2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

MutluBulut_ MutluBulut_ edam haklisin kuzum bosver.. zamani geldiginde alirsiniz insallah :)
gercekten cok fazla ve gereksiz gelfi bana her ay okadar :/
evlenmeden once 3-5in hesabini yapmazdim ama simdi degisti isler..
ister istemeZ degisiyomus hakkten :)

gulcincim sizde cok guzel gecirin insallah beraber zamaninizi :)
az daha sabir kizlar

evde güzel bi yemek :)
EVİ Dekore EdecEM Mumlar falan..
ikea*dan yeni kokulu mum almıştık eşimle ...
onları getirecek ben de düzenlerim :))
yemek olarak da fırında patatesli domatesli köfte..pirinç pilavı..salata..
bir kaç meze tarzı bişiler hazırliyim

maşallah canım
insanın eşine hazırlanması, ona vakit ayırması çok güzel bşy.
çok çok mutlu olun :KK66:

guzel gelinlerr bugun eslerlemi herkez ya .. kimse gelmedi :)
buraya gelip kimse olmadigini farkedince kendimi ise yaramayan ev hanimi gibi hissediyorum ,aylakci aylakci dolasan buralarda :KK48:

slm kızlar.2014 gelini olarak bende aranıza katıldım.haftaya kaynanam ve kayınbabam gelcekler yatılı olarak tabi ki.daha önce sizlerinde gelip kalanlar oldu mu aranızda?ben bıraz stres yaptım :KK17:

slm kızlar.2014 gelini olarak bende aranıza katıldım.haftaya kaynanam ve kayınbabam gelcekler yatılı olarak tabi ki.daha önce sizlerinde gelip kalanlar oldu mu aranızda?ben bıraz stres yaptım :KK17:
Hoşgeldiniz bize daha kalmaya gelmrdiler nasıl olur bilemedim sakin ol stres yapma

buraya gelip kimse olmadigini farkedince kendimi ise yaramayan ev hanimi gibi hissediyorum ,aylakci aylakci dolasan buralarda :KK48:
Ay canım Kıyamam sana herkes kocasına kaçmış anam :confused:

MutluBulut_ MutluBulut_ edam haklisin kuzum bosver.. zamani geldiginde alirsiniz insallah :)
gercekten cok fazla ve gereksiz gelfi bana her ay okadar :/
evlenmeden once 3-5in hesabini yapmazdim ama simdi degisti isler..
ister istemeZ degisiyomus hakkten :)

gulcincim sizde cok guzel gecirin insallah beraber zamaninizi :)
az daha sabir kizlar
Cidden oyle canim.int basli basina pahali zatenn

ayyy bende pazarlari oyle hissediyorum.girince kimse olmuyo :)

canim telas yapma.hic panige gerek yok benim.kendi ailem.kaldi 2-3 defa ama telasa gerek.yok.yemek konusumdami takildin ?

Merhaba gelincikler benimde 3 ay olacak evleneli.. nasil gidiyor evlilik :))

hosgeldin canim bende 6 aylik evliyim cok sukur hersey yolunda enin nasil calisiyormusun

Hoşgeldiniz senle ayniyiz iyi gidiyor sen nasılsın
Merhaba gelincikler benimde 3 ay olacak evleneli.. nasil gidiyor evlilik :))

Hoşgeldiniz senle ayniyiz iyi gidiyor sen nasılsın

srnde hosgeldin bu arada canim :) pazar gunu burada birilerini bulmak ne guzel :)

hosgeldin canim bende 6 aylik evliyim cok sukur hersey yolunda enin nasil calisiyormusun

srnde hosgeldin bu arada canim :) pazar gunu burada birilerini bulmak ne guzel :)
kuzum benim adam havacı subay ya tatili yok şu suriye meselesi yüzünden hep nöbette bende burda takılıyorum seni görmekte güzel nasılsın bakim

bu sayfanın kızları kocaya mı kaçtııııııııııııııı kimse yok muuuuuuu

X