardı facede :))

sezeryan videosu izledim kendime acıdım .birde normal doğum yapanlara imreniyorum.benim dr sezeryancı çıktı beni korkuttu bende sezeryan oldum.bi bakıyım o gruba teşekür ederim

tatlım inş bişey olmaz kıyamam ben sana bol bol dua et canım ..

canım gerci herkes yazmış ama bide ben kendi yaşadıgımı anlatayım benim ilk gebeligim de sol kasıgım cok agırıyordu kramplarım oluyordu akıntımda cokdu her belirti vardı ama dış gebelik falan degildim kalp atışını herşyi gördüm ama 12 ci haftada kalbi durdu kürtaj oldum nedenini bilmiyorum kan pıhtılaşmasımı yok kromozon bozuklugumu nedeni hic bilmiyorum araştırılmadı yani kendini sakın şimdi üzme sol kasımın agrısından hemen oldugum yere oturuyordum doktorun nedediyse sen onu yap her gebelik cok farklı oluyor canım şimdi yeniden hamile kaldım bundada o belirtilerin 1 tanesi bile yok bende bu normalmi acaba diye düşünüyorum digeri cok agrılı oldugu icin sakın sıkma kendini rahat ol

Bencede dr iyi araştırıp gidin kızlar
benide hamileligimde çok korkuttular
hamilelik boyunca tam beş dr değiştirdim:KK19:
biri kesen yırtılmış dedi düşük tehliken vqr dedi
ama benim ne kanamam ne ağrım vardı gayet iyiydim
biri bebeğin fazla gelişmemiş erken alicaz dedu bir
diğeri tansiyonum yükseldi geçmez olursunuz
dedi hemen sezaryene alayım dedi ameliyat için 850 istedi:KK20:
başka bir dr gittik oda oyle birşey yok dedi erken doğum
tehliken var dwdiler tam beş hafta iğne yedim ama benim
inatçı kızım tam 40+1 haftada geldi ayrıca dogumu hiç
tanimadugim bir dr yaptırdı:KK1:keşke o dr önce tanisaydim
dedim çok ilgilendi ve inanın sezqryen yerim hiç agrimadi
doğum yaptığımı bile unutuyorum:KK1:size önerim sizi ve bebisi
önemseyen iyi bir dr seçin
ben aslinda sizler gibi dusunuyorum simdi
benim adetin 31 ci gunumde kan degerim 247 cikti cok az degil
egerki bir sorun olsaydi biraz dusuk ve ya cok az cikardi
hem sol daki agrim cok sanci veren degil
sanki orda birsey var gibi
Biraz iyiyim sanki kizlar
hiss ediyorum anne yuregim bebegim benimle diyor
beynimde soru isaretleri var ama
insallah
yarin ben kesemi gorucem
insallah amin
bu arada cok sagolun teyzeleri
yarin size guzel haberler vericek minigimin annesi amin insallah

Ohh cok mutluyum arkadaslar gittik kalp atislarimizi da dinledik cok saglikli bi gebelimiz war darisi hepiniz basina cok farkli bisi icinde baska bi kalbin attigini duymak

been .. bıktım artık hayatımın her alanında bu illetten.. birtek spor ve uzun uzun yürüyüş iyi geliyor bana onlarıda yapamıyoum şimdi..
ama hamilelik nedeniyle en hat safha da şuan :KK50:[/QUOTE]

aynen yaa of hamilelikde daha kötü etti beni ilerleyen zamanlarda napacam bilmiyorum..

sercem bendede çok vardı o ağrılar normal yani korkma,progestan aldım onu içiyorum azaldı ağrılarım için rahatlaması için bi doktora git,ama sıkıntı yapma normal ağrılar onlar..
ay sen benim canimsin birtanem
gecdi agrim soldaki
sanki beynime takinca daha bir artmisdi simdi yok sanki
ben bebegimi yarin gorucem
kan degerimde cok artdi eminim(insallah)
ama beynimde soru isaretleri var tum soru isaretlerini silmek icin yarin hem kan vericem hem usg cektiricem insallah
Ohh cok mutluyum arkadaslar gittik kalp atislarimizi da dinledik cok saglikli bi gebelimiz war darisi hepiniz basina cok farkli bisi icinde baska bi kalbin attigini duymak
ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
masallah :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
darisi basimiza

kizlar birsey sorucam ben yarin keseyide gormeye gidiyorum sizce cokmu su icmeliyim yoksa acmi gitmeliyim
sizce hangisini yapsam daha iyi?

X