2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

bizde 10 kasım da tanıştık eşimle. kasım ayını seviyorum. eşinle çok çok güzel vakit geçirmen dileğiyle.
yıl kaç peki? :))
ay ne hoşş:)) bakalım haftasonum inşaALLAH güzle geçer:))
O zaman çok çok geçmiş olsun canım, çıkmasada olur iyiyim ben böyle yaaa.. Hep diş ağrısı çektim vallahi:)
Ay bebişler yaa, ateşleniyor, mızmızlanıyor kıyamam ben onlara, ama çok tatlı oluyorlar böyle önden iki üç diş görününce:)
Çok şükür düzelttik, keşke hep böyle olsan arada tutuyor gıcıklığın diyor..:KK43: Ayy kendime engel olmalıyım biraz daha dikkat etmeliyim sanırım
iyi olun ha şöyleee..erkeği soğutmican kendinden :) ksa hiç haklılık payı vermiolar.

Kasim ayi da bizim için önemli ama yaninda olması acisindan dedim hemen geçsin diye :) eşimle kasim ayinda birleşti hhayatlarimiz. Ayri şehirde değiliz ama ayni şehrin iki ayri noktasindayiz. Sadece hafrasonlari geliyor eve ama bu sadece 2 aylik bi sure. Aralik da bitecek eğitim sonra hep birlikte olcaz Allahin izniyle :)
Canlarım kıyamam size yaa kocişlerden ayrı hep bu 2014 gelinler..
Bende elimdekinin kıymetini bilmiyorum, bak bir daha pişman oluyorum yaptıklarıma :KK43:
İnşAllah sizlerde en kısa zamanda kavuşursunuz aşklarınıza..

O zaman çok çok geçmiş olsun canım, çıkmasada olur iyiyim ben böyle yaaa.. Hep diş ağrısı çektim vallahi:)
Ay bebişler yaa, ateşleniyor, mızmızlanıyor kıyamam ben onlara, ama çok tatlı oluyorlar böyle önden iki üç diş görününce:)
Çok şükür düzelttik, keşke hep böyle olsan arada tutuyor gıcıklığın diyor..:KK43: Ayy kendime engel olmalıyım biraz daha dikkat etmeliyim sanırım

tatlidir o bebisler tatli olmazmi hiic :)
bende oyle canim bnde degismem gerek sanirim..
bendw hep agliyorum,en ufak seye agliuorum.. 6 yildir aglarim agladim tabi adamin canina tak etti agladigimi anlasin bi kavga daha kopuyor :KK48: Ama napayim bende sibirimi aglayarak cikartiyorum..
zaman zaman oluyor oyle limonilikler ama napalim saglik olsun

tatlidir o bebisler tatli olmazmi hiic :)
bende oyle canim bnde degismem gerek sanirim..
bendw hep agliyorum,en ufak seye agliuorum.. 6 yildir aglarim agladim tabi adamin canina tak etti agladigimi anlasin bi kavga daha kopuyor :KK48: Ama napayim bende sibirimi aglayarak cikartiyorum..
zaman zaman oluyor oyle limonilikler ama napalim saglik olsun
Amin canım amin İnşAllah, bebiş deyince aklıma esma geldi ne yapıyorki birkaç gündür görmüyorum..

Amin canım amin İnşAllah, bebiş deyince aklıma esma geldi ne yapıyorki birkaç gündür görmüyorum..

bebis diyince benee onu yazicaktim demin ama evet yok birkc gundur..
iyidir insallah

SirriEyvan SirriEyvan kuzummm yoksun bak merak ettikk .. dikkat et kendine esmamm :*

bebis diyince benee onu yazicaktim demin ama evet yok birkc gundur..
iyidir insallah

SirriEyvan SirriEyvan kuzummm yoksun bak merak ettikk .. dikkat et kendine esmamm :*
Canlarimmm kulağımi cinlattiniz geldim... Bir kaç gündür bulanti mahvediyordu beni... Bugün daha iyiydim şükür... O yüzden pek tadım yoktu...
İyiyiz çok şükür teyzeleriiii... Sizde iyi olun her daiiimmm...:)

Kizlarr iyi.aksamlar oncelikle yeni gelinlerimiz hosgeldiniz bu arada kizlar ne cok gelin.esinden ayriymis ALlah kavustursun gercekten zor ben aksam 7 ye kadar cok.ozlerken..
Alinti yapmistim fakat silinmis kizlar cok sukur gercekten insallah sizlerde kpmsularinizla tanisirsiniz :) havalar ne guzel.hem sogul ama.gunesli evin ici isil isil.oluyorr :) hee birde biz laptop isini erteledik malesef neyse yine girebildigim kadr devan

31 tuttku, böyle yazınca ne çok geliyor :KK16:

yok yok okadarda degilmisin :)
yeni geliniz biz.. hepimiz genciz :) :KK48:

Canlarimmm kulağımi cinlattiniz geldim... Bir kaç gündür bulanti mahvediyordu beni... Bugün daha iyiydim şükür... O yüzden pek tadım yoktu...

iyi olmana sevindim kuzuum :*
oyle cok bulanti yaptinayadami basladi bebisimiz bak bk sen ona.. :)
cok optuk onu teyzelerii olarakk :*

Kizlarr iyi.aksamlar oncelikle yeni gelinlerimiz hosgeldiniz bu arada kizlar ne cok gelin.esinden ayriymis ALlah kavustursun gercekten zor ben aksam 7 ye kadar cok.ozlerken..
Alinti yapmistim fakat silinmis kizlar cok sukur gercekten insallah sizlerde kpmsularinizla tanisirsiniz :) havalar ne guzel.hem sogul ama.gunesli evin ici isil isil.oluyorr :) hee birde biz laptop isini erteledik malesef neyse yine girebildigim kadr devan

edaam nasilsin canimcim :)
yazamamistim bir turlu Rabbim kabul etsin insallah mevludunu,dualarinizi :)

laptipa gelince bosver,bizdede var bak ama oracikta duruyo fazla fazla kullanmiyoruz..
alirsiniz nasipse sonraya dogru :)

Canım vallahi merak ettik, siz iyiyseniz sorun yok o zaman öpüyoruz ikinizide :)

canım uzak olmak zor ama dayanmak sabrı öğrenmek onur verici:)
bu arada maddi durumlar önemli bazı şeyleri ertelemek gerekiyor..hatta bazı önemli gelen şeyleri mantıklı düşününce hiç de gerekli değilmiş diyor insan :))

gunaydin kizlaaarrr :)
günaydın canım :)))

Ay canı bebeğimiz iyi olsun :))
teyzeleri yer onu :)))
hayırlı doğumlaaaaaaaaaaaaaar:KK70:

X