2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

zaten hassasım ağlayıp duruyorum, şaşırdım kaldım
acaba banamı öyle geliyor hassas olduğum için diye geliyo aklıma,
bi kaç gün daha bekleyip dediğin gibi yapayım bende

zaten hassasım ağlayıp duruyorum, şaşırdım kaldım
acaba banamı öyle geliyor hassas olduğum için diye geliyo aklıma,
bi kaç gün daha bekleyip dediğin gibi yapayım bende

bence kesinlikle yapmalısın hayır hamilesin diye seni işten çıkartacaksa da tazminatını vermek zorunda hamile yi işten çıkartmak suç bildigim kadarıyla ceza da yazıyorlar şartlarını ispatlayabilirsen ohhh rahat edersin cnm

Abdest alırken tam alnımın ortasına bir ağrı saplantı geçmiyor :KK43:

valla neden bilmiyorum ama cnm benimde bugun öglen yemegini yedim eşimi tam yollarken başıma bir agrı girdi sol göz kapagım ve sol tarafım kopuyor sandım burada arkadaşlarla sohbette biraz geçti unuttum sayılır sende ilgini başka yöne ver istersen

bence kesinlikle yapmalısın hayır hamilesin diye seni işten çıkartacaksa da tazminatını vermek zorunda hamile yi işten çıkartmak suç bildigim kadarıyla ceza da yazıyorlar şartlarını ispatlayabilirsen ohhh rahat edersin cnm

valla neden bilmiyorum ama cnm benimde bugun öglen yemegini yedim eşimi tam yollarken başıma bir agrı girdi sol göz kapagım ve sol tarafım kopuyor sandım burada arkadaşlarla sohbette biraz geçti unuttum sayılır sende ilgini başka yöne ver istersen

Aynen sol gözüm zonkluyor resmen :KK14:

Dün hiç bakamadım valla kocam yasakladı. Bakıyorsun sonra acaba şu mu var acaba bu mu var diyorsun dedi :) Mavikelime ve Merfee bende kıyafet konusunda zorlanıyorum :KK43: tüm hamile kıyafetleri küçük beden eğer büyük beden bulursam hemen sizinle paylaşıcam :) :) İzmir'de bir yer var büyük beden satıyor 54 bedene kadar var oraya gitmeyi planlıyorum normal kıyafet alırım zaten biz hep hamile gibiyiz puhaaaaaa :) :) :)

Kuzum çok kaliteli olmasada lcw da hamile bölümü var. Büyük bedebde bulunuyor. Oğlumda ordan giyinmiştim. Pahalıda değil. Aklınızda bulunsun..

Kuzum çok kaliteli olmasada lcw da hamile bölümü var. Büyük bedebde bulunuyor. Oğlumda ordan giyinmiştim. Pahalıda değil. Aklınızda bulunsun..

Yok anacım yaa ben baktım oraya ama en büyük bedeni benim şu anda giydiğim beden bütün herkes hem şişmanlara hem şişman hamilelere karşı:KK47:

Birisi baş agrısı mı dediiiiiiiiii????? :18::18::18:
amannnnn 3gün kafamı çarpmaya yer aradım sabahları kesiliyodu öyleden sonra duvara vurasım geliyodu bu gün şükürler olsun yok qalibaaa :26: İnşallah gelmez :18::18::18: geceleri kocamı da uyutmuyooodum başım agrıyo uyuyamıyorum sen de uyuma diye :KK53::KK53::KK53: çogumuzda olduguna göre hamilelikten herhalll :26::26::26:

ya kızlar bişey sorucam kaşıntınız varmı??? :26: ben normal tedavimle beraber mantar tedavisi de gördüm öyle hamile kaldım üstelik geçen haftaya kadar iltihapa karşı iyne kullandım bi kaş gündür kaşıntım var :KK37: kesin matar mı ki bu? ama o kadar tedavi ve geçen haftaya kadar iynem vardı :26:

Benimle hamile olduğum duyulduktan sonra işyerinde, iş yüküm arttı sanırım ilerleyen günlerde bezdirme politikası baş gösterecek :KK53:
bi aklım bırak git bebeğinden daha önemli değil diyor, bide geçen senelerime bakıyorum, mali durmumuzda çok içi açıcı değil son dönem.. ama çokta kasılıyorum iş yerinde, akşam evde duramadım sancıdan kaldım arada :KK50:

sakın pes eden sen olma, yıldırma politikasi yapiyolar besbelli, isleri agirdan al gerekirse, verdikleri yapamayacagin islerse yapma, ne diyebilir ki? yetisemiyorum, elimden geleni yapiyorum ksra bakmayin, memnun degilseniz tum haklarimi verir cikartirsiniz dersin...cunku hamile birini cikarmak yasak bildigim kadariyla ve eger cikartmaya kalkarsa; kidem tazminatini, ihbar tazminatini, tum kullanmadigin izinlerin ucretlerini, varsa mesai ucretlerini,ucretli dogum izininde 4 ay boyunca devletten almaya hak kazanacagin maaslar toplamini, herseyi ama herseyi sana vermesi gerekiyor.o yuzden seni cikartmak yerine is yukunu arttirarak sen kendin pes edip hicbir hakkini alamadan cik istiyor..sakın bu tuzaga dusme, kendini de yipratma, yapabildigin kadar isi yap gerisini birak o dusunsun, zorlami yaptracak, isine gelmiyosa cikarsin versin tum haklarini...hic stres yapma, zarari bebisin gorur...:KK34:

Yok anacım yaa ben baktım oraya ama en büyük bedeni benim şu anda giydiğim beden bütün herkes hem şişmanlara hem şişman hamilelere karşı:KK47:

haha çok iyi yaa bende kilolu hamileyım bana da yok bu arada sayfanın altında defacto nun reklamı vardı sizde varmı bilmem hamile tişörtü 19.90 tl diyordu çok güldüm

Birisi baş agrısı mı dediiiiiiiiii????? :18::18::18:
amannnnn 3gün kafamı çarpmaya yer aradım sabahları kesiliyodu öyleden sonra duvara vurasım geliyodu bu gün şükürler olsun yok qalibaaa :26: İnşallah gelmez :18::18::18: geceleri kocamı da uyutmuyooodum başım agrıyo uyuyamıyorum sen de uyuma diye :KK53::KK53::KK53: çogumuzda olduguna göre hamilelikten herhalll :26::26::26:

ya kızlar bişey sorucam kaşıntınız varmı??? :26: ben normal tedavimle beraber mantar tedavisi de gördüm öyle hamile kaldım üstelik geçen haftaya kadar iltihapa karşı iyne kullandım bi kaş gündür kaşıntım var :KK37: kesin matar mı ki bu? ama o kadar tedavi ve geçen haftaya kadar iynem vardı :26:

Kız Allah seni naapmasın kaşıntınız var mı diyince kahkaha attım :KK9: benim yok çok şükür:nazar: başımda normalde çok ağrırdı önceden ama şükürler olsun ki hamileliğimi öğrendiğimden beri olmadı bugün öğlen bi ağrı saplantı o da şimdi hafifledi hamdolsun:nazar: sana çok geçmiş olsun canım benim Allah şifa versin :KK16:

merhaba arkadaşlar;

ben 2013 ağustos annesiyim. 1 yıldır 2013 ağustos anneleri sayfasında dostlarla yazışıyoruz. Rabbim nasip etti ve bir sürprizle 2014 ağustos annesi de olucam :)
beni de listenize eklerseniz çok sevinirim.
sat.10.11.2013
bdt.17.08.2014
istanbul
ikinci bebeğim.

merhaba arkadaşlar;

ben 2013 ağustos annesiyim. 1 yıldır 2013 ağustos anneleri sayfasında dostlarla yazışıyoruz. Rabbim nasip etti ve bir sürprizle 2014 ağustos annesi de olucam :)
sat.10.11.2013
bdt.17.08.2014
istanbul
ikinci bebeğim.

Ne kaa güzel aramıza hoşgeldin :KK54: hayırlı uğurlu olsun bebikin:nazar: buarada bakıyorum bir sürü kişi okuyor bu konuyu ama cevap yazan ne kadar az :KK20:

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar;

sat.10.11.2013
bdt.17.08.2014
istanbul
ikinci bebeğim.

aaaaa hoşgeldin cnm yaaa hayırlı ugurlu olsun hayalımde ki de bu valla benim ilk 6-7 ay emzirip bi tane daha peşine yapmayı düşünüyorum ikisi bir büyüsün valla helal sana

Ne kaa güzel aramıza hoşgeldin :KK54: hayırlı uğurlu olsun bebikin:nazar: buarada bakıyorum bir sürü kişi okuyor bu konuyu ama cevap yazan ne kadar az :KK20:

evet aynen öyle yaa hep okuyorlar cvp vermiyorlar şu anda en aktif benim herhalde çalışıyor arkadaşların çocu iş güç firsat bulamıyorlar yazmaya

Benimle hamile olduğum duyulduktan sonra işyerinde, iş yüküm arttı sanırım ilerleyen günlerde bezdirme politikası baş gösterecek :KK53:
bi aklım bırak git bebeğinden daha önemli değil diyor, bide geçen senelerime bakıyorum, mali durmumuzda çok içi açıcı değil son dönem.. ama çokta kasılıyorum iş yerinde, akşam evde duramadım sancıdan kaldım arada :KK50:

ah be tatlım keşke sölemek için biraz daha bekleseydin ben 12.haftadan sora sölücemm... Sende sakın üzme kendini yapabildiğin kadar yap sen hamilesin 2 can taşıosun kimse sana zorla bişi yaptıramaz... biliyorum çok can sıkıcı bir durum ama bir şekilde kendini rahatlatman gerek :KK43: olmadı ne bilim orda müdürünle yada böle üst düzeyde seni anlayabilecek biri varsa onunla konuş...

X