2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Güzelmiş canım inşallah iyi gelir size..ben burda hiç duymamıştım..

Hava bi soğuk bi sıcak aslında soğuktan da değil salgın var çevrede kimi duysam hasta..kar da yağmadı bizimburda belki mikroplar ölürdü hani öyle derler ya:)

Sen nasılsın canım

Yok daha başlayamadım sogan suyu iciyorm ac karnina sabah aksam sogani kaynatip bi arkadaşım 15 günde 5 kilo verms
Soğan suyu sağlıklıdır ama zayıflama için hiç duymadım canım kistlere rahime temizlemeye birebirdir fakat 2 kürden oluşuyor 25 gün herhalde 15 +10 gibi mesela fazlasını yapmak iyi değil inceltebilir rahim ağzını

seker000 I ilknurrr22 PembeLokum

yaa nolmus siteye .
birkere denedim giris yapamamistim , sonra girerim.duye erteledim erteledim ne cok zaman olmus gelmeyeli :)

nasilsiniz herkes iyidir insaAllah

PembeLokum tuz odasi cok sukur iyi gibi canim. hasta olsa bile burun akintisi veya hafif oksurukle atlatiyor ki bilirsin hastane hastane gezerdik :)
cok sukur her gidende memnun gerci faydasi var demekki. haftada 1 gidiyoruz artik.
Su an yine akiyor burnu sabahtan beri, gece tikaliydi.
okulda altini islatiyor hep ordanmi usuttu bilmem

sen nasilsin

I ilknurrr22 instadan cikarmissin ya bizi
bir sorun olmamistir insaAllah esinle

Ay yok canim esim bana sormadsn çıkarms sagolsun tanimiyo diye herseyime karisir masallah

Evet canim benm uygulamaya çalıştığım zayflamak icin sabah aksam ac karnına 15 gun sonra 6 ay ara veriyomsssn iki gun icip biraktim yine

Kizlar arda smdi findik yiyodu cizgi filme dalms findigi tum yutmaya calisms aklim cikti yaa cikarana kadar sakindim aslinda ama sonrasinda elim ayağım titredi

Ben de hiç sevmedim canımn.. tutkku da hiç girmemiş değiştikten sonra..

Sen nasılsın napıyorsun?

Ben de napayım Canlar ev işleriyle Başetmeye çalışıyorum Cumartesi Pazar hep Evi temizlemeye çalışıyorum ama arkamı döndüğüm gibi ev gene çok dağılıyor çamaşır bulaşık bitmiyor yaw :)

Kizlar arda smdi findik yiyodu cizgi filme dalms findigi tum yutmaya calisms aklim cikti yaa cikarana kadar sakindim aslinda ama sonrasinda elim ayağım titredi

Ay canım Allah esirgesin boğazına mı kaçmış fındık, benimkiler de Çerez’i çok seviyor yüreğim hep ağzımda Çerez’leri boydan boya ikiye bölüyorum hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…