2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hayırlı sabahlar kızlar.. rabbim sağlıklı bebişler nasip etsin

canım merhaba nasılsın.
çok sevindim senin adına tebrik ederim. rabbim sağlıklı bebekler nasip etsin.

kızlar günaydın
ctesi bizde gittik doktora kalbi atıyo canlı dedi ama kesemiz uzun bi elips şeklindeydi ama baya uzun bişi oğlumda yuvarlaktı kesem doktora soramadım niye böyle diye :) bide kese çok büyük bebek minnacıktı ay keşke sitede böyle herşeyi sorabileceğimiz bi kadın doğum uzmanı olsa :) ne iyi olurdu :)

Valla bu aşerme değilse eyvah eyvah :)))) bende pek aşermiyorum yani canım birşey istiyor ama hemen yemesemde olur diyorum.

Doktorum bana kalp atışını dinletmedi. 1.si bağırsak seslerinden net duyulmaz şu anda dedi 2.si doppler cihazı ısı yaydığından bebeği zorlayabiliyor ve rahatsız edebiliyor dedi. Ben ondan hiç yanaşmadım almaya. Kendini çok dinleme normal hayatına devam et ama biraz yavaş hareketlerle yaşa emin ol bebeğin çok daha güzel büyür dedi. Galiba psikolojimiz şimdiden bebek üstünde etkili :))) ben bazen rüyamda duyuyorum kalp atışını :))))

Dün gece benim için çok zordu yaa gece 3 filandı uyuyabildim sonra sabah namazına kalktım ve yine uyuyamadım toplamda 3-4 saatlik uykuyla ayaktayım iş yerinde gözlerim kapanıyo

ne yaptın canım bebısımızın pıt pıtlarını duydunmu bende carsamba gunu gıdıcem cok heyecanlıyım mıde bulantıların falan warmı canım

günaydın kızlar, bizde kontrolden geldik.allaha şükür kalp atışımızı duyduk.normalde sata göre 7+3 günlük olması gerekirken 6+6 günlük çıktı, boyumuz 0,91 cm. 3-4 gün geriden geliyormuş ama, doktorumuz hiç önemli değil geç döllenme olmuştur herşey çok güzel dedi.2 haftada 600 gr almışım.60 kiloydum, 60 kilo 600 gram olmuşum.normalde bulantıma göre, kilo bile verebilirmişim ama benim bulantılar yemediğim zaman daha çok olduğu için ne kadar yemek istemesemde sürekli bişiler yiyiyorum(kuru şeyler) sırf bulantılarım geçsin diye. o yüzden kilo alıyorum.3 hafta sonra yani ayın 27sinde tekrar kontrolumuz var.bol sıvı tüket dedi ama ben su içersem daha çok midem bulanıyor, elimden geldiğince içmeye çalışacağım.şu an sadece folik asit içiyorum.onun dışında bulantı için dramimine.

Günaydın canım ne güzel mutlu haberler Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah benimde geç döllenme sağlıklı olsunlar da varsın geç döllenmiş olsunlar

Dün gece benim için çok zordu yaa gece 3 filandı uyuyabildim sonra sabah namazına kalktım ve yine uyuyamadım toplamda 3-4 saatlik uykuyla ayaktayım iş yerinde gözlerim kapanıyo

benim her gecem öyle canım bir geçen akşam deliksiz 5 saat uyudum gerçi uykum 5 saatten ibaret ve o bile defalarca uyandığımda toplamı 3-4 ssat oluyor. uykusuzluk zor
arkadaaşlar ya ben akşam 6 dan sonra bulantı karın ağrısı esmen kıvranıyorum gece yarısına kadar sürüyor sabahta bir sağlıklı uyanıyorum ne bulantı ne karınağrısı akşam 6 ya kadar böyle durum ki öğleden sonra bişey yiyemiyorum enson 3 gb yiyorum ertesi gün kahvaltıya kadar bişey yiyemiyorum ne olacak böyle anlamadım ilaçta kullanmak istemiyorum yan etkileri oluyor diye hayat kalitesi düşüyor insanın resmen. ya erkekler bunları yaşasa heralde 2. bebeği asla yapmazlardı çok hassas canı kıymetli biri değilken akşam ağladım niye bitmiyor nefes almak bile eziyet die

Millet hamile kalınca uykudan kendini alamaz biz uyuyamıyoruz desene bende zaten çok fazla uyumuyorum ama dün hepten az oldu benimde karın ağrım çok oluyor ve özellikle akşamları iştahsızlığım ama bulantım yok çok şükür maşallah diyin çünkü çok kötü bişeymiş :26: çekenler öyle diyor olsun yaaa her haliyle güzel hamilelik

bu arada allah çalışanara kolaylık versin hem hamilelik ev hanımı hemde çalışmak çok zor Allah kolaylık versin.

Nasılsınızzz? C.tesi bizde pıtpıtları duydukkk rahatladık walla.. büyümüşş minnoşşş kırık pirinçlikten terfi etmişş mercimekliğe
25'inde birdahaki randevumuz bakalımm heyecanla bekliyoruzz. biraz doktor kızdı bana tartınmak istemeyince ahahahhaha
geçen hafta tarttınız zaten dedimm 1 haftadan bişi olmaz gibisinden ahahahaha oda tartmadı ama şey dedi sen çok yiyiosun diye bebek büyümüo bunu bil ona göre ye dedi ayy tartı beni strese sokuo nedense :18:
Nyse bakalım günler çabuk geçsinde görelim yine bebişlerimizii...

Ne kaa güzel büyüsün mercimek sonra mısır tanesi olucak kaç kilosun ki bende sevmiyorum tartıyı

ne yaptın canım bebısımızın pıt pıtlarını duydunmu bende carsamba gunu gıdıcem cok heyecanlıyım mıde bulantıların falan warmı canım

Duydummmm şükürler olsun ya duygulandım bayağı biii :) çok tatlıydıııı... ayy canım git sende duyyy hayırlısıyla walla çok başka bişi yani.. bide tam bebeğe benzeyince görmek kıpırdarken düşünemiyorumm çok güzeldirr
bulantılarım vardı çok doktora söledim e saana hap verdim nie içmiosun dedi bende çok zorlamadıkça içmiim dedim saçmalama iç bişi olmaz kendine eziyetin anlamı yok dedi bende sabah akşam içiyorum şimdi daha iyiyim walla

ayy gozun aydın olsun balım super dımı maşallah kuzuya buyumuş
doktor benı tartmadı daha 2,5 kg almısım gıt gıde artıyo dun hamıle kıyafetlerı satın aldım kotlarım cok sıkıyodu oturamıyodum çok gusel cıcıler var yaa ınsanın mıdesı bulanmıyınca yıyo tatlım ama doktorlarda bazen cok bılıyo hıhhhh

Günaydın canım ne güzel mutlu haberler Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah benimde geç döllenme sağlıklı olsunlar da varsın geç döllenmiş olsunlar

çok sağol canım.evet geç döllensinler hiç önemli değil, sağlıkları yerinde olsunda er yada geç allahın izni ile kavuşalım inşallah kuzucuklarımıza.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…