2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canım benim dr pazartesiye kaldı oğlum hasta o yüzden erteledim inşallah sen görürsün pazartesi belki kalp atışınıda görürüm

bende pazartesi gidicem allah izin verirse ,sen 2 gün öndesin benden diye hatırlıyorum senin kalp atışını duyman daha kuvvetli ihtimal bakalım benim için daha zor.

herkese mrb :) ben de 2 gün önce test yaptım ve pozitif çıktı.internet hesaplamasına göre bugün tam 4 haftalık hamileyim.Allah hepimize ASLAN :nazar: gibi evlatlar verir inş.
hayırlı olsun
Milupaya; Hamileler için hediyeler hangi aylarda gönderiliyor? diye sordum, Maalesef numune gönderimimiz bulunmamaktadır. diye cevaplamışlar. Geçen sene üye olmuştum hediye gönderildiğini bilmiyordum, öylesine bir doğum tarihi girmiştim hediye göndermişlerdi, bu sene uygulama kalktımı bilen deneyen var mı?
Primaya da üye oldum, hediye için aradılar, hamileliğim tam kesinleşmemişti o yüzden ben kesinleşince size bildiririm dedim.
ben ilk gebeliğimde üye olmuştum hediye göndermişlerdi galiba ama şehir değiştimiştik kalmış o şehirde:) şimdi nasıl bilemiyorum
bende pazartesi gidicem allah izin verirse ,sen 2 gün öndesin benden diye hatırlıyorum senin kalp atışını duyman daha kuvvetli ihtimal bakalım benim için daha zor.
inşallah görürüm git gel sevmiyorum hastaneleri
Bende bu sabah itibariyle keseyi gördüm 5+5 te 8mm büyüklükteymiş haftaya çağırdı tekrar

hayırlı olsun darısı kalp atışına

Listeyi yapmak isteyen hala yok kaldık listesiz:)))

Ben de bugun aynı sevinci yaşadım, kalp sesi için kaçıncı haftaya gün verdi doktor?

hayırlı olsun zümrem :) bu arada nöbetin sıkıntılı olduğunu okudum, bir şey soracağım, ne raporu yazdıracaksın canım?? benim de dersliğim 5. kat, nöbet yerim zemin bodrum.. in çık canım çıkıyor..
umarım sağ sağlim alırız bebişleri kucağımıza :))

listeye ne yazılıyor? ben yapabilirim belki :)

bir de listeyi ilk mesajı yazan kişinin yapması gerekmiyor mu?

Canım tablo oluşturulacak diğer ayalarda ki sayfalara bak görürsün, konuyu açan kazen ona mesaj at sana devreder konuyu

hoş geldin benimde ikinci hamileliğim ilkinde kasık ağrım ve tiksinmem dışında şikayetim yoktu bütün et türlerinden tiksinmiştim ve sürekli kasığım ağrıyordu bebek aşağıdaydı bunda henüz öyle şeyler yok bakalım nasıl olacak:)

Hoş buldum canım teşekkürler. hayırlı olsun senin de bebişin, sağlıcakla kucağına alırsın inşallah.
benim mide bulantılarım giderek şiddetleniyor, sabah uyanır uyanmaz başlıyor. ilk hamileliğimde 6 ay olmuştu bulantım zor geçmişti epeyce. bulantı dışında ağrım sızım yok çok şükür. inşallah düzelir zamanla, seninde umarım rahat geçer hamileliğin..

hoşgeldin serap :) diğer sayfadan transfer olduk ikimiz de :)

bende hala başlamadı belirtiler, ben de 14 aralıkta gidicem ilk doktor kontrolüme. sen gidip keseyi gördün mü?

Teşekkürler canım hoşbuldum. evet canım seni görmek çok güzel. umarım benim kadar yoğun mide bulantısı yaşamazsın. benim ilk hamileliğimde böyleydi, epey çektirmişti bana kızım. buda öyle geçecek gibi görünüyor, hayırlısı bakalım.
geçen hafta kan testi için gittim ben o zaman vajinal ultrasonla baktı nokta şeklinde göründü, ondan sonra bir daha gitmedim. ayın 20 sinde gidicem nasipse, kan tahlilleri de olacakmış sanırım o gün hepsini görürüz kalp atışları falan inşallah :KK16: :KK16:

Merhaba, ben de 5+6 günlük hamileyim... mayıs ayında bir düşük yaptım şimdi de çok korkuyorum...
yarın ilk defa ultrasonda bakılacak, akşam 19,30 da doktorla randevumuz var.
lütfen bizim için dua edin kızlar... çok ihtiyacım var, Allah hepimize sağlıcakla kucağımıza almak nasip etsin.....

ben de mayıs ayında bir düşük yaşadım....şubat ayında da bir kimyasal gebelik...şimdi iç geçirerek vee RABBİMİN izniyle burada bu topik de olmayı umarak bakıp bakıppp çıkıyorummm...bat 6 kasım olmadım henüz....heycanla bekliyorummm...herhangi bir belirtim de yokk...kasıklarımda ki ağrı ve midemde ki yanma dışında...hamiş olan arkadaşlarrr benim gibi umutla bekleyen arkadaşlarr için dua eder misiniz...çantam da bir gebelik testi var...bakıp bakıp duruyorum...AMA YAPMIYCAMMM HAFTAYA CUMAYA KADAR....RABBİME EMANET OLUN YAVRULARINIZLA İNŞ. İNŞ...:KK16::KK16:

ben de mayıs ayında bir düşük yaşadım....şubat ayında da bir kimyasal gebelik...şimdi iç geçirerek vee RABBİMİN izniyle burada bu topik de olmayı umarak bakıp bakıppp çıkıyorummm...bat 6 kasım olmadım henüz....heycanla bekliyorummm...herhangi bir belirtim de yokk...kasıklarımda ki ağrı ve midemde ki yanma dışında...hamiş olan arkadaşlarrr benim gibi umutla bekleyen arkadaşlarr için dua eder misiniz...çantam da bir gebelik testi var...bakıp bakıp duruyorum...AMA YAPMIYCAMMM HAFTAYA CUMAYA KADAR....RABBİME EMANET OLUN YAVRULARINIZLA İNŞ. İNŞ...:KK16::KK16:
meleğim:KK16::KK16:
ama sen hamilemisin niye test yapmıyosun inan okuyunca çook sevindim inş adetin gelmez sürpriz yapar bebişin:emir_bebek::emir_bebek:

Arkadaşlar ben bir düşük bir kimyasal geçirdim
ikisindede beta hcg ha arttı ha artacak diye geçmişti
şimdi herşey yolundayken yine yavaşlamaya başladı.
5+3üm bugün doktora gittim bugün kese12.2mm çıktı.yolk sac de var
ama kan değeri size yazayımda biyorum yapın neolur
adet günüm:502
4gün sonra:2189
4gün sonra:6400(bugünki)
benim amh değerim yani yumurtalık rezervi 0.1in altında yani erken menepoz
tam tüpbebek yapacakken öğrendik çok sevindik
0.1in altında olduğu için tüpbebek bile çokzordenildi
du edin neolur arkadaşlar....

merhaba arkadaşlar
ALLAH ın izniyle ben de ağustos annesi olcam:KK49:
benide aranıza alınn :KK3:
2. bebeğim :emir_bebek:

Arkadaşlar ben bir düşük bir kimyasal geçirdim
ikisindede beta hcg ha arttı ha artacak diye geçmişti
şimdi herşey yolundayken yine yavaşlamaya başladı.
5+3üm bugün doktora gittim bugün kese12.2mm çıktı.yolk sac de var
ama kan değeri size yazayımda biyorum yapın neolur
adet günüm:502
4gün sonra:2189
4gün sonra:6400(bugünki)
benim amh değerim yani yumurtalık rezervi 0.1in altında yani erken menepoz
tam tüpbebek yapacakken öğrendik çok sevindik
0.1in altında olduğu için tüpbebek bile çokzordenildi
du edin neolur arkadaşlar....

canım bence değerin normal 2 günde 2 katına çıkyor zaten senin daha fazla yükselmiş hatta :nazar:

kızlar s.s nasılsınz bende inşaallah temmuz son yada ağustos ilk hafta annesiyim netteki hesaplayıcıya göre ağustos sekiz çıkıyo.... biz daha kesmizi bile göremedik sizler ne kadrlıksınz ve kaç gününz geçti....

meleğim:KK16::KK16:
ama sen hamilemisin niye test yapmıyosun inan okuyunca çook sevindim inş adetin gelmez sürpriz yapar bebişin:emir_bebek::emir_bebek:

yok meleğimm yokkk...yapmıycam o testi...o kadar çok sınanıyorum ki en azından 3 gün geçmeden yapmıycam...umarım gelmez umarım bebişim sürpriz yapar da...ocak ayında ki aşılamaya gerek kalmaz...benim için dua et ben senin için hep dua ediyorummm...

kızlar s.s nasılsınz bende inşaallah temmuz son yada ağustos ilk hafta annesiyim netteki hesaplayıcıya göre ağustos sekiz çıkıyo.... biz daha kesmizi bile göremedik sizler ne kadrlıksınz ve kaç gününz geçti....

canm bende 10 ağustos görnyorum hesaplamalarda..
ben ayın 16 sında gitçem daha rahat görünsn kalp atışlarını duyayım diye..

yok meleğimm yokkk...yapmıycam o testi...o kadar çok sınanıyorum ki en azından 3 gün geçmeden yapmıycam...umarım gelmez umarım bebişim sürpriz yapar da...ocak ayında ki aşılamaya gerek kalmaz...benim için dua et ben senin için hep dua ediyorummm...

canım bencede bekle biraz kesin olaun ama mide yanması varsa hamillesindir..

X