2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hiç sıkma canını bebişin sağlıklı olduktan sonra biz herşeye katlanabiliyoruz

off cok gecmıs olsun bebegım allah acıl sıfa versın sıze
ekledım hayatım senıde

canım mide bulantısı bazen öyle oluyor sadece içinde bişeyler dönüyormuş gibi hissediyorsun ama kusma olmuyor
kendini de o kadar dinleme ne kadar kafan bişeylerde olursa midene vurur ağrısı
boşver sen iki canlısın artık fasulyende daha önemli hiçbirşey yok onun için hiç birşeyi dert edinme kendine

sen herseyı yaparsın can kusu becerıklı hatuna benzıyn aklımızda olsun solerız cok cıcı gozukuyo gercekten

Sağol canım dediğin gibi hep büyüyemez ama benim bu evhamli halimi durduramadim belirtiler zamanla azalacak biliyorum ama bu haftada azalması normal mi bilemedim. Perşembe günü randevum var gideceğim dr a. Teşekkür ederim cevabın için :)

erkekler çoğunlukta valla

Kanamam yok çok şükür canım ama forumda okudum, anne karnında bebeğin Allah korusun kalbi durduğunda 2 hafta sonra geliyor nerdeyse kanama tevekkel olmam gerekiyor biliyorum ama bazen kendimi durduramiyorum. 10 11 12 de belirtir gider demen beni umutlandirdi. Çok teşekkür ederim cevabın için :)

canımm biliyorsun benim 3. ve son bebek öyle hoş şeyler varki 200 250 tly tüllü müllü ama yeter diyorum artık ufak oğlumun herşeyini dağittım eksiksiz hepsinden vardı elimde birtek fisherprace nin salıncağı kaldı oda bir arkadaşda duruyodu :) oyüzden benim bebişin arkası olmuycak dağıtmaktanda bıktım şimdi beşik mama sandalyesi falan arkadaştan alıp onu böyle giydiricem :) birde bizde herşeyden 2 adet olucak bir gurup babannemizde olucak ya baya masraflıyız :) oyüzden beşik süslü olandan park yatak mama sandalyesi arkadaşlardan toplama alıcam :) onlar babanneye bize gelsin yeniler artık :)

yaa işte ne güzel
bende kullanışlı diye park yatak istiyorum ama görünüşünün de böyle cicili bicili olmasını istiyorum
ben pek becerikli değilim zaten çalışıyorumda ama en azından diktirebilirim çok hoş duruyor

çok mantıklı elınden gelıyosa ne mutlu hayatım keske bende fırsat bulup yapabılsem

Ah canım o kadar rahatlattin ki beni. Çoook teşekkür ederim gerçekten. Haklısın çok çaresiziz. Tek yapabildiğim dua etmek. Aramızda bir gün varmış bu arada :) bende de büyüme başladı canım, 2 aydır giymedigim bi pantolon vardi. Dün giydim beli çok sıktı. Bi tane hamile pantolonu edinsek iyi olacak sanki

20.haftada ufak ufak başlıycam hazırlıklara aşamalarıyla atarım size yaptıklarımı sıkılıyorum evde otur otur vakit geçmiyor burda toptancıda var malzemeler için işim kolay yani :)tabiii
ALLAHIM İZİN VERİRSE .....

Cok fena hasta oldum, gece boğazım cok yandı simdi de burnuma sardı, burun boğaz fena, halsizim. Balli limonlu su iciyorum, bir de boğaz pastili, herkes dikkat etsin kendine zor oluyor

geçmiş olsun canımm ama lütfen kendine bebekmişsin gibi bakkk
tarhana,tavuk suyu,portakal havuç greyfurt karışık sıktır bunları iç lütfen birde salgın dolanıyorr off :18:

Canım bnde hergün mutlaka çıkıyordum, aklına neresi gelirse geziyordum ama şimdi hiç enerjim yok evden çıkmıyorum desem yeridir

benim neden ismim silindi ki

geçmiş olsun canımm ama lütfen kendine bebekmişsin gibi bakkk
tarhana,tavuk suyu,portakal havuç greyfurt karışık sıktır bunları iç lütfen birde salgın dolanıyorr off :18:
Cok sagol Nutez cim ama mide bulantilarimin hafifledigi bugünlerde hala hassasiyet var, portakal vs midemi yakacak diye ödüm kopuyor

benim neden ismim silindi ki
ayy özür dilerim bebegim kerız ben pcde notlar kısmında kayıtlı kopyalarken sayfanın tamamına ınmedıgım ıcın ozur dılerım sılmedım yanı dıkkatsızlık :18:

Ecmel1987:Kız
Atazan:Kız
İlkem5534:Erkek
hazan86: Erkek
la_nina:Erkek
sosyolog_35:Erkek
Ozgok85:Erkek
sercem89:Kız
ece90ya:Kız
nutez:Kız
jolyjoker:kız
eylül166:erkek
hazan86:erkek
kuzeynep:kız
hukukcu_:erkek
foreveryour:kız
İnsanbul:kız
hüsnam:erkek
KARAY07:erkek
mvkrs:erkek
mehmetelif:erkek
seraphazal:erkek
aycaaaa:kız
gıda_pınar:kız
mabel_la:erkek
sessiz86:erkek
dexter:erkek
hul_ya:kız
nevbaharr_34:kız
gamzealici:erkek
rainblue:kız
anqelface:kız /doktor:kız
merffe:erkek
halozzy:erkek
duygu68:erkek
fulık:erkek
NARL:erkek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…