2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

en ıyısının kokune turp tuyu o kadar sınırlıyım kı ozellıkle kendı konumdan elıme verseler bı kasık suda bogarım

yaa evet walla güzel güzel anlaşmak varken ne istiolar bizden anlamıorm hepimiz insanız hepimizin hataları var belki onların hoşuna gitmeyen hareketlerimiz var ama hiçbiri oğullarına layık olmadığımızı göstermez! çünkü onlarında oğullarınında hataları var mükemmel değiller ki işte biraz hoşgörü, anlayış herşeyi çözerdi...

benimde saçlarım koyuydu gittim açık bi renge boyattım hamile kalmadan önce şuan saçlarım çok kötü oldu dipleri çıktı beyazlar belli olmaya başladı keşke koyu yapsaydım gerçi benim bebek süpriz oldu tam tekrar boyatcakken hamile olduğumu öğrendim kına yapsam acaba nasıl olur

hosgeldin cnm...bebisinde hayirli olsun..

Sağol canım teşekkür ederim. Senin de hayırlı olsun. ben de 11. haftanın içindeyim. zaten sizi hep takip ediyordum. Dayanamadım. Paylaşmak çok güzel.Gebeliğin başında sorunlar yaşadım. Beta değeri yüksek çıkıyordu. tek olmasına rağmen yüksek çıkması bizi korkuttu. Fakat doktorum şimdilik normal olduğunu söyledi. Bakalım haftaya cuma kontrolüm var. Bu arada sorularım var. Başınızı ağrıtayım biraz:)
kasıklarınızda (özellikle sağ kasık ) çekilme oluyor mu? ani harekette falan.
Sabahları kalkınca göğüslerim çok acırdı fakat azaldı. Azalması korkutuyor beni...
sevgilerle öpüyorum

Sağol canım teşekkür ederim. Senin de hayırlı olsun. ben de 11. haftanın içindeyim. zaten sizi hep takip ediyordum. Dayanamadım. Paylaşmak çok güzel.Gebeliğin başında sorunlar yaşadım. Beta değeri yüksek çıkıyordu. tek olmasına rağmen yüksek çıkması bizi korkuttu. Fakat doktorum şimdilik normal olduğunu söyledi. Bakalım haftaya cuma kontrolüm var. Bu arada sorularım var. Başınızı ağrıtayım biraz:)
kasıklarınızda (özellikle sağ kasık ) çekilme oluyor mu? anai harekette falan.
Sabahları kalkınca göğüslerim çok acırdı fakat azaldı. Azalması korkutuyor beni...
sevgilerle öpüyorum

kesınlıkle bulunmaz hınt kuması evlatları var sankı her ınsanın hatası var karsılıklı alttan alınması gerek ....
kı geçim olsun herşeye hroz gıbı kabarıp belden asagı küfür edersen gelin melek olsa şeytana donusur...

ya canım benimm walla şanssızlık olmuş seninkisi.. benim doktorum organik boya ile boyayabilirsin 3 ay bitince dedi ama tabi bilemedim ben kınada bak bir çözüm olabilirrr aslında... ayrıca hamilelikte saç boyatma kesinlikle saç boyatmak zararlıdır diye birşey yok kanıtlanmış bi durum değil yani.. belki bikere rengi düzeltmek için dediğin gibi 3 ay bitince organik boyayla boyatılabilir...

yavaştan bitiyor bulantı kusmalar :))
gunaydınlar senınde cuman mubarek olsun cnm resım yakıyo

çok şükür ecmelcim uzun zamandır ilk defa akşam yemeği yedim çok şükür ağırdan ağırdan bitsin artık darısı tüm bulantı çekenlerin başına inşllh.
bu arada sizler kadar güzel ve fotojenik olamasamda 1 kaç arada pozum çıkıyor işte

hayirli sabahlar cnm... ciddi misin? gecti mi bulantilarin? bu cok guzel haberrr uykunu almis olmanda cok guzel, darisi basimiza diyelimm..

kasıklarınızda (özellikle sağ kasık ) çekilme oluyor mu? anai harekette falan.
sevgilerle öpüyorum

kesınlıkle bulunmaz hınt kuması evlatları var sankı her ınsanın hatası var karsılıklı alttan alınması gerek ....
kı geçim olsun herşeye hroz gıbı kabarıp belden asagı küfür edersen gelin melek olsa şeytana donusur...

anladim cnm, benimde ilk boyattigimda akmisti, ben ust uste 2 kere boyadim iyice tutsun diye.. yine de dedigim gibi hafif dalgalanmalar var tabi ama kotu durmuyo, onemi yok tabii ki kendimizi birakmamaliyiz ama şu da bi gercek ki; bazen eskisi kadar bakamayabiliyorsun kendine, hem imkanlarin daha kisitli (ornegin;sacina boya surememek gibi), hem de kendimizle, bunaltilarimizla, bebislerimizle ugrasmaktan biraz bosladigimiz oluyor ne yazik ki...şu mide bulantilari fln bi gecse daha iyi olacagimiza ve kendimize de daha cok vakit ayirabilecegimize inaniyorum.. ama o zamanda gobisler sisecek, kendimizde sisicez tabi... :26: dodo yumurtasi gibi olucaz, o saatten sonra bakim neremizi guzellestirecek o da ayri bi konu... :44:

yaa bizim burda şirkette bitane çalışan kadın vardı hamileydi ama ya inanamazsınız yok böyle birşey hep mi bakımlı hep mi makyajlı olur insan 9 aya kadar? :) idolum resmenn yaa.. dediğin gibi şuan bende bakma öle diorm ama nerdeyse elime ne geçerse giyiyorum makyajımı aksatmam her sabah yaparım ama özenle yapmıorm yani...ahahahah 2.aydan pes etttim ama bakalım 3 ay geçince nolucakk :) ayy evet ahahah kinder süprize dönücezzz wallaaa hediyelerimizde bebişlerimizzzzz

anammmm kızlar herkes resmini koymuş öylemi karar verdiniz kaçırdımmı merakmı ettiniz birbirinizi :) hıı bende koyayımmı

anammmm kızlar herkes resmini koymuş öylemi karar verdiniz kaçırdımmı merakmı ettiniz birbirinizi :) hıı bende koyayımmı

Sagol cnm, bende 11. haftanin icindeyim beta hcg degeri ikiz bebek disinda neden yuksek cikar bilmiyorum, ama olumsuz bi durum olsa dr un soylerdi heralde, simdilik normal oldugunu soylemisse takma cnm kafana, bazen oyle aksilikler olabiliyor
benimde sag kasigimda agrilarim oluyor, bazen cekilme seklinde de oluyor evet, kanama olmadigi surece normal diyorlar, bebek yerlesiyormus veya kadinin adet tarihi geldiyse ondan da olabilirmis o agrilar.. e tabi rahimde genisliyor, ondan dolayida bu tip kasilmalar olabilirmis.. bazi belirtiler zamanla azalabilir, yok olabilirde, cunku 12. haftaya cok yaklasmissin artik yavas yavas bazi belirtilerin kaybolmasi normaldir diye dusunuyorum, ama yine de bir dr una danis istersen cnm

aynen öle bu işler belirli bi zaman sora ne kadar ekmek okadar köfteye dönüşüooo işte keşke öle olmasa ama kendileeri bunu istio..
walla dün geldiler bana dedim yüzüne çat çat herşeyi sölücemmm ama yeter annem sakinleştirdi.. ya herşeyi biz mi düşünmek zorundayız yani? hayret bişi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…