2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ahahah bulunmaz bısı sankı cok tatlı geldı :) halbukı zehır ekşiydi uzun zamandır bole ezletlı bısı yememıstım:KK1:

olur tatlım az daha sabır

ben papaya aşercem görcek o kocammmm öyle mevsiminde bişey aşeremem bi insan hayatında kaç kere hamile kalıyo yahuuu:KK19::KK19:

benim daha varrr ozaman :) çok merak ediyorummm ama kocama cnm istemesede gece atıyorum canım erik istedi diye yollucamm :KK70: normalde totosunu kaldırmaz yerinde bakalım napıcak ahahahhaha

yaa bide sağ kasığımda öğlenden beri bi ağrı var geçmio korkuorm artıkk :KK43: sürekli wcde kontroldeim stres oldm :KK43:((
bende kaç gundur var adet olcam sanıyom yok hamılelık belırtılerını aynen yasıyoruzda ondan korkma allahın ıznıyle bısı olmaz

bende kaç gundur var adet olcam sanıyom yok hamılelık belırtılerını aynen yasıyoruzda ondan korkma allahın ıznıyle bısı olmaz

saol canım benim içim rhtladı biraz :) evet rahat olmak lazım zaten ben ona inanıyorum daha doğrusu inanmaya çalışıyorum :) ama uygulamalarda sıkıntı varrr kesinlikle ahahahhaah

frenk ıncırı aserseydın barııı :KK9::KK9:
sadece antalya manavgatta var ve elıne soyulmamıs halınıde alamaz :) dıken ıcınde:KK1:

taaam bunuda ekliyorum listeye papayadan sonra bunu aşercem frenk inciri yemeden duramam hemen bulması lazım frenk incirsiz bi hemilelik düşünemiyorum:KK19::KK19::KK19:

ne güzel çok sevindim. Dr kontrolüne gittinmi peki

henüz gitmedim ama 3 kez kan testi yaptırdım 3ündede bebek var dedi doktorlar kahverengi lekem vardı acilde ultrason muayenesi oldum ama bebek görünmedi idrar testindede çıkmıyo kanda çıkıyo sadece salı günü için randevu aldım gelince yazarım ayrıntılarını sen gittin mi

Kızlar hepinize iyi sohbetler şimdilik çıkmam lazım 9 ay burdayız nasılsa degil mi:13::13: hepinizi öpüyorummmmm:KK16::KK16:

X