2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

cnm bnm bende o hengamede yapamam die önceden yapıcam yoksa tabiki bi süre yanımda yatıcak sıpa
öbürtürlü sürekli kalk git emzirr falan X2 yorulur insan :) ama soradanda vakit ayıramam hani çnk 4 ay sonunda işe dönücem ben o yüzden önceden rahat rahat bakıyım alıyım diorm tabi bu bnm düşüncem bakalım durumlar neyi göstericekkk :)

ayy canım benim gözün aydıııınnnn :) bak demiştim ben sana duyunca pıtpıtları rahatlıcaksın diee :)
Allah hepimize tüm isteyenlere sağlıkla kucağına almayı nasip etsin yavrusunu...

Aminnnn Canım, Allah nazarlardan saklasın hepiimizin evladını....

Allahım hayırlı zamanda senin güzel yüreğine göre hayırlı sağlıklı akıllı ei ayağı düzgün bir evlat nasip etsin sana

evet zaten durumlar elverdiğinde kısmı hayati kısım
en büyük bütçe oda ile arabaya gidecek gibi

gözün aydın canım

senin de gözün aydın

hımm bak hiç bu açıdan bakmamıştım olaya
eski toprak tabi onlar bizden iyi bilirler bazı şeyleri
aklımda bulunsun

gözün aydın canım benim seninle günlerimiz çok yakın hatta 1 gün var arada
evet bazı kistler hamilelikte küçülüp kayboluyorr hadi bakalımm ozaman artık endişelenmek yok :)
bundan sora pozitif düşünüyoruzzz :)

maşallah güzel haberler var ,kalp atışları duyanlar ,düşük tehlikesi geçenler ,maşşallah hep böyle güzel haberler duyalım inşallah ..

Evet canım aynen öyle. Çok şükür gerçekten. Allah hepimizin bebeklerini sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah. Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :))))

Teşekkürler canım :)

Merhaba kızlar ben de bugün bebişimin kalp atışlarını duydum 7+2 olmuş çok şükür. Günlerdir rahat uyuyamıyordum bugün uyurum inşallah. Doktor bana suda eriyen magnezyum iç dedi ama ben ilaç almaya karşıyım bir de krem yazdı 3. Aydan itibaren kullanayım diye. Bir sürü sorum vardı çoğunu unuttum soramadım ama ağzım kulaklarımda çıktım odadan çok şükür

gözün aydın canım
bende geçen ctesi kalp atışlarını duydum sendedemi geç döllenme var gerçi benimkide 7+2 ama geriden geliyor bebeğim geç döllenmeden ötürü ve şu geç döllenmeyide anlayamadım bi türlü çünkü benim yumurtlama tarihimde yumurta oluştu biliyorum tüm belirtileri mevcuttu neden geç döllenme var anlayamadım bide bana 15 gün sonra tekrar gel dedi senin bidahaki randevun ne zaman

Teşekkür ederim canım. Doktor birşey demedi geç döllenme ne bilmiyorum sat 15 kasımdı 7+2 olması normal değil mi:) bana 1 ay sonra gel dedi ama dayanabilir miyim bilmiyorum

Kizlaaarrr bugün kontrolum vardi ay benim biricigim nasil oynuyo bir gorseniz bize ne numaralar yapti maasallah:) O kibrit çopü gibi bacaklarini atmalar, totosunu dönmeler Allahim videosunu yuklesem size 10+5günlükmüs cok şaşırdım bu hallerine çok heyecanlandim:) Bu arada ilk cinsiyet haberi benden sanirim doktorum cok emin olmamakla birlikte büyük ihtimalle erkek dedi orda minicik bir pipi gördük deli olduk :)
Allahim benimkinide sizlerinkinide saglikla kucagimiza almayi nasip etsin, bahtlarini da guzel yazsin ya rabbim.

kızlar günaydın
mide bulantılarına çare bulan varmı limon yemekten mahvoldum yaaa iştahta yok zaten bebeğim gelişmicek yaa zaten gelişimide şuan için geriden geliyor

ah ah sorma bende sürekli çubuk kraker ayran böyle idare etmeye çalışıyorum beyaz leblebide iyi geliyormuş deneyeceğim. bulantıdan geçtimde bir de bende mide yanması oluyor o işte felaket

Ben agustos annesi degililm artik kalbimiz atmadi bugün birazdan onu benden alacaklar.... ; (

canım kıyamam Allah inşallah hayırlı zamanda sana tekrar sağlıklı bir bebek nasip etsin...

ay onlardan benim kuzenimde yapmış bende ilk onda gördüm beyaz onünde pembe fiyonku var birde nnazar boncuğu içinede tülden badem şekeri koymuşlar haa birde anahtarlık takmışlar hatta ben 2 tanede aldım birini kendi arabama birinide eşiminkinin aynasına taktık çok tatlı oldu

benimde evim 3+1 ama benim çocuk odasında da bi yatak odası takımım var.Hatta çeyizim olan bizim işler o dönem biraz karıştı 2 tane aldık şimdi onu toptan kaldırmam gerek ama çok işimi görüyor misafirim falan gelice orada yatırıyorum.dolabına yazlıkları yerleştirdim böylece zırt pırt kıyafet kaldır topla işim olmuyor bebek oluncada çalışmaya başlayınca kayınvalidem gelcek bakmaya farklı yerlerde oturuyoruz eee onada yatacak yer lazım herhalde oda fikrini çooook istemde bir süre erteleyeceğim.Zaten bizim burada ısınma da büyük problem(klimayla ısınıyoruz)mağlum bizimkiler yaz sonu olucak herhalde 1 yaşına kadar odasını ayırmam diye düşünüyorum

ne güzel darısı bizim başımıza haftaya salıya randevu aldım biraz önce bende duymak istiyorum o güzel sesi artıkk

ayyy yerim onu maşallah bizim de cumartesi kontrolümüz var, 10+2 olacağız, inşallah ben de görürüm onun hareketlerini video yükleme şansın varsa yükle canım bakalım biz de

kıyamam ben ona Annesi maşallah Çok mutlu oldum video yükleyebilirsen ne güzel olur.ama bayağa bir erken cinsiyet tahmini olmuş Allah sağlıkla kucağınıza almayı bize de o günleri görmeyi nasip etsin tekrar

Maşallah çok güzel Allahım bizede nasip etsin ilk cinsiyet haberimizde hayrlı olsun zaten ben şunu duydum doktor bir tanıdığımdan eğer erkekse elleri kolları hemen belli olurmuş kızlarınki daha geç belli olurmuş et parçası gibi görünürlermiş o yüzden kesin erkektir bu kadar hareketli olduğuna göre bizde görebilecek miyiz o günleri acaba heyecanla bekliyoruz inşallah bizede nasip eder Allahııım :)

ayy ne guzell, masallah bebisineee evet ilk cinsiyet habri senden geldi walla ve cokta erken geldi, dr demek ki kendinden eminmis ki soylemis yoksa bu kadar erken soylemezdi diye dusunuyorum, hayirlisi bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…