2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ahaha iyi yapmissin cnm :KK9:
benim kayinvalidem de yakin bana tipki senin gibi yurume mesafesinde, saolsun yapar cagirir, gerekirse kendi de getirir ama ben surekli gitmek hemen hemen her aksamimi orda gecirmek istemeyebiliyorum bazen, cunku evimde rahatca dinlenmek, kafama gore takilmak istiyorum, orda rahat edemiyorum ki...gittinmi oyle hemen erkende kalkamiyosun, sıkıntı oluo yani...eger bana yemek getrmeye kalkarsa da; sadece yemekle kalmayip kendileri de geliyolar bu sefer basimda kalabalik..ne anladim ben bu isten.. :44: tamam saolsun beni fazla calistirmiyo, iyidir kayinwalidem, yardimci olur, nazim gecer ama yine de oz annen gibi olmuyor, biraz daha anlayis ve ince dusunce bekliosun, acik acik soyleyemiosun yanlis anlicaklar diye, sıkıntısını sen cekıosun bu sefer bu hamile halinle...pek bir espirisi kalmiyor yapilan iyiligin de... :44: :KK5:

aynen öle ama ben gidince çok yoruldum diip çayı içip kaçıyorummm ahahah belkide ondan kadın kırılıo bana bilememmmm :KK70:
ama napin dediğin gibi yatmak istio insan bütün gün yoruluorz... benim annem olsa gelir mesela yemek yapar bırakır giderrr...
tabi kendi annen gibi olmuo düşünmüo seniii normal olarak ama ne bilimm mesela diorm canım bişi istio insan yapim gelimde sana der amaaaan boşver bakma bende çok alınganımdııır yani :KK70:

Merhaba kızlar bugün doktoruma gittim çok sancılarım olduğu için. Bebeğimin kalbinin attığını gördüm. Ancak doktor çok iyi dinlenmem gerektiğini ve düşük önleyici ilaç verdi sancılarımdan dolayı :KK43: Ben ne düşüneceğimi ne yapacağımı bilemedim :KK43::KK50:

bende torbalıda oturuyorum cnm
ayyyyyyyy benım memleket anılarım deprestı dur kız neresınden torbalının ben 2 yıl orda kaldım ertugrul mah de... balkan sutte teknıkerlık yapıodum yazıbasında bılırsın hey gıdı hey ızmırı severım ayrı guseldır ama torbalı bambaska guseldır yazlık mekan gıbı korulugu vs.... kus adası bır adım dıbınde senı sevdım bana torbalıyı anlat :KK16: ev hanımımısın neler yaparsın oracıklarda bırgun emeklı olursam hayalımdekı tek yer mıs gıbı havası herseyı hayat mukemmel pazarı vs ınsanlarınıda sevıyorum

Merhaba kızlar bugün doktoruma gittim çok sancılarım olduğu için. Bebeğimin kalbinin attığını gördüm. Ancak doktor çok iyi dinlenmem gerektiğini ve düşük önleyici ilaç verdi sancılarımdan dolayı :KK43: Ben ne düşüneceğimi ne yapacağımı bilemedim :KK43::KK50:

İlacını kullanıcaksın ayaklarını uzatıp bir güzel yatıcaksın canım Allah şifa versin :KK54:

Ayçaaaa daha öncede yazdım ama gözünden kaçtı sanırım özelden msj atmaya çalıştım ama msj kutun doluymuş :26: listeye beni de eklermisin 26 yaşındayım ilk bebeğim sat 30 ekim ve istanbulda yaşıyorum şimdiden teşekkürler :KK49:

gözümden kaçmış canım kusura bakma ekledim :))

günaydınlar güzel anneler ve küçük mercimek fasuye ve pırlantaları :)

merhaba cnm ben de Bursa da Yıldırımdayım :)) ayy çok sevindim seni gördüğüme hiç Bursa da oturan biri yok topikte
bir arkadaş geldi kaydettirdi kendini bi daha da uğramadı :)

bende 3 yıl öncesine kadar bursa yıldırımda oturuyordum şimdi ailem orada oturuyor

sen şimdi nerdesin cnm?

]

benide ekleyebilir misin :) sat 8 kasım 2013 yaş 26 ilk bebek bdt 15 ağustos 2014 inşallah:KK49: :)

ekledim cnm

merhaba cnm ben de Bursa da Yıldırımdayım :)) ayy çok sevindim seni gördüğüme hiç Bursa da oturan biri yok topikte
bir arkadaş geldi kaydettirdi kendini bi daha da uğramadı :)

kızlar bende Bursa'lıyım:) Beşevler de oturuyorum. Nilüfer:) hazır sizi yakalamışken sorayım hangi doktora gidiyorsunuz?

merhaba cnm ben doruk tıpta Nuray Boyara gidiyorum.

izmirli annemiz yokmu peki hiç ? bu arada kızlar ilk defa bugün miğdem bulanıyo hiç bişey yiyesim yok

bende torbalıda oturuyorum cnm

merhaba kızlar ben aslen İzmir liyim ama Bursa da oturuyorum annemler orda 26 ocakta inş gelcem İzmire
hatta bizde Torbalı da oturuyoruz diyar6635 :))

sen şimdi nerdesin cnm?

ekledim cnm

merhaba kızlar ben aslen İzmir liyim ama Bursa da oturuyorum annemler orda 26 ocakta inş gelcem İzmire

Teşekkür ederim olabilir ne demek :KK54: ne güzel herkes bi yerlerden mutlaka hemşehri çıkıyor :13:

aynen öle ama ben gidince çok yoruldum diip çayı içip kaçıyorummm ahahah belkide ondan kadın kırılıo bana bilememmmm :KK70:
ama napin dediğin gibi yatmak istio insan bütün gün yoruluorz... benim annem olsa gelir mesela yemek yapar bırakır giderrr...
tabi kendi annen gibi olmuo düşünmüo seniii normal olarak ama ne bilimm mesela diorm canım bişi istio insan yapim gelimde sana der amaaaan boşver bakma bende çok alınganımdııır yani :KK70:

sen şimdi nerdesin cnm?

ekledim cnm

yok artık sendemı canım sen nerseındensın torbalı ahhh torbalı ogrencılıkten cıktım tek basıma mustakıl bır evın ust katında bır teyzeye komsu oldum once bayınrıa gıderken bır koyde mandırada teknıkerlık yaptım sonra ordan ayrıldım buyuk bır fırmaya gecıs yaptım 2 yılım gectı tek basıma ne gunlerdı beaa cok ozluyorum orayı kokusu burnumda tutuyo

hamilelikte extra alingan yapiyo insani zaten..karsindaki herzaman senin gibi dusunmuyo iste, insanlari oldugu gibi kabul edip fazlasini beklemiceksin, yapabildigi kadarina razi olacaksin..napacaksin insanlari degistiremiosun ki...olabildigince kendini korumayi bildikten sonra, napalim idare edicez..bende son zamanlarda biraz hamileligi bahane edip erken kacmaya, veya onlarin daha erken kalkmasina sebep olmaya calisiyorum acikcasi :KK17: napiim bazen dayanamiyorum basimda insan kalabaligina, evimde rahatca dinlenmek istiyorum, anlayisli olmak zorundalar,hamileyim ben yani bananee :KK49: walla bazen gozum hicbiseyi, hickimseyi gormuyo, kendinle ugrasiosun, kimse de seni anlamio...o yuzden kimse ksra bakmasin...

Teşekkür ederim canım tavsiyen için ancak çalışan biriyim. Eğer sancılarım devam ederse rapor vericek önümüzdeki hafta tekrar gidicem ve o zaman belli olucak.
canım cok gecmıs olsun ınsallah cabucak gecer dınlenırsınde zor ya calısan adama her sey zor ızın vs evde durmak sabır ınsallah kuzucugun ıyı olsunda...

korkulacak bir şey yok canım, çoğumuz kullanıyoruz o ilacı zaten. ben hala devam ediyorum mesela :) kendini çok yormamaya çalış, mümkün olduğunca dinlen, hiçbir şey olmaz Allah'ın izniyle :nazar::nazar::nazar:

canım cok gecmıs olsun ınsallah cabucak gecer dınlenırsınde zor ya calısan adama her sey zor ızın vs evde durmak sabır ınsallah kuzucugun ıyı olsunda...

Sağol canım çok teşekkür ederim. Evet çalışan için çok zor gerçi hepsini geçtim zorluğu sancıları ağrıları dediğin gibi kuzucuğum iyi olsun o bana yeter.

Dramamine diye bir ilaç canım ama benimde istifra ile sonuçlanmıooo sadece sürekli için bulanıooo böle çok gerçekten modumu düşürüodu sora ilacı içmedim.. doktora gittim midem kötü yemek yiyemiorm bile dedim oda dedi işte niye içmiyorsun sabah akşam iç ilacı bebeğe zararı yok dedi. kendine boşuna bu dönemi zehretme dedi bende walla içiyorum sabah akşam.. biraz hafiflediii sanki bulantılarr eskisi gibi diil....
benim bulantım sabah başlıo ama akşamlar şiddetlenioo özellikler kokulara karşı çok hassasım ağır bi koku duyim sigara veya parfüm öğürme gelio bnmde 5.haftadan itibaren başladı.. ve tüm gün sürüo canım.. hiç istifra etmedim yani seninkisi gibi aynı...
tabi doktoruna sormadan ilacı kullanma ama bnm doktor öle deince ben direk içtim...

Sormadan almam canım, sorarım mutlaka..

:KK5: senin icin uzuldum cnm, biliyorum o durumlari biraz can sıkıcı...ama dayanmak zorundayiz, girdik bi yola napalim...iyisiyle kotusuyle sıkıcaz disimizi..biliyorum soylerken kolay yasarken pek kolay olmuo ama napalim...umut fakirin ekmegidir...guclu olamk zorundayiz, anayiz biz anaa :KK9::KK49: ne demistikk; evrene pozitifff enerjiii gonderiyoruzzzz hanimlaarrrrrr :KK16::KK36:

Sağol canım, sıkıyorum dişimi zaten çaresiz kaldım artık, iyi saatlerime şükrediyorum :))
Benim de annem geliyor bu hafta sonraki haftada kayınvalidem gelecek Allah'ım çok şükür...
Biraz rahat edeceğim...

korkulacak bir şey yok canım, çoğumuz kullanıyoruz o ilacı zaten. ben hala devam ediyorum mesela :) kendini çok yormamaya çalış, mümkün olduğunca dinlen, hiçbir şey olmaz Allah'ın izniyle :nazar::nazar::nazar:

İnşallah canım inşallah. Sağolun gerçekten tavsiyeniz için. Allah hepimizin yavrularını sağlıkla sıhhatle kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah.

sen şimdi nerdesin cnm?

ekledim cnm

yok artık sendemı canım sen nerseındensın torbalı ahhh torbalı ogrencılıkten cıktım tek basıma mustakıl bır evın ust katında bır teyzeye komsu oldum once bayınrıa gıderken bır koyde mandırada teknıkerlık yaptım sonra ordan ayrıldım buyuk bır fırmaya gecıs yaptım 2 yılım gectı tek basıma ne gunlerdı beaa cok ozluyorum orayı kokusu burnumda tutuyo

benim ailem şuan orda torbalı da oturuyorlar ama tepeköy de değil :KK1: anlamışsındır sen :)
tabi Alpkent sitesinde bilirsin belki ertuğrul dada dayımlar halamlar vs hepsi ordalar ..
Torbalı ya en çok insanlarının sıcaklığı yüzünden bağlanılıyor sanırım çünk orda arkadaş bulmak
çok kolay çok sıcaktır ordaki insanlar ve gelenler gitmek istemiyor kolay kolay :))

X