2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

iyiyim kizlar cok sukur..
dersteyim ama az sIkiliyorum..
arkadaslarim gelmedi bugun onlar yokken sanki yabanci siniftaymisim gibi hissediyorum kendimi..
bu yonumu hic sevmiyorum, yeni cevre edinmem zor oluyor.. asmam gerek bu durumlarii

kızceler inşaAllah bugün eşim gelecek :))
çok heyecanlıyım..
ve de bi dünyaa yapmam gerekenler var :KK43:

-evi toparlicam
-pasta börek yapacam
-nevresimleri yıkıcam;değiştircem
-yemek yapacam
-kuaföre gidecem; kaş bıyık ağda vs
-duş alcam

hangi birini ne ara yapacağım bilemiyorum :KK37:

kız ben sana demedim mi önceden yap diye... :) börekleri yapsaydın buzluğa atsaydın, gelince çözdürürdün, eşin saat kaçta gelecek?
Nevresimleri de dün atsaydın makineye kurur mu ki acep?
Neyse önce sen kuaföre git o işlerini hallet sonra diğerlerini yaparsın önce senn:)
Ayrıca beni çok heyecanlandırıyorsun haberin olaaaa:) Resmen heyecanını paylaşıyorum hihihiii :)

kız ben sana demedim mi önceden yap diye... :) börekleri yapsaydın buzluğa atsaydın, gelince çözdürürdün, eşin saat kaçta gelecek?
Neyse önce sen kuaföre git o işlerini hallet sonra diğerlerini yaparsın önce senn:)
Ayrıca beni çok heyecanlandırıyorsun haberin olaaaa:) Resmen heyecanını paylaşıyorum hihihiii :)

:)) vay heyecanımı paylaştığın için teşekkür ederim <..
yahu arkadşım bzideydi yapamadım :KK43:
dünde kuzenim hastanedeydi oan geçmiş olsuna gittim kuzum benim..
nevresimim yedekte var onu kullanacam inşallah:))
iş çıkışı hemen kuaföre gitcem inşaALLAH :))

:)) vay heyecanımı paylaştığın için teşekkür ederim <..
yahu arkadşım bzideydi yapamadım :KK43:
dünde kuzenim hastanedeydi oan geçmiş olsuna gittim kuzum benim..
nevresimim yedekte var onu kullanacam inşallah:))
iş çıkışı hemen kuaföre gitcem inşaALLAH :))
Heh iyi o zaman canım benim, değişik nevresim güzel olur..
Yemek de kolay ama lezzetli şeyler olsun canımcım..

Heh iyi o zaman canım benim, değişik nevresim güzel olur..
Yemek de kolay ama lezzetli şeyler olsun canımcım..
YA Akşam geç gelebilir de acaba yarına mı özel yemek yapsam akşam yemez belki eşim :KK43:
neyse sorayım bi de inşaALLAH ona göre yapacağım :)

YA Akşam geç gelebilir de acaba yarına mı özel yemek yapsam akşam yemez belki eşim :KK43:
neyse sorayım bi de inşaALLAH ona göre yapacağım :)
Madem geç gelecek önceden yapmış olursun yemeğini yarına uğraşmazsın işte yemek yapmakla ama yetiştiremem dersen bilemiyorum. Yemese bile hazır bulunsun diye diyorum, ama eşin taze yemek seviyorsa ona bişey diyemeyeceğim...:)
Ama ev tertemiz olsun, mis gibi koksun, şu kokulu mumlar ya da çubuklar var ya adını hatırlayamadım onlardan alabilirsin... :) Ben kullanıyorum daha romantik oluyor:)

Madem geç gelecek önceden yapmış olursun yemeğini yarına uğraşmazsın işte yemek yapmakla ama yetiştiremem dersen bilemiyorum. Yemese bile hazır bulunsun diye diyorum, ama eşin taze yemek seviyorsa ona bişey diyemeyeceğim...:)
Ama ev tertemiz olsun, mis gibi koksun, şu kokulu mumlar ya da çubuklar var ya adını hatırlayamadım onlardan alabilirsin... :) Ben kullanıyorum daha romantik oluyor:)

kokulu mumum yok ama normal mumlar var :)) onları yemek masasına dizicem inşaallah zaten :KK70:

ne güzel evli mutlu heyecanlı.. heyecanınız ve sevginiz daimi olsun :KK68::KK68::KK68:

Ay MaşAllah canım benim yaa.. İnşAllah herşey gönlünce olur, Ne yapacağınıza karar verdin mi peki?
evde güzel bi yemek :)
EVİ Dekore EdecEM Mumlar falan..
ikea*dan yeni kokulu mum almıştık eşimle ...
onları getirecek ben de düzenlerim :))
yemek olarak da fırında patatesli domatesli köfte..pirinç pilavı..salata..
bir kaç meze tarzı bişiler hazırliyim

evde güzel bi yemek :)
EVİ Dekore EdecEM Mumlar falan..
ikea*dan yeni kokulu mum almıştık eşimle ...
onları getirecek ben de düzenlerim :))
yemek olarak da fırında patatesli domatesli köfte..pirinç pilavı..salata..
bir kaç meze tarzı bişiler hazırliyim

Oh oh maşAllah canım benim, ayyy ben böyle çiftler gördükçe çok seviniyorum yaa :KK54:

yok yok okadarda degilmisin :)
yeni geliniz biz.. hepimiz genciz :) :KK48:

iyi olmana sevindim kuzuum :*
oyle cok bulanti yaptinayadami basladi bebisimiz bak bk sen ona.. :)
cok optuk onu teyzelerii olarakk :*

edaam nasilsin canimcim :)
yazamamistim bir turlu Rabbim kabul etsin insallah mevludunu,dualarinizi :)

laptipa gelince bosver,bizdede var bak ama oracikta duruyo fazla fazla kullanmiyoruz..
alirsiniz nasipse sonraya dogru :)
sagol tutkummm :) oyle canim.istiyorduk ama her ayfazladan.harcamalar cikiyo birde takside girersen en az 100 tl oluyor baktik ee internette.pahaliymis ttnete girdik 50 tl ye fiber varmis diye amabaktilar bizim alt yapi uygun drgilmis uygun oln ya 70 ya 80 tl birseydi suyunca vazgectik :)

canım uzak olmak zor ama dayanmak sabrı öğrenmek onur verici:)
bu arada maddi durumlar önemli bazı şeyleri ertelemek gerekiyor..hatta bazı önemli gelen şeyleri mantıklı düşününce hiç de gerekli değilmiş diyor insan :))

günaydın canım :)))
Aynen oye canim yukarida tutkuya dedigim gibi neredeyse her ay 200 gidecek birde normal harcama disinda mutlaka biseycikiyo ee kista geldibunca zamdan sonra dogalgaz kac gelir kim bilir birde benim 3haftada bir 100 tl diyetisyen var masallah :)

kızceler inşaAllah bugün eşim gelecek :))
çok heyecanlıyım..
ve de bi dünyaa yapmam gerekenler var :KK43:

-evi toparlicam
-pasta börek yapacam
-nevresimleri yıkıcam;değiştircem
-yemek yapacam
-kuaföre gidecem; kaş bıyık ağda vs
-duş alcam

hangi birini ne ara yapacağım bilem
iyorum :KK37:[/QUOTE
]

İsten erken cikiyorsan yetisirsin canim :)

X