2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

geceniz huzurlu olsun annecikler heyecanımı sabaha saklayamadım şimdi yazmak istedim :) bu gün doktora gittim ve miniğimin oynayan kollarını bacaklarını ve kafasını gördüm kıpır kıpır maşallaaaaaahhhhhh:nazar::nazar::nazar::nazar: :KK52: nasıl mutlu oldum anlatamam utanmasam ağayacaktım valla :KK43::KK43: ama hala aklımda şu kan pıhtılaşması sorusu var doktorum gerek yok o teste şimdi yaptırsak bi sürü ilaç içeceksin falan dedi:44::44: eğer kalbi durursa falan yaptırırız dedi o an şookkk oldum o ne demek ya o vakitten sora yaptırsak ne faydası varkiiiii:44::44::44::44: aranızda benim kaygılarımı yaşayan varmııııı :KK53::KK53: yerim ben onun kalbini pıt pıt nasılda atıyo durmasın dayanamam:KK43::KK43::KK43: Sen koru esirge Rabbimmm noluuurrr:nazar::nazar::nazar:
iyi geceler kızlarr:KK54: ben sizin kadar çok giremiyorum int.e ama takipteyim :KK54:

maşallah cnm bende haftaya gidicem inşallah bizde görürüz. bu arada boyu kaçtı bebişin?
cnm ben testi yaptırmadım o yüzden coraspin 100 kullanıyorum herhangı bı zararı yok doktoruna sorup kullanabilirsin bence cnm

günaydın kızlar bende dün kontrole gittim kalp atışlarını duyduk çok derinden gelsede Allah a şükür kalbi atıyor fakat 10 gün geriden geliyormuş 2 hafta sonra gittiğimde kesin doğum tarihi belli olacak inşallah bişey olmaz

Dedteğiniz için sagolun kızlar :KK43:
Gece 3 de ve sabah 9 da progestanı içtim.biraz önce wc ye girdim renk koyu kahveye donmus.sanırım iyiyiz.kötü bir gecw gecti bwnim için kabuslar dolu.birdahaki aya kadar wc hariç kalkmıycam yeminle :2::KK43:

Gece 3 de ve sabah 9 da progestanı içtim.biraz önce wc ye girdim renk koyu kahveye donmus.sanırım iyiyiz.kötü bir gecw gecti bwnim için kabuslar dolu.birdahaki aya kadar wc hariç kalkmıycam yeminle :2::KK43:

çok geçmiş olsun cnm

geçmiş olsun cnm doktoruna sor progestan iğneler var her gun yapılıyor gerekrse ondan kullan bir sure. ben 8. haftaya kadar kullanmıştım her gün.

geçmiş olsun canım. allah bu mubarek günde duaları hem de hamile senin dualarını kabul eder inşallah.. hayırlısını isteyelim bugün kızlar. hayırlısı olsun. azıcık daha kaldı sıkalım dişimizi. sonrasında daha rahatlıyacağız İNŞALLAH. üçüncü ayımızı ilk triöasterı bitiriyoruz ha gayret :KK49:

Son düzenleme:

gelmiş geçmiş olsun canım Allah'ım bir daha yaşatmasın kalkma canım kalkma baksınlar sana dualarımız seninlee

ne zor şey bu hamilelik dimi bilmeyenler fazla büyütüyorsun deyip gülüyo fıkra misali damdan düşeni damdan düşen anlarmış :) inşallah bebeklerimiz iyidir cnm ya allah onları bize bağışlasın umarım sabaha bulantılarımız yeniden başlar :))
Evet tatli zorluk. Annemin tlf la arayip merak ettim demesini simdi anliyorum. Allah im hepimizin bebegini saglikla kucagimiza almayi nasip etsin.

Bırakmıstık progestanı :KK43:
Koyu degil acık ama sulu
Hakkımızda hayırlısı demekten baska carem yok sabaha ya duser ya benimle kalır.:KK43:

canımm çok iyi anlıyorum seni
ama hemen progestan içmen iyi olmuş faydasını görürsün.
Allah korusun bebeğini ve seni, inşallah şimdi daha iyisindir.
ne kadar zor bi gece geçirdiğine eminim.
hiç kalkma dinlen yeter ki bebeğimiz bizimle olsun gerisi bizim için boş inan

hepimizin kandili mübarek olsun arkadaşlar.inşşallah hamile olmak isteyenler hayılısıyla en kısa zamanda gönüllerine göre olur,hamile olanlarda sağlıklı bir şekilde bebişlerini kucağına alır.rabbim bizi bebeklerimizi sevdiklerimizi korusun.

kızlar hepimizde oluyo bunlar benim de göğüs ağrılarım bitti sadece dokununca acıyo mide bulantılarım da günde 5 kere istifra ediyodum şimdi 1'e falan düştü ben de bazen acaba diyorum ama şimdi birçok siteden okudum yavaş yavaş azalması normalmiş... sakin olun bence bebişleriniz iyi Allah'ım korusun onları :nazar::nazar::nazar:

bende hala belirti yok :44: anormal miyim neyim ben yav :44:

geceniz huzurlu olsun annecikler heyecanımı sabaha saklayamadım şimdi yazmak istedim :) bu gün doktora gittim ve miniğimin oynayan kollarını bacaklarını ve kafasını gördüm kıpır kıpır maşallaaaaaahhhhhh:nazar::nazar::nazar::nazar: :KK52: nasıl mutlu oldum anlatamam utanmasam ağayacaktım valla :KK43::KK43: ama hala aklımda şu kan pıhtılaşması sorusu var doktorum gerek yok o teste şimdi yaptırsak bi sürü ilaç içeceksin falan dedi:44::44: eğer kalbi durursa falan yaptırırız dedi o an şookkk oldum o ne demek ya o vakitten sora yaptırsak ne faydası varkiiiii:44::44::44::44: aranızda benim kaygılarımı yaşayan varmııııı :KK53::KK53: yerim ben onun kalbini pıt pıt nasılda atıyo durmasın dayanamam:KK43::KK43::KK43: Sen koru esirge Rabbimmm noluuurrr:nazar::nazar::nazar:
iyi geceler kızlarr:KK54: ben sizin kadar çok giremiyorum int.e ama takipteyim :KK54:
Bak sen yaramaza annesine şirinliklerde yaparmışş maşallah ona
günaydın kızlar bende dün kontrole gittim kalp atışlarını duyduk çok derinden gelsede Allah a şükür kalbi atıyor fakat 10 gün geriden geliyormuş 2 hafta sonra gittiğimde kesin doğum tarihi belli olacak inşallah bişey olmaz
İlk haftalarda bazen öyle geriden gelme olabiliyormuş geç döllenmeden dolayı ama sonradan gerçek tarihine yetişiyomuş cnm biz de salı duyucaz inşallah gün sayıyorum valla
Kızlar bu arada hepinizin mevlid kandili mübarek olsun Rabbim bu günde edeceğiniz tüm duaları kabul eylesin inşallahh...

Sağol cnm Hepimizin duaları kabul olsun bebişlerimizi sağlıcakla kucağımıza alalım

Kandiliniz mübarek olsun tatlı anneler. Nutez çok geçmiş olsun. Dilerim bişeycik olmaz.

Bende bu sabah tahlillerimi verdim. E gitmişken bebişimizide gördüm.

Son düzenleme:
X