2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Uyudu galiba herkesler ben de uyuyayim artik bebis sinyal veriyo cok yoruldum uyu artik diye hepinize iyi geceler tatli anneler ve onlarin minikleri....

canım inş o günleride görürüzde bizde senden fikir alır bişeler öğreniriz :))
bende bişeyler yapmak istiyorum bebişime

Uyudu galiba herkesler ben de uyuyayim artik bebis sinyal veriyo cok yoruldum uyu artik diye hepinize iyi geceler tatli anneler ve onlarin minikleri....

uykunu ihaml etme canım.. uykumuu alamayınca ben maf oluyorum
ortalık zombi gibi dolanıyorum

inş 11. haftada geçer canım yaa
ben ilk hamileliğimdeki kadar ağır geçirmesemde
dayanamıyorum bazen (
ALLAH günah yazmasın ama ne bileyim ben

Slm ben istanbulda yaşiyorum ilk bebeğim son adetim 04-11-2013
bebeğimin doğacağı tarih 11-08-2014
doğum tarihim 18-02-1989 25 yaşıma gircem. ağustos annesi olucm inşallah benide listeye eklermsinz

doğum tarihim 18-02-1989 25 yaşıma gircem. ağustos annesi olucm inşallah benide listeye eklermsinz

geceniz huzurlu olsun annecikler heyecanımı sabaha saklayamadım şimdi yazmak istedim :) bu gün doktora gittim ve miniğimin oynayan kollarını bacaklarını ve kafasını gördüm kıpır kıpır maşallaaaaaahhhhhh nasıl mutlu oldum anlatamam utanmasam ağayacaktım valla ama hala aklımda şu kan pıhtılaşması sorusu var doktorum gerek yok o teste şimdi yaptırsak bi sürü ilaç içeceksin falan dedi:44::44: eğer kalbi durursa falan yaptırırız dedi o an şookkk oldum o ne demek ya o vakitten sora yaptırsak ne faydası varkiiiii:44::44::44::44: aranızda benim kaygılarımı yaşayan varmııııı yerim ben onun kalbini pıt pıt nasılda atıyo durmasın dayanamam Sen koru esirge Rabbimmm noluuurrr
iyi geceler kızlarr ben sizin kadar çok giremiyorum int.e ama takipteyim

Bırakmıstık progestanı
Koyu degil acık ama sulu
Hakkımızda hayırlısı demekten baska carem yok sabaha ya duser ya benimle kalır.

canım birsürü ilacıneden içmen gerekicek mış onu anlamadım...ama kan pıhtılaşması bende erken dönemde yakalamıştı....şimdi iğne kullanıyorum bence bir mazin yok sa gerek yok bu teste ama yaptırmak istersen de sadece kan alıyorlar....ilaç felan yok yanii....

hoşgeldin selran,
yaşımız aynıymış bende martta 25 olacağım.hayırlı olsun bebeğin

Bırakmıstık progestanı
Koyu degil acık ama sulu

inş. bişi olmaz
evet hayırlısı olsun,niye böyle oldu düşük tehliken varmıydı ki ?

Bırakmıstık progestanı
Koyu degil acık ama sulu

canııım kıyamam ben sana yaa. bir sakin ol, üzülme hemen. burada neler okuyoruz da birşey olmuyor.. şakır şakır kanamaya rağmen tutunan bebek haberleriyle dolu kk. inşallah sağlıklıdır bebeciğin. sağlıklıysa hiiç bir şey olmaz zaten. bak kızlara bu sayfada her gün iğneolanlar, kanaması olanlar sana benden daha güzel destek olur.. İnşallah sağlıklıdır ve hayırlısıyla seninledir bebişin canım.. ama sabah doktora gitmeye çalış ya da ara doktorunu en azından. haberlerini bekliyorum..

Bırakmıstık progestanı
Koyu degil acık ama sulu

Nuteeez çok geçmiş olsun inşallah iyisinizdir sabah sabah nete girdim ve şok oldum çok meraktayım bütün gün takip edicem iyi olun lütfen dua edicez ama sende başka bir problem vardı hemoroitle ilgili sanki kanı görüp panik yapmış olmayasın ??

Son düzenleme:
günaydın kızlar bende dün kontrole gittim kalp atışlarını duyduk çok derinden gelsede Allah a şükür kalbi atıyor fakat 10 gün geriden geliyormuş 2 hafta sonra gittiğimde kesin doğum tarihi belli olacak inşallah bişey olmaz

Bırakmıstık progestanı
Koyu degil acık ama sulu
Canim cok cok uzuldum ve merak ettim umarim sen de minigin de iyisinizdir..Rabbim onu sana bagislasin mis kokulundan ayirmasin dua edicem canim sizin icin bol bol...

Gamzecim eminim muhtesem bi duygudur yazini okurken seninle ayni heyecani yasadim ya bu doktorlar bizi hic anlamiyorlar ya ne demek kalbi durursa Allah korusun sikma sen canini

Benide listeye eklermisiniz 30 yasindayim ikinci bebegim sAt12 kasim istanbuldayim bnde

Cnm insallh bisi olmaz bnmde 3 haftadr ara ara kahverengi lekelenmem var cok sukur gidiyorum cok iyi gelsiiyo devam ediyo kalbi atmaya hatta kesede de degil kanama bnde bide kist var ondan supeleniyorum ama ilk bebegimdede bildigin kipkirmizi kanamam olmustu bir bardaktan fazla ama cok sukur kucagima aldim rabbim herseyn hayirlisini versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…