2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

sagol tutkummm :) oyle canim.istiyorduk ama her ayfazladan.harcamalar cikiyo birde takside girersen en az 100 tl oluyor baktik ee internette.pahaliymis ttnete girdik 50 tl ye fiber varmis diye amabaktilar bizim alt yapi uygun drgilmis uygun oln ya 70 ya 80 tl birseydi suyunca vazgectik :)

Aynen oye canim yukarida tutkuya dedigim gibi neredeyse her ay 200 gidecek birde normal harcama disinda mutlaka biseycikiyo ee kista geldibunca zamdan sonra dogalgaz kac gelir kim bilir birde benim 3haftada bir 100 tl diyetisyen var masallah :)

aneeeem extra giderler sürpriz giderler felan bayaa kasılıyor insan...biz de baya harcıyorzu bu aralar.eksikler hiç bitmio

kızceler günaydın 2 gündür yazamadım ; malumunuz eşim buradaydı :KK68:
öncelikle yıl dönümü için ne yapmam gerektiği konusunda yardımlarınız için teşekkür ederim :))
pilav fırında köfte yayla çorbası salata şeklinde hazırladığım menüm :))
haftasonu sahilde kahvaltımızı yaptık :)) annemler abimler felan :)) sonrasında evimizde film seyretmece :))

gelmeler güzelde gitmeeler olmasa :KK43:

ALLAH ım sabır versin bizlere ..eşlerimize sağlık huzur :))

hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederim :)) kk hatunalrı iyi ki varsınız :)):KK15:

heeerkeze gunaydiiiin :)
onceliklee yeni gelenler hosgelmisss :)

eslerini bekleyenlerde masallah guzel guzel zaman gecirmisler..
az daha sabir kizlar, saglik huzur olsun elbet sayili gun gecer :)

Kızlar bilmiyorum kendimi çok yapayalnız çaresiz hissediyorum, eşinizin eski kız arkadaşıyla konuştuğunu görseniz ne tepki verirdiniz?

Kızlar bilmiyorum kendimi çok yapayalnız çaresiz hissediyorum, eşinizin eski kız arkadaşıyla konuştuğunu görseniz ne tepki verirdiniz?
Normal bi görüşmesi bence olabilir ama normal dediğimde iş arkadaşı gibi yani bence kendine dert etme

Normal bi görüşmesi bence olabilir ama normal dediğimde iş arkadaşı gibi yani bence kendine dert etme
Kurban bayramından bu yana yazılanları gördüm, kız bayramda neler yaptığını falan sormuş, ameliyat olmuş, yanımda sen olsaydın o zaman acımı hissetmezdim, şimdi yokluğunu daha iyi anlıyorum, canım çok yanıyor demiş, eşimde geçmiş olsun lütfen öyle deme, arada yaz beni merakta bırakma demiş..:KK43:

Bence hic bi şekilde gorusmemeli. Benim eşimin eskiyi Birak normal bi kiz arkadaşı bile olamaz. Malum zaman kötü kizlar. Eşime çok güveniyorum ama şeytan boş oturmuyor sonuçta.

Yuh yani neler yazmis zilli. Sakin bos koyuverme arkadasim bak bunun önlemini al derim ben
Kurban bayramından bu yana yazılanları gördüm, kız bayramda neler yaptığını falan sormuş, ameliyat olmuş, yanımda sen olsaydın o zaman acımı hissetmezdim, şimdi yokluğunu daha iyi anlıyorum, canım çok yanıyor demiş, eşimde geçmiş olsun lütfen öyle deme, arada yaz beni merakta bırakma demiş..:KK43:

X