2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bende hafta sekiz cuma dokuz sarma sarar sarar yerdim oğlumda :) bunda tembelim ya habire meyve yiyorum

bende hep çiğ köfte yedim aslında bu hamilelik çok iştahlı kadınlar için süper oluyor yahu dimi ben hep oğluma faydası olcak kadar yedim ve sadece 12 kilo alıp fit bir anne oldum

aynen aynen ahahaha hemen bi bakalım yaanii :)) ilk 3 ay doktor arkadaşıma kesinlikle kilo almıcaksın dedi ama tabi yediklerine dikkat etmesini sölemişti... bakalım bende haftaya gidince sorucam detaylı :)

sanırım aserıyosun hayatım ya annecıgıne yaptırt yada kendın yap bı yerın sısmesın
narım geldı

bende hep çiğ köfte yedim aslında bu hamilelik çok iştahlı kadınlar için süper oluyor yahu dimi ben hep oğluma faydası olcak kadar yedim ve sadece 12 kilo alıp fit bir anne oldum
yıne ıyı almıssın gayet gusel ben 7 kg aldım toplamda dogurdugum gıbı 10 kg verdım ıyı oldu bende sımdı ıstahsızlık baslar 1 kac haftaya

aynen aynen ahahaha hemen bi bakalım yaanii :)) ilk 3 ay doktor arkadaşıma kesinlikle kilo almıcaksın dedi ama tabi yediklerine dikkat etmesini sölemişti... bakalım bende haftaya gidince sorucam detaylı :)

hemen bi bakıver sen valla eet kilo hakkını 3.aydan sonraya saklamak lazım bencedesenin ilk çocugun mu

Unutmadan soya sütünü duydunuz mu en çoook kalsiyum onda ve tavuk yemeyin köy tavuğu ve köy yumutasıyla beslenin ....
aynen canım market tavukları falan yemesek ondan daha iyi.anneannem bana köy yumurtası yolladı her sabah onu yiyorum acaba her sabah yemenin zararı olurmu acaba?:26:
Kan degerim pazartesi 40 iken dun 48 olmus sadecee

İnşallah yalnışlık vardır arkadaşım bi dahaki sonucun daha güzel çıkar pek bi yorum yapamıycam:26: Allah korusun bebişlerimizi her şey onun nasibi onun kısmeti.

doktor bana folik asit vermişti beyin ve omurilik gelişimi için... ayyy kızz dur Allah korusunn zaten tontik bi insanım iyice yuvarlanıcam karnım belli olmucak aahhahahah :) ama evet ceviz öneriolar ama günde 2 tane falan :) ben bi yemeğe başlayınca bi paket yerim aahahahahha

yok canım proteın kaynagı en ıyı olan sey yumurtadır her sabah haslanmıs br yumurta hem senı zınde tutar hemde bebegı besler

yıne ıyı almıssın gayet gusel ben 7 kg aldım toplamda dogurdugum gıbı 10 kg verdım ıyı oldu bende sımdı ıstahsızlık baslar 1 kac haftaya

anaaaaam oda neydi oyle yahuuu zaten yarısı çocuk yarısı içindeki suydu kandı vs maşallah sana vallaa

sanırım aserıyosun hayatım ya annecıgıne yaptırt yada kendın yap bı yerın sısmesın
narım geldı
annecim burda yokkiiii başka şehirde ayda bir gelir sadece.gelince yaptırıcam fazla fazla buzluga koyucam isteyince yicem
ama şimdilik kendim yapmam lazım yarın yapmaya çalışırım artıkk:18: becerirsem

ben de İnşallah sadece 12 kilo alabilirim dikkat edicem mutlaka benim hormonal sorunlarım vardı doktorum kilo almaya yöneliksin dikkat et dedi İnşallah normal kilo alırım
yok canım proteın kaynagı en ıyı olan sey yumurtadır her sabah haslanmıs br yumurta hem senı zınde tutar hemde bebegı besler
iyi o zaman ben gönül rahatlıgı ile yiyeyimmmm

inşaaaaahhhh hepimizfitt anneler oluruzzzz

genelde 7-14.haftalarda bu tarz seyler oluyo

benim daha varrr ozaman :) çok merak ediyorummm ama kocama cnm istemesede gece atıyorum canım erik istedi diye yollucamm normalde totosunu kaldırmaz yerinde bakalım napıcak ahahahhaha

yaa bide sağ kasığımda öğlenden beri bi ağrı var geçmio korkuorm artıkk sürekli wcde kontroldeim stres oldm ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…