2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

aynen ole al bencede bısıler dursun kosede goz cıkarmaz....
bebek arabaları konusunda altı cızılı bısı soylıycem bende onları cok pahalı buluyodum senın gıbı gıttım normal sevıyede duzgun bır bebek arabası aldım oglumda ama sımdılerde satmaya cabalaıyorum alacaksanız kesınlıkle paraya kıyın ve travel sıstem kullanıslı bır araba bakın cıddı anlamda ınanılmaz kullanıslı ve rahatlar .... bebek 2 buklum olmuyo ve en ufak sarsıntıda yaygarayı koparmıyo ben satarsam kraf twist rxl alcam yada concerd neo kararsızım 2750 lık olarka fazla lux bana da 1000-1500 gozden cıkarmak lazım elı ayagı oluyo ınsanın pusetler arabada oto koltugu gıbıde kullanıyo yanı her harukarda parasının karsılıgını alıyosunuz:KK34: ağzı yanmış bırı olaraktan dıyebılecegım bu

travel system bakıyorum zaten
ama çok ağır geldi bana çoğu
ağır olursa da kullanamam gibi geldi
puset olanlar daha hafif
ben zaten 1000 gözden çıkardım arabaya fiyatları görünce
bir oda takımı bir de araba yüklü tutacak gibi
bebe işi pahalıymış arkadaş

yok zaten mart nisanda kesin öğrenmiş oluruz demeye çalıştım yoksa 3 hafta sonra babamdan öğreneceğim ben cinsiyeti Allah izin verirse :)
Eminönü'nde hangi mağazadan bahsediyosun? Not edeyim de gittiğimde direkt oraya giderim :)
eee baba ıste yaaa ne gusel cok sanslısın :)
bebe çeyiz sarayı en alt katı havuzlu hanın tamamı o magazanın kucuk kucuk odalar ceklınde bırınde bebek bakım gereçlerı bırınde gıyım bırınde bebek arabaları ana kucakları vs aklına ne gelıosa ordan bulabılırsın mevlut takımları fılan ayyy heyecan yaptımm oglumda tadına varamadım gumburtuye gıttı kuzum bunda acısını cıkarmayı nasıp etsın rabbım :KK24:

travel system bakıyorum zaten
ama çok ağır geldi bana çoğu
ağır olursa da kullanamam gibi geldi
puset olanlar daha hafif
ben zaten 1000 gözden çıkardım arabaya fiyatları görünce
bir oda takımı bir de araba yüklü tutacak gibi
bebe işi pahalıymış arkadaş
aynen canım benım hem hafıf hemde bebegı kaldırmadan yonu degısebılen tek elle kapanıp acılabılen kolay kullanımlı olması acısından kraft twıst air modelını dusunuyorum ama şıklık bakımındanda concerd neolar acayıp hos:26:

hahah aynen marta nısana kalmaz kız ocak sonu ogrenmeye baslarız cınsıyetlerı :))
ama emınonu bu konuda muthıs uygun ve kalıtelı hele en alt katında bır magaza var herseyını al cık ordan denebılcek sekılde :KK66:%10 ındırımlerıde var :KK66:
dedıgın gıbı gelenler daha cok gezmelık seyler getırıyolar anneanne babanne alabılıyo ole zıbın vs gorduklerınde dayanamadıkları ıcın :)

aynen ole al bencede bısıler dursun kosede goz cıkarmaz....
bebek arabaları konusunda altı cızılı bısı soylıycem bende onları cok pahalı buluyodum senın gıbı gıttım normal sevıyede duzgun bır bebek arabası aldım oglumda ama sımdılerde satmaya cabalaıyorum alacaksanız kesınlıkle paraya kıyın ve travel sıstem kullanıslı bır araba bakın cıddı anlamda ınanılmaz kullanıslı ve rahatlar .... bebek 2 buklum olmuyo ve en ufak sarsıntıda yaygarayı koparmıyo ben satarsam kraf twist rxl alcam yada concerd neo kararsızım 2750 lık olarka fazla lux bana da 1000-1500 gozden cıkarmak lazım elı ayagı oluyo ınsanın pusetler arabada oto koltugu gıbıde kullanıyo yanı her harukarda parasının karsılıgını alıyosunuz:KK34: ağzı yanmış bırı olaraktan dıyebılecegım bu

canım verdiğin bu bebek arabası modellerinin youtube videosunu izledim, kraft'ınkini çok beğendim. ama sanki küçük bebekler için gibi geldi, 2 yaşına kadar kullanabilir miyiz acaba?

chıcco bebek arabasında cok ılerı gıdemedı saglamlık ok de dızayn yok gracoda model cok :) ama tekerlerı cok kaba gelıyo bana bide bi model daha vardı du bakım ısmıne QUİNNY bu 3 markadan şaşmam tasarım konusunda resım eklıycem sımdı begendıgım modellerı sende gormus ol

$jıuh.jpg concor neo
$quinnybuzz-ts-citi-red-revolution.jpg QUİNNY
$Kraft-Twist-AIR-Travel-Sistem-bebek-arabasi-2014__98283219_0.jpg KRAFT TWİST AİR

canım verdiğin bu bebek arabası modellerinin youtube videosunu izledim, kraft'ınkini çok beğendim. Ama sanki küçük bebekler için gibi geldi, 2 yaşına kadar kullanabilir miyiz acaba?
anakucagını 1 yasına kdar
diğer puset aparatını 3 yasına kadar kullanabılıyosun cnm buda yeterlı bı yas bence sonra ıstesende oturmuyolar kosmak ıstıyolar:KK1:

teşekkür ederim ecmel tecrübe başka tabi
ben henüz başıma ne geleceğini bilmediğimden
dediğin gibi abartmamak kaydıyla kış indirimi başlayınca unisex bişiler alayım o zaman
body tulum vs alırım başta sonrasına bakarım
bu arada cidden o bebek arabaları ne öyle yaa
geçen 2.750 yazıyordu bir tanesinde
üzerine biraz para koyup normal araba alayım daha iyi

ben altı haftalıkken gittim
karından bakmadı canım
aşağı kısımdan çok kısa bakacağım diyip baktı
tahminim toplam 3 dk falan sürdü
keseye bebişe ve kalbine baktı çekti
hatta kalbini çok kısa göstercem

inşallah görebilir ben 1 hafta önce gittim alttan baktı keseyi görebilmek için gördüde 15 gün sonra gel bebeği görelim dedi inşallah görebilir bide alttan baksın istemiyorum çok geriliyorum

diğer puset aparatını 3 yasına kadar kullanabılıyosun cnm buda yeterlı bı yas bence sonra ıstesende oturmuyolar kosmak ıstıyolar:KK1:

aa öyleyse süper. kraft'ı çok beğendim bakalım bir de gidip bakarız, elimize alırız. daha çok erken gibi geliyo düşününce ama son ana bırakmadan ufak ufak alışverişi de yapmak lazım, yoksa maddi olarak da zorlayacak gibi...

ben her şeyden önce bu cumartesi doktora gitmek istiyorum, bebişim sağlıklı mı ne durumda çok merak ediyorum.

Hafif ve şık olması dışında hiçbir fikrim yok, ben zaten minyonum, valla süremem arabayı, indirip kaldıramam ama bu concord neo çok hoşuma gitti benim..

bencede kızlar alışverişi son aylara bırakmayın ,zor oluyor sonra ,bende ilk bebeğimden biliyorum ..
ben cinsiyeti öğrenince başlamıştım ,o zaman epey abartmıştım ,doğuma yakın kıyafetleri yıkayıp ütüleyip katlayınca bir baktım tam 1 oda dolusu eşya var ,neyi nereye koyacağımı şaşırmıştım ,ama bu sefer akıllandım az alıcam ,çünkü çabucak büyüyorlar ..
kız olursa zaten hiçbişey almam ,kızımdan kalan oraya buraya verdiklerimden hariç sakladığım o kadar çok şey varki 2-3 bebek daha büyütür yani ..:emir_bebek:

aa öyleyse süper. kraft'ı çok beğendim bakalım bir de gidip bakarız, elimize alırız. daha çok erken gibi geliyo düşününce ama son ana bırakmadan ufak ufak alışverişi de yapmak lazım, yoksa maddi olarak da zorlayacak gibi...

ben her şeyden önce bu cumartesi doktora gitmek istiyorum, bebişim sağlıklı mı ne durumda çok merak ediyorum.
ayyy hersey onlar ıcın son aylar hem maddı hem manevı cok zor ınsan zor nefes alıyo en gusel zamanlarımız 3-6 ay
şımdıden haftasonunun gelmesı dılegıyle cnm benım daha 19 gun var kuzumu gormeye :26:
Hafif ve şık olması dışında hiçbir fikrim yok, ben zaten minyonum, valla süremem arabayı, indirip kaldıramam ama bu concord neo çok hoşuma gitti benim..
surersın kız ne var hep mı baskaları surcek tek basına oyle cok dısarı cıkılıyokıı amanınn demı cok asıl duruyo ama en pahalısıda o

chıcco bebek arabasında cok ılerı gıdemedı saglamlık ok de dızayn yok gracoda model cok :) ama tekerlerı cok kaba gelıyo bana bide bi model daha vardı du bakım ısmıne QUİNNY bu 3 markadan şaşmam tasarım konusunda resım eklıycem sımdı begendıgım modellerı sende gormus ol

Eki Görüntüle 920631 concor neo
Eki Görüntüle 920632 QUİNNY
Eki Görüntüle 920633 KRAFT TWİST AİR

Bende kraftı beğendim biraz videolarına baktımda :KK70: walla saol cnm bnm hiç düşünmemiştim şimdiye kadar yani sen gönderene kadar :KK70:

bilgilerimi vermediğimi farkettim listeyi görünce :21:

Merhaba güzel anneler ve mercimekleri

yaşadığım yer: istanbul
ilk bebeğim
bdt 20.08.2014
sat 10.11.2013
şuan ultrasona göre 7+3 üm :KK49:

Bende kraftı beğendim biraz videolarına baktımda :KK70: walla saol cnm bnm hiç düşünmemiştim şimdiye kadar yani sen gönderene kadar :KK70:
haha bende %90 kraft alcam gıbı hem kullanım kolaylıgı hemde fıyatından sebep
dusun dusun bebegım gunler cok cabuk gecıo 32.haftadan sonra ızınler baslıycak maaslar kesılınce temellı elı kolu baglanıyo adamın :18:

aynen canım benım hem hafıf hemde bebegı kaldırmadan yonu degısebılen tek elle kapanıp acılabılen kolay kullanımlı olması acısından kraft twıst air modelını dusunuyorum ama şıklık bakımındanda concerd neolar acayıp hos:26:

haklısınız bende ilk pahalı diye normallerden aldım sonra o bagaja zor sığıyor diye gittim baston aldım şimdi ikisinede pişmanım keşke düzgün bişey alaydım da bunada kullanırdım böyle hem kullanışsız hemde tekrr almak daha masrafa geldi

İnegöl'lüyüm çok sık gidip gelirim aslında ailem orda oturuyor ama hamile kaldıktan sonra hiç gitmedim :KK50:

benimde babam inegöllü
hemşehrim :)
Ben Bursa'dayım burda genelli İstanbuldan sanırım .

slm arkadaşlar bende kısmetse ağustos ayında doğum yapıcam şuan tahminim 6 haftalığız hafta sonu kontrole gidicem.6 haftalıkken karından bakıldığında görülebiliyormu bide kalp atışları duyulur mu erken mi yoksa.kusura bakmayın ilk hamileliğimde

Merhaba tüm annelere ve bebişlerine,

Bende inş. Ağustos annesi olacağım. Bir kaç haftadır bu topici takip ediyorum anca bugün yazmaya fırsatım oldu. O kadar güzel bir paylaşım alanı olmuşki herkesn heyecanını okurken hissedebiliyorum. Hepimiz sağlıkla kucaklarız bebeklerimizi inşallah.

9+0 haftalığız şu an :) 10 gün önce kalp atışlarını duydum. Önümüzdeki hafta kontrole gideceğim. Bulantım aşermem yok fakat midemde hazımsızlık çok rahatsız ediyor sırf bu yüzden bişey yemek gelmiyor içimden. Bide tabi akşamları geğirme faslı başlıyor Allah'tan gündüzleri iş yerinde olmuyor :KK17:

hayırlı olsun yeni gelen annelerimiz ve bebişleri

ay şansa bakk bebeim yaaa :KK70: olsun amaa bi şekilde kombinlemeye çalışırsın yaza daha var :KK70: hamile pantolonu çok rahatmışş. ben biraz daha sabredicem bakalım kilom ne olucak ona göre karnım şişmeye başlayınca alıyım dedim..
hımm anladım tabi souk olunca insan donar öle elbiseyle ama son aylarda o sıcaklarda böle karnımız büyüyünce hayal ettim kendimi çiçekli elbiselerin içindee :KK16: ya tabi şuan hayal ettiğim şuanki kilomla sadece karnım büyümüşş ama gel görki nası olcaz bilmem ahahahahaha

aynen bu hafta ıcı kuzenımın bebege alısverıse gıtcem havuzlu hana :)))
belkı benımkınede bıberon emzık turu seyler alabılırım cınsıyetle alakası yok nasılsa :KK53:
kesınlıkle ılk aylar ıcın 7 kat ust 7 kat alt yetıyo cunku gaz cıkıyorlar agızdan degısımlık olması lazım bebek mevludunde ve gecmıs olsuna gelenler zaten bı dolu sey getırıyolar sagolsunlar 2-3 yasına bıle gıyılecek seylerı var oglumun mevlute 100 kısıden fazlaydık ne cok sevenım varmıs dedım ....genelde 3-6 ay kıyafetlerı agırlıkta almakta fayda var cunku 0-3 aylar cok cabuk kuculuyoo

aman onu dıyen eskılermıs ıcını curutme allaha dua et sımdıkı aklım olsa dememek ıcın erken başla ortak renkte seyler bıle alabılırısn :KK34: bebek arabası en pahalı olanı bence onlardan baslayın fıstıklar

aldığın cicileri güle güle giy canım

senin oğluşun hangi ayda doğdu ecmel benim kasım sonu doğduğu için hamile dönemleri birbirini tutmuyor hamile kıyafetlerim hep kışlık şimdiyse yaza gelecek. bir tane bahçıvan pantolon aldım heveslenip şimdilik bahçede giyeyim die :)

Amiiinn amiiin....
3-4 gündür o kadar iyiydim ki bulantılar yönünden çok şükür, ama bu sabah beni alt üst etti yine, işe geldim, bişey yapamıyorum elim ayağım tutmuyor..
İşim avrupa yakasında evim anadolu yakasında ha deyince çıkıp gidemiyorum, eşim gelip alamıyor, trafik var diye zaten ben arabayla gelemiyorum, servis kullanıyorum.
Şu zor günleri biraz atlatsaydık Allah'ın izniyle

inan aklıma geldikçe rabbimden tüm hamilelere amadaha fazla çalışan hamilelere kolaylık diliyorum

gunaydinn hamislerrr ve onlarinn tatli bebislerii :KK49: :KK16:

bizde haftasonu kalp atislarini duyduk ilk defa, daha once gormustum ama duymamistim, ilk defa duydum cok mutlu oldum. coookk guzeldi hala kulagimdan gitmiyor... :KK16:
yalniz ben simdiye kadar 3 kere dr a gittim, her dr a gittigimde benim hesaplarima gore 2-3 gun ileri atiyor dr lar ben anlamadim bu isi, neden boyle oluyor? bu normal mi? ben hangisini baz alacagimi sasirdim... :44:

gözünaydın benimde 9 haftalıkken 10 çıkmıştı geçen hafta o önemli değil bazen hızlı gelişir önden gider arada yavaşlar biraz geri kalır dönem dönem hafta hafta değişir sağlklı olsunlarda

ayy gozun aydın olsun balım super dımı maşallah kuzuya buyumuş :KK16:
doktor benı tartmadı daha 2,5 kg almısım gıt gıde artıyo dun hamıle kıyafetlerı satın aldım kotlarım cok sıkıyodu oturamıyodum çok gusel cıcıler var yaa :KK17: ınsanın mıdesı bulanmıyınca yıyo tatlım ama doktorlarda bazen cok bılıyo hıhhhh:KK33:
iyi günlerde kullan benim kilom aynı ama göbek çıktı bende almaya başlayacağım sanırım 1 aya kalma.

haha bende %90 kraft alcam gıbı hem kullanım kolaylıgı hemde fıyatından sebep
dusun dusun bebegım gunler cok cabuk gecıo 32.haftadan sonra ızınler baslıycak maaslar kesılınce temellı elı kolu baglanıyo adamın :18:

selam, maaşlar neden kesiliyor devlet bu süreçte ödeme yapmıyor mu?

ayyy hersey onlar ıcın son aylar hem maddı hem manevı cok zor ınsan zor nefes alıyo en gusel zamanlarımız 3-6 ay
şımdıden haftasonunun gelmesı dılegıyle cnm benım daha 19 gun var kuzumu gormeye :26:

surersın kız ne var hep mı baskaları surcek tek basına oyle cok dısarı cıkılıyokıı amanınn demı cok asıl duruyo ama en pahalısıda o

Artık sürecez öyle görünüyor :) bunları verdiğin iyi oldu, gidip yerlerinde bakarız bir de artık hangisi kullanışlı hangisi fiyat açısından da uygun gider alırız inşallah...

X