2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

aynen guselım bu gebelıgımde cok varbas agrısı normalde mıgren hastasıyım fakat bu bas agrısı mıgrenden farklı bırsey....hemde çok farklı kaşlarımdan vuruyor sadece uyku ıstıyo cnm baska hıcbısey kesemıycekmıs gıbı yatakta habıre donene donene uyuyamııyorum

Bende de çok fazla baş ağrısı oluyor, migren vardı ama çok nadir tutardı. Hamilelik ile birlikte haftada 1-2 ye çıktı. İlaç içmiyorum eczanelerde soğuk bantlar satılıyor stop ever migren diye ilaç içermiyormuş menthollu ve soğuk. Alnıma koyuyorum iyi geliyor. Yinede bunuda zorda kalmadıkça kullanmamaya çalışıyorum. Zorda kaldığında bir dene istersen.

canım geçmiş olsun sinüzitinde olabilir canım sinüslerin dolduysa eğer kaşdan göz çevresinden ve elmacık kemiğinden ağrı yapabilir ve eğer fazla dolduysa başını önüne eğdiğin zaman bile çok şiddetli ağrı olur.

canım bende de vardı idrar yolları enfeksiyonu
1-2 ocağı sancılar içinde geçirdim her tuvalete gittiğimde ve sonrasında deli gibi karnım ağrıyordu
doktor tek kullanımlık monurol şase verdi
gece iç mesanende kalsın dedi
içtim şu an yeniden doğmuş gibiyim
bol su iç ayaklarını sıcak tut ve kesinlikle idrarını tutma dedi
doktorun ilaç verirse kullanmamazlık etme bence

bende de halen ağrı sızı devam ediyor
korkuyorum bir yandan 6 +6 bugün
doktor normal dedi

canım benim migrenim var
doktor parol içebilirsin dedi
ama sen doktora sor yine de

bir de kocakarı ilacı önerebilirim
pamuğa kolonya ve karabiber döküyorsun
3 tane olacak iki şakağına ve alnının ortasına koyup bir tülbentle bağlıyorsun hani çatkı derler ya öyle
o deli gibi yakar ama ağrıyı alır
ama küçük yerde dene alerji falan yapmasın

Benimfe var bel ağrım. Galiba kiloda biraz etkili oluyor. (

Canım kilo ile alakalı olduğunu düşünmüyorum, ben 52 kilo ile hamile kaldım bende de bel ağrısı oluyor, ayakta kaldığımda falan, ara ara da ağrı giriyor, hatta benim en büyük hamilelik belirtim bel ağrısıydı.

Olmaz mı canım, bu dönemde iki kez vurdu o baş ağrısı beni, rapor alıp evde yatmaktan başka birşey yapamadım ( Allah şifa versin, dinlen, hava al bol bol...

yaa bendede var bel ağrısı ve bazen karnıma kasıklara doğru kramp giriyor. ozaman korkuorm hemen ayaktaysam yatıorm oturuorm yani biraz daha böyle semptomlar görücez sanırım kızlar 12. haftadan sora hatta 11. haftadan sora kaybolucaklar...
bide direk sindirim sistemim göçtü yaani karnım davul gibi şişiooo çok rahatsızlık veriyor ama doktor sölemişti.. kabızlık olabilir diyeee ama bukadarını beklemiodummm ((

teşekkür ederim kızlar cevaplar için.en az 2 yada 2,5 litre su içiyorum günde.53-54 kilo olsaydım kıyafetlerim olmazdı. Hamile olduğumu

öğrendiğim andan itibaren şişmeye başladım. Ödemi bende düşündüm ama ayaklarımda ellerimde şişkinlik yok sadece göbeğim 3 aylık

gibi duruyor :26:

Gunaydiiiinnnn minik meleklerinn guzell anneleriii...

bugun hrkes nasil bakalim? Varmi midesi bulanan, gune kotu baslayan..?
Pozitif dusunelim, pozitif olsun...Psikolojide cok onemli gercekten... evrene pozitif enerjilerinizi yollayinn, size pozitif olarak geri donsun..

Günaydın canım ozaman iyi dielim iyi olalımm ahahahha seni sormalıııı?
walla tabi ben çalıştığım için kendimi çok dinleyemiormm yani bazen unutuorm bile ama hatırlatıooo heme ''burdayım bennn annecikk unutma beni'' dioo sıpaaaa

O karın bende de öyle, bebek mi diyorum değil, göbek mi diyorum, o da daha moralimi bozuyor, bu kadar kısa sürede nasıl çıkar bu şekilde diye aklım almıyor ama şişkinlik, patlayacam :)

selam ağustos anneleri

sosyolog35 canım senin yaşadığın durumların hemen hemen aynısını yaşadım devam da ediyor aslında. tek içimlik ilaçtan bana da vermişti ama iltihap çok yüksek olduğu için antibiyotik kullanmak zorunda kaldım. ondan kurtulmaya çalışırken de mantar oldum.14.hafta bitmeden fitil veremiyormuş doktorum söyledi. 14.hafta bitince fitile başlayacağım. deli gibi su içip her şeyime dikkat etmeme rağmen oldu akşamları sirkeli suyla sabahları karbonatlı suyla yıkamayı dene ve hep kuru tut. beyaz akıntını kesiyor iyi geliyor. geçmiş olsun cnm ...

Yok direkt kilodan demedim. Kilolu olmak artırıyor. Yani ben okula giderken bilgisayar çantası bile taşıyamaz hale geldim o kadar ağır geliyor ki gelince tüm akşam yatmak istiyorum ((

Benim arkadaşımın öyleydi 2 aylıkken göbeği çıktı :)))) yani karnının 3 aylık gibi görünmesi iç karnının darlığından kaynaklanıyor olabilir. Benimde öyle ben kiloluyum ama göbeğime bakan şimdiden hamile olduğumu anlıyor. :))))

O karın bende de öyle, bebek mi diyorum değil, göbek mi diyorum, o da daha moralimi bozuyor, bu kadar kısa sürede nasıl çıkar bu şekilde diye aklım almıyor ama şişkinlik, patlayacam :)

aynen bakıyorum böyle daha herhalde karnım şişmez diorm acaba mı falann? :) sora direk allahım şimdi böyleyse sonlara doğru nası olcak diormmm wc probleminden kaynaklııı işte canımmm yaa umarımm geçip gidicekkk budaa...

Günaydın tatlım,

Ben güne kötü başladım, midemde olmayan şeyleri çıkardım uyanır uyanmaz, sonra işe geldim, bulantım yok gibi şu an ama ağzımda metal yemişim tadı ile dolanıyorum, sürekli dua ediyorum artmasın diye...

:) yok evrene bende pozitif enerji vs gitmz bugun :26::26:

midemi bulantımı :) kahvaltı sofrasına oturdum bakışıyoruz birbirimize önce aşkımız gözlerde başlasın bakalım belki dudaktan mideyede iner die :)

aahahahha :) çok güldümmm yaaaa
walla ben ilaç içiyorum midem bulantısı için doktor eziyet etme kendine bebeğe bi zararı yok iç dedi ama içmeme rağmen kötüyümm..
neyse bugünlerde geçicek inşallahhh :)

bende calisiyorum, iyi olmaya calisiyorum...evrene pozitif enerjimi gonderiyorum bugunn... ama aynen dedigin gibi hatirlatiyoo kendinii saolsun sık sıkkk, varligini unutmak ne mumkuunnn
tek umudum ilk 3 aylik donemi atlattiktan sonra biraz olsun rahatlamak, yani mide bulantisi, tiksinme olaylarindan kurtulmak...insallahh... Allah hepimizin yardimcisi olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…