2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

arkadaşım bende çalışıyorum cumaya gidicem doktora.
evet günlerimiz aynı büyük ihtimal kalp atışını duyarsın gittiğinde sen hiç gitmedin heralde ben 5+6iken dün gördüm kalp atışlarını

bende folik asid kullaniyorum doktorumu aradim birde dupaston dedi ic metformin dedi 20 gun ic degerin normal dedi insallah kat kat katlanir insallah seninkide ttabi
azmiiiiii
canim sence ne yapsam bol sumu icmeliyim ya cok saskinim
belimde agri var
birde sabahlari sol tarafimda agri oluyor bu normalmi?

evet cnm ağrıların olması normal..
zaten ağrıdan korkma eğer kanama olmazsa birşeyden korkmana gerek yok...
tabiiki de bol su iç.. yemene dikkat et.. dinlenmeye çalış...
ve 2 gün sonra testi mutlaka tekrarla 2 katına çıkarsa sağlıklı gidiyor demektir..
hcg si 140 olanlar var ilk öğrendiklerinde senin onlara göre çok bile :))
ama kontrolü elinden bırakma..

vallaha canım bende bilmiyorum bi gideyimde doktora danışıcam bu arada bana yakın devlet hastanesi var ama daha önce orda denedim doktorları beni cok üzmüşlerdi yalan yanlış tehşizler koydular onlara gitmekden korkuyorum o yüzden 1 yıllımı yedi burdaki doktorlar hic sorun yokken hastalık hastası yaptılar beni kıst var prolaktinin yüksek yumurta kücük catlamıyor bunun gibi şeyler daha sonra memleketimde özele gittim annem onlar bişeyden anladıkları yok burda baktır dedi annemlerin yanında baktırdım özelde sadece ufacık iltihaplanma olmuş 3 antibiyotik ictim gecti sonra hamile kalmıştım burdakiler bu bokdan anladıkları yok canım 3 tane var gittim hepsi aynı ancak cok mecbur kalırsam gitmek zorunda kalabilirim buralarda kar var ve hallla yagıyor

off işte çok kötü yaa.. inş güzel bir yer bulursun canım.. olmazsa ailenin desteğiyle falan özele gitçeksin..

evet daha hiç gitmedim ben, o yüzden hala inanamıyorum hamile olduğuma, hiçbir belirti de yaşamadığımdan :) cumartesiyi iple çekiyorum :)

Mesela ben ilk öğrendiğimde değerim 5,15'ti benim kadar erken yakalayan yoktur heralde hihiih :)

Mesela ben ilk öğrendiğimde değerim 5,15'ti benim kadar erken yakalayan yoktur heralde hihiih :)

sizce keseyi nezaman gorurum en tez kizlar
cok sagolun cok iyisiniz
ben biraz suyu az icenlerdenim hatda icmesem hatirlamam bile
bugun itibariyle bol bol icicem
2 gun sonra yine giderim kana mutlaka insallah

sizce keseyi nezaman gorurum en tez kizlar
cok sagolun cok iyisiniz
ben biraz suyu az icenlerdenim hatda icmesem hatirlamam bile
bugun itibariyle bol bol icicem
2 gun sonra yine giderim kana mutlaka insallah

kalp atışları 6 - 7 haftalıken görünüyor canım..
kese daha önce görünür..
ben mesela 20 sinde dr. a gitmeyi düşünüyıorum..
olmazsa sende o tarihlerde git..
göremezse 10 gün içinde tekrar çapırıyor.. zaten o zaman görünüyor..

Son düzenleme:
tammmmmm 10 gun var ay nasil bekliyicem tamamdir 20 si giderim cok sagolasinteyzesi opduk seni

kızalr ben ilk hamileliğimde
zaman hemen geçsin isterdim..
bunda öyle değilim..
tadını çıkarmak istiyorum..
belkide bu son hamileliğim olur diye düşünüyorum ( 2 çocuk yeter diye)
hergün benim için çok özel içimde bir melek var..
hele harketelerini hiisedeyim karnım çıksın azcık o zaman hele iyice tadına varacam :))

selam herkes bende 5 gün önce öğrendim idrar testiyle hamiş olduğumu 2 gün sonra doktora kontrole gidiyorum 5+2 günlük olacak gittiğimde inşallah kesemide bebişimide görürüm. oğlumda 5+1 ken görmüştüm oğlumu 6+2 olduğunda da kalp atışını duyduk. inşallah ağustos annesi olucam bende hayırlısıyla. benim de doğumduğum ay ağustos bebişiminde öyle olacak inşallah. aslan bebekleri uslu oluyormuş bu arada erkeğide kızıda etraf öyle söylüyor hayırlı evlatlar olsunlar inşallah.

aa ne güzel haber bu demek aslan bebekleri uslu oluyor :))
bu arada ilk defa burç konusunu düşündüm şimdi bak ben alışkın değilim öle değişik burçlara :))

annem,babam, kardeşim, ben, oğlum kova olunca :))
bu sefer aslan ayy ne değişik oldum :))
hemen gidip araştırayım azcık hehe

Evde bir Aslan bebeği olduğu sürece aile yaşamı bu bebeğin çevresinde dönecektir. Oyunculuk yeteneği daha bebeklikten ortaya çıkmaya başlar. Çok hareketli, neşeli ve keyifli, özgürlüğüne düşkün bebeklerdir. Engellenmeyi hiç sevmezler, enerji yüklüdürler ve evin neşesidirler. Baskı altında tutulmaktan ve ne yapacağının söylenmesinden hiç hoşlanmazlar. Bebekken bile kuralları kendisi koymak isteyecek, içinde bulunduğu ortamın kralı veya kraliçesi olacaktır. Sonuç olarak her daim ekibin lideri olan Aslan bebeği, son derece neşeli ve eğlencelidir. Her zaman en konforlusunu ister. Küçük yaşlardan itibaren Aslan çocuğunun kişilik ve özgüvenini geliştirebilmesi için yeterince özgür bırakılması önemlidir. Kısıtlanmayı ve engellenmeyi reddederler. Öz saygısı oldukça yüksektir ve bu yüzden herkesten aynı saygıyı görmek ister. Zaman zaman aşırı yönetme isteği yüzünden çatışmalar yaşayabilirsiniz, çünkü kendisi yönetme konusunda sizden daha ısrarlı olabilir. Yaratıcılığını destekleyecek konulara yöneldiğinde ise sivri yönlerini pozitif bir şekilde ifade etmesi kolaylaşacaktır. Aslan burcunun kalp ve sırt bölgesi hassastır. Bebeğinizin kalbini sık sık kontrol ettirmenizde yarar vardır. Bebeğiniz büyüdüğünde dikkat çekebileceği, kendini gösterebileceği, organize edip idare edebileceği mesleklerde çalışabilir. Cesaret, güç, dayanıklılık, canlılık isteyen ve ün getirecek meslekler de Aslanlar içindir. Müdür, direktör, komutan, organizatör, yönetim kurulu başkanlığı, müfettişlik, öğretmenlik, okul, otel ve restoran gibi işyerlerinin işletmeciliği uygun mesleklerdir. Piyango, toto, kumarhaneler, eğlence düzenleme gibi uğraşılar da ilgi alanları içindedir. Tiyatro, müzik, modacılık, reklamcılık, dekorasyon, süsleme ile ilgili çeşitli dallar, mimarlık, heykeltıraşlık ve ressamlık onların alanlarına girer.

bebeğim ve biz sitesinden alıntıdır..

off işte çok kötü yaa.. inş güzel bir yer bulursun canım.. olmazsa ailenin desteğiyle falan özele gitçeksin..

bende özele gitmek istiyorum işte o da cok uzak 1 bucuk saat sürüyor bide dönüşü var 3 saat nasıl olacak bilmiyorum yaaa ailem cok uzakda 19 saat sürüyor aileme gidememki gurbette ne zor oluyor böyle ilk hamileligimde de ailemin yanındaydım ilk 3 ay atlatır eşimin yanına gelirim diye düşünmüştüm kısmet olmadı 12 ci haftada kürtaj oldum eşim benim yanıma gelmek zorunda kaldı sonra 1 hafta orda kaldık tekrar evimize döndük eşimle ooof işin icinden cıkamıyorum :18::18::18::18::18:

ALLAH ım tez zamanda bi çıkış yolu göstersin canım ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…