2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

herkese merhaba
kızlar size birşey sorucambenim bugün sağ kasığımda çok ağrı oluyo ...yani ara ara gidip geliyor çok korkuyorum ...ama eşime de belli etmek istemiyorum bulunduğum yerde doğu da bir mahrumiyet yeri...lütfen fikri olan varsa bana bi akıl verin
teşekkür ederim

Cok fena hasta oldum, gece boğazım cok yandı simdi de burnuma sardı, burun boğaz fena, halsizim. Balli limonlu su iciyorum, bir de boğaz pastili, herkes dikkat etsin kendine zor oluyor

çok geçmiş olsun canım aman dikkat et kendine
imkanın varsa yat dinlen sürekli
taze sıkılmış meyve suyu ya da meyvenin kendisini bolca tüket
birde tavsiyem bulursan taze zencefille limonu dene mucize bişey

herkese merhaba
kızlar size birşey sorucambenim bugün sağ kasığımda çok ağrı oluyo ...yani ara ara gidip geliyor çok korkuyorum ...ama eşime de belli etmek istemiyorum bulunduğum yerde doğu da bir mahrumiyet yeri...lütfen fikri olan varsa bana bi akıl verin
teşekkür ederim

canım o sağ kasık ağrısı bende sürekli var
bugün dr tekrar sordum normal bu ağrı dedi
kendini çok dinleme dedi sende korkma özellikle ani harekette daha çok oluyor bende
ve de gece yatarken sağıma yattıysam çok oluyor
Allah korusun kanaman yoksa başka şeyleri kontrollerine kadar kafana takma
dr a gittiğinde ne varsa kafanda o zaman sorarsın

herkese merhaba
teşekkür ederim

benim de solum fena :KK31: ani ters hareket fln yaptığımda mahvediyor beni. dün yattığım yerden baş ucumdaki gece lambasını kapatmaya uzanayım dedim. offf pek fenaa yaaa.. benim 7. haftam da daha çok ağrım vardı ama. şimdi sadece ters hareket ani hareket..:KK31:

Selam kızlar
Ben hamileliğimin 11.haftasindayim. 10+4 günlük hamileyim. Son 1-2 gündür bulantilarim azaldi. Göğüslerim eskiden çok acırdı. Şimdi sadece bastırınca uçları ve çevresi acıyor.
Benimle aynı haftada olan ya da 2. 3. Bebeğini bekleyenler. Acaba bu normal mi değil mi? Allah korusun bebeğime bişey olduğunu mu gösteriyor yoksa :KK43: lütfen yardımcı olun

slm benim ikinci başından beri göğüslerimde hiç acıma olmadı ama baya büyüdüler.benimde bulantılarımda azalma oldu.normal galiba normalldir inş.
inşallah cnm bende kronık anemı var ayda 3 kutu kan hapı bıtırıyorum genelde ılk gebelıgımde ole verıyodu doktor gyneferon ıcıyodum devamlı :KK14: alıştım artık ne edım baska bısı cıkmasında tek sorunumuz o olsun ınsallah

bendede kansızlık kızıma hamileyken başladı hep kan şurubu gyneferon içtim buna hamile olmadan 2 ay öncede kanım 9 a düşmüştü doktorum yine gyneferon verdi yükseldi şükür .

ayy özür dilerim bebegim kerız ben pcde notlar kısmında kayıtlı kopyalarken sayfanın tamamına ınmedıgım ıcın ozur dılerım sılmedım yanı dıkkatsızlık :18:

Ecmel1987:Kız
Atazan:Kız
İlkem5534:Erkek
hazan86: Erkek
la_nina:Erkek
sosyolog_35:Erkek
Ozgok85:Erkek
sercem89:Kız
ece90ya:Kız
nutez:Kız
jolyjoker:kız
eylül166:erkek
hazan86:erkek
kuzeynep:kız
hukukcu_:erkek
foreveryour:kız
İnsanbul:kız
hüsnam:erkek
KARAY07:erkek
mvkrs:erkek
mehmetelif:erkek
seraphazal:erkek
aycaaaa:kız
gıda_pınar:kız
mabel_la:erkek
sessiz86:erkek
dexter:erkek
hul_ya:kız
nevbaharr_34:kız
gamzealici:erkek
rainblue:kız
anqelface:kız /doktor:kız
merffe:erkek
halozzy:erkek
duygu68:erkek
fulık:erkek
NARL:erkek

tşkkr ederim tatlımmm

bazen mide agrısı bazen bas agrısı daha cok olabilir simdi bizde.O nedenle neymissss kafaya birsey takmıyomusuzzzz bebisimizii rahat bırakıyomusuzzzzz :emir_bebek::KK23:

kızlar biz kızımız olursa ismini garantiledikkkk :)) erkek daha bulamadık :KK43:

BERRAK olucak meleğimin adı :):nazar::emir_bebek:

inşallah gönlüne göre olur benim içimden erkek geçiyor ama kız olursa bende Berra düşnüyorum :KK34:

canım mide bulantısı bazen öyle oluyor sadece içinde bişeyler dönüyormuş gibi hissediyorsun ama kusma olmuyor
kendini de o kadar dinleme ne kadar kafan bişeylerde olursa midene vurur ağrısı
boşver sen iki canlısın artık fasulyende daha önemli hiçbirşey yok onun için hiç birşeyi dert edinme kendine :KK20:

teşekkür ediyorum yorumlarınız için ama elimde değil ki nasıl olacak şöyle mi böyle mi düşünmek bile mide ağrısı yapıyor :KK50:

kizlar benimde hem cin hem rus takviminde erkek cikti.ama ben kiz olaydi iiyiydi diyom.bide son yasadiklarimdan sonra.neyse hayirlisi ossun

slm kızlar sizlere bir şey sorucam bu gebelik belirtileriniz (bulantı, göğüslerde ağrı vb.) sizde de bazen yok oluyor mu? acaba ben kendimi çok mu dinliyorum diyorum ama bugün uyandığımda hiç bulantım yoktu ister istemez tedirgin oluyorum sizde durumlar nasıl?

slm kızlar sizlere bir şey sorucam bu gebelik belirtileriniz (bulantı, göğüslerde ağrı vb.) sizde de bazen yok oluyor mu? acaba ben kendimi çok mu dinliyorum diyorum ama bugün uyandığımda hiç bulantım yoktu ister istemez tedirgin oluyorum sizde durumlar nasıl?

Bende de bugun oldu canim ve cok tedirgin oluyorum. Midem cok bulanmadi fakat sabah uyandigimda hafif oluyordu ve acliktan midem kaziniyordu birde cabuk yoruluyordum bugun olmadi. Umarim bebegim iyidir

Bende de bugun oldu canim ve cok tedirgin oluyorum. Midem cok bulanmadi fakat sabah uyandigimda hafif oluyordu ve acliktan midem kaziniyordu birde cabuk yoruluyordum bugun olmadi. Umarim bebegim iyidir

kızlar hepimizde oluyo bunlar benim de göğüs ağrılarım bitti sadece dokununca acıyo mide bulantılarım da günde 5 kere istifra ediyodum şimdi 1'e falan düştü ben de bazen acaba diyorum ama şimdi birçok siteden okudum yavaş yavaş azalması normalmiş... sakin olun bence bebişleriniz iyi Allah'ım korusun onları :nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:

ne zor şey bu hamilelik dimi bilmeyenler fazla büyütüyorsun deyip gülüyo fıkra misali damdan düşeni damdan düşen anlarmış :) inşallah bebeklerimiz iyidir cnm ya allah onları bize bağışlasın umarım sabaha bulantılarımız yeniden başlar :))

ne zor şey bu hamilelik dimi bilmeyenler fazla büyütüyorsun deyip gülüyo fıkra misali damdan düşeni damdan düşen anlarmış :) inşallah bebeklerimiz iyidir cnm ya allah onları bize bağışlasın umarım sabaha bulantılarımız yeniden başlar :))
Canım biz bugün 10+3 oluyoruz, bu hafta benim de bulantilarim cok aza indi neredeyse yok denecek kadar, sadece cok acikinca hafiften oluyor, ya da arada tiksinti geliyor, dis fırçalarken falan bulanıyorum ama geçtiğimiz günlerdeki belirtilerim yok, heryerde 11. Haftada azalacağı, geçeceği belirtiliyor, bence kafamıza takmayalım bebislerimizin guzel guzel büyüsün i̇nsallah

X