2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

gözün aydın balım darısı basımıza ınsallah masallah kuzuyaa
olsun gusleım tek sorun kansızlık olsun bakalım benım tahlıller nasıl cıkcak 21 ocakta kan vercem 25 ocakta doktor randevum var:26:

gözün aydın balım darısı basımıza ınsallah masallah kuzuyaa
olsun gusleım tek sorun kansızlık olsun bakalım benım tahlıller nasıl cıkcak 21 ocakta kan vercem 25 ocakta doktor randevum var:26:

sağol tatlım
Allah ın izniyle seninde sonuçların güzel çıkar merak etme

Selam kızlar
Ben hamileliğimin 11.haftasindayim. 10+4 günlük hamileyim. Son 1-2 gündür bulantilarim azaldi. Göğüslerim eskiden çok acırdı. Şimdi sadece bastırınca uçları ve çevresi acıyor.
Benimle aynı haftada olan ya da 2. 3. Bebeğini bekleyenler. Acaba bu normal mi değil mi? Allah korusun bebeğime bişey olduğunu mu gösteriyor yoksa lütfen yardımcı olun

sağol tatlım
Allah ın izniyle seninde sonuçların güzel çıkar merak etme
inşallah cnm bende kronık anemı var ayda 3 kutu kan hapı bıtırıyorum genelde ılk gebelıgımde ole verıyodu doktor gyneferon ıcıyodum devamlı alıştım artık ne edım baska bısı cıkmasında tek sorunumuz o olsun ınsallah

merhaba canım kendini kurma bunların olması normal hep aynı hızla buyurse memelerimiz sıgdıramayız biryerlere:) boyle iniş çıkışlar olucak kalbini kötüye yorma canım ama rahatlıycaksan bir dr unu ara derim.

kızlar belırtıler elbet azalacak hep mı aynı kalacak korkmayın bole seylerden
kendınızı dınlemeyın bu kadar bos yere kuzucuklarıda strese sokuyosunuz allah koruusn bısı olsa farklı belırtıler verır cok sukurkı ıyıyısnız kanamanız olmadıgı sure ıcınde ferah tutun yuregınızı 10-11-12 haftalarda belırtıler gıt gıde duser hatta hıcbısı kalmaz hamılelıgın keyıflı zamanları gelıyor telaş yapmaın sevının

kansızlık gayet normal insallah herkesin yolundadır

arkadaşlar ya benim midem bulanıyor ama kusmuyorum yinede rahatsız ediyor.kendimde bişey fark ettim kafama bişey takılırsa biraz

moralimi bozsam gece 2-3 gibi mideme çok kötü ağrı giriyor.yerleri tırmalıyorum ağrıdan

donttt paniccc bayanlarrr biseyler olsa Allah korusun vücut belirti verir ya

bazen mide agrısı bazen bas agrısı daha cok olabilir simdi bizde.O nedenle neymissss kafaya birsey takmıyomusuzzzz bebisimizii rahat bırakıyomusuzzzzz

ahanda tam sen onu yazdıgında bende bi guzel dalmısım uykuya yeni uyandım
eee günaydın ozaman :))

canım mide ağrın sinirsel olabilir kafaya takmamaya bak
bulantı hepimizde var evet kusturmuyor her an kusucak gibi geziyosun iğrenççç yani ama geçicek inşallah 3 ayın sonunda

kızlar biz kızımız olursa ismini garantiledikkkk :)) erkek daha bulamadık

BERRAK olucak meleğimin adı :)

pearl ben de aynı durumdayım canım. göğüslerim ilk zamanlar tüy düşse üstlerine acırdı şimdi ı ıh geçti artık acımıyorlar hiç. mide bulantısı fln da yok. günümüz aynı gibi seninle.. kafana takma canım, ben takmamaya çalışıyorum. çünkü bir şey olsa bile o kadar çaresiziz ki.. elden şu an hiç bir şey gelmiyor.
bu arada benim göbeğimin altında doktorun ultrason gezdirdiği yerde büyüme var artık :)

beni de ekleyin o listeye yaa oğluş çıkıyor çin takvimine göre, hüsoom geliyo :)
ekledım kız husonun pıpısını yerım ayoll :)))
Ecmel1987:Kız
Atazan:Kız
İlkem5534:Erkek
hazan86: Erkek
la_nina:Erkek
sosyolog_35:Erkek
Ozgok85:Erkek
sercem89:Kız
ece90ya:Kız
nutez:Kız
jolyjoker:kız
eylül166:erkek
hazan86:erkek
kuzeynep:kız
hukukcu_:erkek
foreveryour:kız
İnsanbul:kız
hüsnam:erkek
KARAY07:erkek
mvkrs:erkek
mehmetelif:erkek
seraphazal:erkek
aycaaaa:kız
gıda_pınar:kız
mabel_la:erkek
sessiz86:erkek
dexter:erkek
hul_ya:kız
nevbaharr_34:kız
gamzealici:erkek
rainblue:kız
anqelface:kız /doktor:kız
merffe:erkek
halozzy:erkek
NARL:erkek

Herkese iyi aksamlar arkadaslar epeydir yoktum cok fena grip oldum serumlar vs ler oglumda ayniydi o yuzden bi haftadir kaynvalidmdeydm sagolsn bakti bize dun aksam eve geldim daha iyiyim ama hic bise yiyemiyrm cok midem bulaniyo sabah aksam zorla corba iciyorum oglumda yemek konusunda cok miz miz o yuzden cok zorlanyrm su 3 ay bi gecseydi ((

Benimde erkek cikiyo canim

kızlar bana bir yardımcı olsanız :)
şimdi şu bebek melek modelli sabunlar moda hastane ve ev için dağıtımda işte ben onlardan istiyorum ama öğrenmek ve kendim yapmak istiyorum becerikli kadınımdır kavrarım ben o işi bebeğimin tüm ıvır zıvır larını ben kendim hazırlıycam evde boş oturuyorum nasılsa hem vakit geçer..dikkatinizi çekerse öyle bir konu site falan bana bildirin araştırıp öğreneyim olurmu :) birde şimdi size bir resim yüklüycem bakın hatun park yatağı nasıl yapmış bende yapıcam inşallah öyle :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…