2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

aahahahha :) çok güldümmm yaaaa
walla ben ilaç içiyorum midem bulantısı için doktor eziyet etme kendine bebeğe bi zararı yok iç dedi ama içmeme rağmen kötüyümm..
neyse bugünlerde geçicek inşallahhh :)

Canım hangi ilacı verdi doktor.

Bir de şunu sorayım, miden bulantıların nasıl ki doktorun ilaç verdi, mesela benim ki sabah başlıyor akşama kadar içten bir bulantı geliyor, yemeklerden tiksiniyorum, arada böyle yokluyor biraz şiddetli, ama çıkarma seviyesinde çok arada oluyor bu sabah, dün bu tarzdı. Ama sürekli çıkarma durumum yok benim, doktorum bu yüzden vermedi ama ben artık zorlanıyorum, 5. hafta bittiğinden beri sadece 3-4 gün iyi oldum gerisinde hep kötüyüm. Biraz kendininkinden bahseder misin

:KK9: bende calisiyorum, iyi olmaya calisiyorum...evrene pozitif enerjimi gonderiyorum bugunn...:KK9: ama aynen dedigin gibi hatirlatiyoo kendinii saolsun sık sıkkk, varligini unutmak ne mumkuunnn :KK1::KK49:
tek umudum ilk 3 aylik donemi atlattiktan sonra biraz olsun rahatlamak, yani mide bulantisi, tiksinme olaylarindan kurtulmak...insallahh...:KK5: Allah hepimizin yardimcisi olsun.. :KK49:

bak sayende ben evrene pozitif mesaj gönderiyorum bugün ve bana geri dönmesini bekliyorum ahahhahaha
ya evet ilk 3 aydan sora bu sıkıntılar son 3 aya kadar geçiomuşşş canımm.. ben bu aylarda çok sevdiğim yemekleri yemiyorum tiksinmemek için çnk bazen ömür boyu tiksinebiliomuş insan :)
neyseki bu hafta annem gelicekkk inşallahh o bişiler yapar bana göre artıkk :KK9::KK76::KK9:

Günaydın tatlım,

Ben güne kötü başladım, midemde olmayan şeyleri çıkardım uyanır uyanmaz, sonra işe geldim, bulantım yok gibi şu an ama ağzımda metal yemişim tadı ile dolanıyorum, sürekli dua ediyorum artmasın diye...

:KK5: senin icin uzuldum cnm, biliyorum o durumlari biraz can sıkıcı...ama dayanmak zorundayiz, girdik bi yola napalim...iyisiyle kotusuyle sıkıcaz disimizi..biliyorum soylerken kolay yasarken pek kolay olmuo ama napalim...umut fakirin ekmegidir...guclu olamk zorundayiz, anayiz biz anaa :KK9::KK49: ne demistikk; evrene pozitifff enerjiii gonderiyoruzzzz hanimlaarrrrrr :KK16::KK36:

:) yok evrene bende pozitif enerji vs gitmz bugun :KK19::26::26:

midemi bulantımı :) kahvaltı sofrasına oturdum bakışıyoruz birbirimize önce aşkımız gözlerde başlasın bakalım belki dudaktan mideyede iner die :)

ahahaaha alemsin cnm yaaa sabah sabah guldurdun benii :KK9::KK9::KK9:
bakismayi kesin artik, ilk adimi atan sen olmalisinn :) :KK49:
hadi bakalimm pozitiffff. pozitifff kizlarrr :) bugun burdaa buyuk bir enerji akımı baslatıyorumm, tum hamislerr pozitif dusunsun bakiimm, dusunmeyene na na yaparim.. :KK22::KK4: :KK49:

merhaba cnm ben de Bursa da Yıldırımdayım :)) ayy çok sevindim seni gördüğüme hiç Bursa da oturan biri yok topikte
bir arkadaş geldi kaydettirdi kendini bi daha da uğramadı :)

kızlar bende Bursa'lıyım:) Beşevler de oturuyorum. Nilüfer:) hazır sizi yakalamışken sorayım hangi doktora gidiyorsunuz?

Canım hangi ilacı verdi doktor.

Bir de şunu sorayım, miden bulantıların nasıl ki doktorun ilaç verdi, mesela benim ki sabah başlıyor akşama kadar içten bir bulantı geliyor, yemeklerden tiksiniyorum, arada böyle yokluyor biraz şiddetli, ama çıkarma seviyesinde çok arada oluyor bu sabah, dün bu tarzdı. Ama sürekli çıkarma durumum yok benim, doktorum bu yüzden vermedi ama ben artık zorlanıyorum, 5. hafta bittiğinden beri sadece 3-4 gün iyi oldum gerisinde hep kötüyüm. Biraz kendininkinden bahseder misin

Dramamine diye bir ilaç canım ama benimde istifra ile sonuçlanmıooo sadece sürekli için bulanıooo böle çok gerçekten modumu düşürüodu sora ilacı içmedim.. doktora gittim midem kötü yemek yiyemiorm bile dedim oda dedi işte niye içmiyorsun sabah akşam iç ilacı bebeğe zararı yok dedi. kendine boşuna bu dönemi zehretme dedi bende walla içiyorum sabah akşam.. biraz hafiflediii sanki bulantılarr eskisi gibi diil....
benim bulantım sabah başlıo ama akşamlar şiddetlenioo özellikler kokulara karşı çok hassasım ağır bi koku duyim sigara veya parfüm öğürme gelio bnmde 5.haftadan itibaren başladı.. ve tüm gün sürüo canım.. hiç istifra etmedim yani seninkisi gibi aynı...
tabi doktoruna sormadan ilacı kullanma ama bnm doktor öle deince ben direk içtim...

bak sayende ben evrene pozitif mesaj gönderiyorum bugün ve bana geri dönmesini bekliyorum ahahhahaha
ya evet ilk 3 aydan sora bu sıkıntılar son 3 aya kadar geçiomuşşş canımm.. ben bu aylarda çok sevdiğim yemekleri yemiyorum tiksinmemek için çnk bazen ömür boyu tiksinebiliomuş insan :)
neyseki bu hafta annem gelicekkk inşallahh o bişiler yapar bana göre artıkk :KK9::KK76::KK9:

gonder gonder pozitif olan ne varsa gonder bacim :KK1::KK3::KK49: ise yarayacak...
insallahh ayy insallahh gecsinnn gecsinn biran onceee yawww...:KK5:
ahh su anneler de olmasa zaten...karnimizdakiler bizim kuzumuzsa, bizde onlarin kuzusuyuzz degil mi ama..? :KK16::21::21:

merhaba cnm ben de Bursa da Yıldırımdayım :)) ayy çok sevindim seni gördüğüme hiç Bursa da oturan biri yok topikte
bir arkadaş geldi kaydettirdi kendini bi daha da uğramadı :)

kızlar bende Bursa'lıyım:) Beşevler de oturuyorum. Nilüfer:) hazır sizi yakalamışken sorayım hangi doktora gidiyorsunuz?

Ne kaaa güzelll büssürü Bursa'lı :21::21::21::21::21::21::21:

canım geçmiş olsun sinüzitinde olabilir canım sinüslerin dolduysa eğer kaşdan göz çevresinden ve elmacık kemiğinden ağrı yapabilir ve eğer fazla dolduysa başını önüne eğdiğin zaman bile çok şiddetli ağrı olur.
sağol cnm benım sinizitim yok cok sukur bılıyorumda bu hamılelık bas agrısı sanırım kımınde bulantı kımında bas agrısı uyku fılan yapıyomus :26:

gonder gonder pozitif olan ne varsa gonder bacim :KK1::KK3::KK49: ise yarayacak...
insallahh ayy insallahh gecsinnn gecsinn biran onceee yawww...:KK5:
ahh su anneler de olmasa zaten...karnimizdakiler bizim kuzumuzsa, bizde onlarin kuzusuyuzz degil mi ama..? :KK16::21::21:

hadi bakalımmmm :) inşallah geçsin gitsinde bebişlerimizi kucağımıza alalımmmm :KK70:
evet evettt yaa bnmkiler uzaktaaa ama gelin artık dedim çnk akşamları yemek yapmak tam bir eziyet bana işten sora :KK43: bide pişirirken koku allak bullak edio beni... ayyy evet yaaa hiç kıyamazlar bizeeee :KK16:

hadi bakalımmmm :) inşallah geçsin gitsinde bebişlerimizi kucağımıza alalımmmm :KK70:
evet evettt yaa bnmkiler uzaktaaa ama gelin artık dedim çnk akşamları yemek yapmak tam bir eziyet bana işten sora :KK43: bide pişirirken koku allak bullak edio beni... ayyy evet yaaa hiç kıyamazlar bizeeee :KK16:

aminn hayirlisiyla cnm :KK16::KK49: ayni durumdayim inan bana bende aksamlari yemek hic yapamiyorum, bazen kendimi ck caresiz hissediyorum, ne yiyecegim konusunda hicbir fikrim olmuyor..birinin bana secenek sunmasi, onume hazir getirmesi fln lazim yani... bende cok sıkısınca annemi cagiriyorum walla, baska turlu olmuyo... :KK5:

Kızlar üroloğa ve aile hekimime gittim ikiside ilaç vermedi bol sıvı al dedi ürolog haftaya gel tekrar test ve kültür yapalım dedi şimdi günde 2 litreden faZla sıvı tüketmeye başladım dün geceyi tuvalette geçirdim :) olsun napalım sağlık olsun bebişler için katalnıcaz sağlıklı olsunlarda biz raZıyız kaşıntı için sirkeli suyu duydum ama zarar vermez mi acaba bebişe asitli bir şey sonuçta

kızlaarr henüz çok erken biliyorum ama düşünmeden edemiyorum küçük meleklerinize isim düşündünüz mü :) hani kız olursa şu, erkek olursa bu falan :KK66:

O kadar uyumama rağmen yine uykum var yaa, başımı masaya koysam uyuyacak durumdayım :KK43: Bir de eşim grip olmuş, dün eve geldi işten baktım baya fena durumda. yanına yaklaştırmadı zaten, inşallah bulaşmaz bana da :KK43:

Kızlar bir şey soracağım, mesajlarınızdaki şu hareketli resimleri nereden ekliyorsunuz? ben bulamıyorum bir türlü...

kızlaarr henüz çok erken biliyorum ama düşünmeden edemiyorum küçük meleklerinize isim düşündünüz mü :) hani kız olursa şu, erkek olursa bu falan :KK66:

Biz biraz düşündük eğer erkek olursa Cihangir Selim kız olursa Zeynep Rana belki de değişir ama şimdilik böyle :KK49:

O kadar uyumama rağmen yine uykum var yaa, başımı masaya koysam uyuyacak durumdayım :KK43: Bir de eşim grip olmuş, dün eve geldi işten baktım baya fena durumda. yanına yaklaştırmadı zaten, inşallah bulaşmaz bana da :KK43:

Kızlar bir şey soracağım, mesajlarınızdaki şu hareketli resimleri nereden ekliyorsunuz? ben bulamıyorum bir türlü...

Canım msj yazdığın yerin alt kısmında görünüyorlar :26:

biz aklımıza gelen güzel isimleri unutmamak adına bir yere not ediyoruz. son zamanlara doğru karar veririz heralde :)

X