2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım geçmiş olsun zor valla ben daha hıç istifra etmedim allah da ettirmesin nefret ediyorum yaaa bende dün çok kötüydüm valla bugun iyiyim allahtan
sağol canım umarım olmaz hiç gerçekten berbat birşey mutfak eziyet oldu kaçabildiğim kadar kaçıyorum ama tabi mecbur birinin yemek yapması gerekiyor :KK43:

Kızlar günaydın. Ben hala uykusuzum ya. Progestan ilacı kullanan var mı aranızda_? Nasıl bir ilaçtır bu ya miğde bulantısı sersemlik ve uyku veriyor :KK43::KK14:
Ben ilk ogrendigimden beri kullaniyorum cnm birakma sakin kullanmaya devam ettikce etkilerinin azaldigini goreceksin ben hastanede tum gun ayaktayim baslarda duvarlara tutunarak yuruyodum ama simdi rahatim.bazi arkadaslar vajinal yoldan kullaniyolarmis .yan etkilerinin daha az oldugunu soyluyolar.istersen bi doktoruna danis :KK66:

Kızlar günaydın. Ben hala uykusuzum ya. Progestan ilacı kullanan var mı aranızda_? Nasıl bir ilaçtır bu ya miğde bulantısı sersemlik ve uyku veriyor :KK43::KK14:
Ben ilk ogrendigimden beri kullaniyorum cnm birakma sakin kullanmaya devam ettikce etkilerinin azaldigini goreceksin ben hastanede tum gun ayaktayim baslarda duvarlara tutunarak yuruyodum ama simdi rahatim.bazi arkadaslar vajinal yoldan kullaniyolarmis .yan etkilerinin daha az oldugunu soyluyolar.istersen bi doktoruna danis :KK66:

Bizim de biberonumuz var teyzelerimiz ama emzik almadik cinsiyyeti en gec ben ogrenicem qaliba cunki daha 8 haftadayiz 11 haftada tam belli oluyor qaliba
cocuk odasi bende yapamayanlardanim cunki rusyada yasiyoruz kirada memlekete gidersem yapmayi dusunuyorum
burda bizim odada yaticak kuzucum:KK16:

Kizlaaarrr bugün kontrolum vardi ay benim biricigim nasil oynuyo bir gorseniz bize ne numaralar yapti maasallah:) O kibrit çopü gibi bacaklarini atmalar, totosunu dönmeler Allahim videosunu yuklesem size 10+5günlükmüs cok şaşırdım bu hallerine çok heyecanlandim:) Bu arada ilk cinsiyet haberi benden sanirim doktorum cok emin olmamakla birlikte büyük ihtimalle erkek dedi orda minicik bir pipi gördük deli olduk :)
Allahim benimkinide sizlerinkinide saglikla kucagimiza almayi nasip etsin, bahtlarini da guzel yazsin ya rabbim.

ayyy ne güzel çok heyecanlandım okuyunca :) biz de öğrenelim bir an önce çok merak ediyorum yaa ama daha 2 hafta var kontroleee off günler geçmek bilmiyo

Kizlaaarrr bugün kontrolum vardi ay benim biricigim nasil oynuyo bir gorseniz bize ne numaralar yapti maasallah:) O kibrit çopü gibi bacaklarini atmalar, totosunu dönmeler Allahim videosunu yuklesem size 10+5günlükmüs cok şaşırdım bu hallerine çok heyecanlandim:) Bu arada ilk cinsiyet haberi benden sanirim doktorum cok emin olmamakla birlikte büyük ihtimalle erkek dedi orda minicik bir pipi gördük deli olduk :)
Allahim benimkinide sizlerinkinide saglikla kucagimiza almayi nasip etsin, bahtlarini da guzel yazsin ya rabbim.
Hayirlisi olsun cnm darisi basimiza insallah.zaten erkek kendini erken gosterir.ee 11. Haftanin sonlarindasin.bu hafta gorebilmesi normal :KK66:

Bizim de biberonumuz var teyzelerimiz ama emzik almadik cinsiyyeti en gec ben ogrenicem qaliba cunki daha 8 haftadayiz 11 haftada tam belli oluyor qaliba
cocuk odasi bende yapamayanlardanim cunki rusyada yasiyoruz kirada memlekete gidersem yapmayi dusunuyorum
burda bizim odada yaticak kuzucum:KK16:

ben yedideyim.. daha geç:KK42:

merabalar güzeller güzeli annecikler :) ay ne çok yazışmışınız yetişemedim hepsini okumaya ama güzel haberler çarptı gözüme maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: bebişinin cinsiyetini öğrenende var ay çok heyecanlandım şimdi :KK52::KK52::KK52::) bende öğrenmek istiyorum daha erken galiba :) cumartesi doktora gidicem geçmiyor günler nasıl dayanıcam bakalım 2 gün daha .. inş hayırlı haberler alırız hep :KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::nazar::nazar:

ayy maşallah :nazar: bizde 10+0 da gidicez haftaya böyle bir süprizle karşılaşırmıyız kı Allah bizw bağışlasın onları cnm,
tebrik ediyorum oğluşunu:nazar:

merabalar güzeller güzeli annecikler :) ay ne çok yazışmışınız yetişemedim hepsini okumaya ama güzel haberler çarptı gözüme maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: bebişinin cinsiyetini öğrenende var ay çok heyecanlandım şimdi :KK52::KK52::KK52::) bende öğrenmek istiyorum daha erken galiba :) cumartesi doktora gidicem geçmiyor günler nasıl dayanıcam bakalım 2 gün daha .. inş hayırlı haberler alırız hep :KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::nazar::nazar:

gamzecim mrb bizim seninle doğum tarihleri arasında 1 gün var sat tarihin ne zaman canım senin benimki geç döllenme de ne kadar fark var arada acaba?

kızlar bugün evde değildim bakamadım topiğe bayağı ilerlemiş bütün sayfaları okuyamadım..
gözümden kaçan şeyler olmuş olabilir..
sanırım korkutuğum başıma gelicek oğlum hastalancak gibi :18:

canım hayırlısı olsun ne güzel bi haber bu:))
emin değilim dese de o net görmüştür ki söylemiştir yoksa sölemezdi
benim oğlumda da emin değilim diye diye söledi ilk zamanlar pipi hemen görünüyor :KK1:
bende 9+3 ken giitmiştim pazartesi günü benimki bile kollarını nasıl oynatıyordu :))
çok tatlılar minicikler hareket ediyorlar hislerini anlıyorum canım :KK49::KK49:

ayy bu süper bişey yaağğ :KK52: sen anlatırken gözümde canlandı
ben biraz daha büyümedikçe hareket etmezler sanıyordum var zıpır vay maşallahhh :KK52:
pipisi bile varmış şuna bak bak :KK52:

Canım hayırlı uğurlu olsun,gözün aydın :nazar:darısı bizimde başımıza hayırlısıyla inşaAllah,erkek olarak görülen bir bebekte yanılma olasılığı çok düşükmüş öyle diyorlar :KK34::KK34:

kızlar ya ben bişey yaptım bursadan anneme örgülerinin resimlerini çektirdim. bir sayfa açtım girişimciler http://www.kadinlarkulubu.com/giris...lerini-sergilemek-istiyorum.html#post33427429

annemin örgülerini satışa çıkardım yardımcı olayım die sağolsun örmeyi çok seviyor bir dakike boş durmuyor allah sağlık versin. örgü örmek isteyenler fikir olur sizede örnek için almak isteyenlerede yardımcı olurum ay ya ben evde böyle olmayacak iş bulmam lazım en yakın zamanda annem bu yaşında boş durmuyor kızlar benim yapabileceğim bir iş önerisi olan varmı evde nette olabilir muhasebe bilgim var kolejde kütüphane memuru olarak çalışıyordum bebem olunca bıraktım :KK43: çalışma isteği geldi bana ya şimcik

bendemi örmeye başlasam :p

Son düzenleme:
Kızlarrrr çok mutluyummmm. Bugün doktorumu değiştirip başka bir doktora gittim. Progestan içmem gerekmediğini bebeğimin düşme tehlikesinin olmadığını ve her ikizimizinde sağlıklı olduğunu söyledi. Veeeeeeeeeeeeee bebeğimin kalp atışlarını duydum çok şükür. Bir miyonumla kistim vardı daha önceki doktorum hep korkutmuştu. Kistim kaybolan su kistiymiş. Miyonumda dışa doğru büyümüş ve keseye zararı olmazmış. Çok şükür :)):KK9:

Gözün aydın canım,benimde dışa doğru büyüyen bir miyomum var doktor ilk aylarda çok büyür dedi gerçektende öyle oluyor,3 gün içerisinde yarım santim büyümüş,dışa doğru büyüyen miyomlar 8 santim olmadan alınamıyormuş ayrıca:KK43:(

kızlar bugün evde değildim bakamadım topiğe bayağı ilerlemiş bütün sayfaları okuyamadım..
gözümden kaçan şeyler olmuş olabilir..
sanırım korkutuğum başıma gelicek oğlum hastalancak gibi :18:

aman kuzum dikkat edin, sadece bir bardak greyfurt suyu içir... olmaz inşallah

ilk cinsiyet belli oldumu hangi hastahane hangi dr ne iyi doktormuş ya bende ona gitmek istiyorum meraklanmaya başladım artık gerçi allah sağlık sıhhat versinde

tazmanya gözünaydın maşallah hareketli olcak kuzucuk orada tek başına oyalanak bişey bulmuş neyapsın:) canım şimdi birdahaki randevuyu iple çekersin artık hareketlendimi daha heyecanlı oluyor ben çatlayacağım daha 10 gün oldu biran önce geçsin 20 gün

ayyy yerim onu maşallah :nazar: bizim de cumartesi kontrolümüz var, 10+2 olacağız, inşallah ben de görürüm onun hareketlerini :emir_bebek: video yükleme şansın varsa yükle canım bakalım biz de :KK34:

İnşallah canım benim sende görürsün ilk çocuk olunca eşimle görgüsüz gibi videoya çektik :) hep izliyoz videoyu yüklemeyi denemedim ama vazgeçtim şimdi kötü niyetede kurban olur belki :KK45:

:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:
kıyamam ben ona Annesi maşallah Çok mutlu oldum video yükleyebilirsen ne güzel olur.ama bayağa bir erken cinsiyet tahmini olmuş Allah sağlıkla kucağınıza almayı bize de o günleri görmeyi nasip etsin tekrar:nazar::nazar:

İnşallah arkadaşım sizlerde görürsünüz aman sağlıklı olsunda, erkek olursa belli olurmuş diyolar:)

Maşallah çok güzel Allahım bizede nasip etsin ilk cinsiyet haberimizde hayrlı olsun zaten ben şunu duydum doktor bir tanıdığımdan eğer erkekse elleri kolları hemen belli olurmuş kızlarınki daha geç belli olurmuş et parçası gibi görünürlermiş o yüzden kesin erkektir bu kadar hareketli olduğuna göre bizde görebilecek miyiz o günleri acaba heyecanla bekliyoruz inşallah bizede nasip eder Allahııım :)

Görürsünüz Allahın izniyle hayatım çok heyecanlı bişey ay kıçında kurt varmış dönüp duruyo çok komik :emir_bebek:

ayy ne guzell, masallah bebisineee :KK49: evet ilk cinsiyet habri senden geldi walla ve cokta erken geldi, dr demek ki kendinden eminmis ki soylemis yoksa bu kadar erken soylemezdi diye dusunuyorum, hayirlisi bakalim :KK34::KK3:

Allah razı olsun canım benim evet emindi bencede kendinden. Hepimizin hakkında hayırlısı inşallah

ayyy ne güzel çok heyecanlandım okuyunca :) biz de öğrenelim bir an önce çok merak ediyorum yaa ama daha 2 hafta var kontroleee off günler geçmek bilmiyo

benimde yine 2 hafta sonraya gün verdi evet geçmiyor çok özledim bile şimdiden :KK43:

Hayirlisi olsun cnm darisi basimiza insallah.zaten erkek kendini erken gosterir.ee 11. Haftanin sonlarindasin.bu hafta gorebilmesi normal :KK66:
Bencede gayet normal tüp bebek olduğu için yumurtlama döneminden önce transfer edildi çünki siklus agustos 7yi gösterse de agustos 2 bence :KK66:

ayy maşallah :nazar: bizde 10+0 da gidicez haftaya böyle bir süprizle karşılaşırmıyız kı Allah bizw bağışlasın onları cnm,
tebrik ediyorum oğluşunu:nazar:

Allah gönlüne göre versin arkadaşım

canım hayırlısı olsun ne güzel bi haber bu:))
emin değilim dese de o net görmüştür ki söylemiştir yoksa sölemezdi
benim oğlumda da emin değilim diye diye söledi ilk zamanlar pipi hemen görünüyor :KK1:
bende 9+3 ken giitmiştim pazartesi günü benimki bile kollarını nasıl oynatıyordu :))
çok tatlılar minicikler hareket ediyorlar hislerini anlıyorum canım :KK49::KK49:

Ah pipilerini yesinler onlarıııııınnnnnnn :KK1:

ayy bu süper bişey yaağğ :KK52: sen anlatırken gözümde canlandı
ben biraz daha büyümedikçe hareket etmezler sanıyordum var zıpır vay maşallahhh :KK52:
pipisi bile varmış şuna bak bak :KK52:

Bende öyle sanıyodum birde hissederim sanıyordum ama bişey anladığım yok içerde cirit atıyomuş beyefendi:KK1:

Canım hayırlı uğurlu olsun,gözün aydın :nazar:darısı bizimde başımıza hayırlısıyla inşaAllah,erkek olarak görülen bir bebekte yanılma olasılığı çok düşükmüş öyle diyorlar :KK34::KK34:

Darısı başınıza arkadaşım hepinizin inşallah çok bekledim beeeeennnn :2: yarabbim yüzüme güldü sonunda Çok şükür :)

X