2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

ya deme :/ kotu olmus. Serumda ne uzun suruyor.
Simdi iyidir insaAllah artik

Bende şubat 2015 geliniyim. Eşimle büyük bir aşkla ve çok zorluklar çekerek evlendik. O zamanlar başımıza bunların geleceğini bilemeden. 3.5 yıl hamile kalmak için uğraştım. İlk hamileliğim dış gebelikti kürtaj oldum. İkinci hamileliğimde herşey yolunda giderken bir anda suyum boşaldı ve doğum yaptım. 20 haftalıkken. Allah kimseye evlat acısı vermesin. Benim d.günüm oğlumu kaybettikten birgün sonrasıydı. Eşimin ocakta ve evlilik yıldönümümüzde şubat 2de. Hepsinin hediyesi oğlumuzdu ama kaybettik.

ya deme :/ kotu olmus. Serumda ne uzun suruyor.
Simdi iyidir insaAllah artik
Çok şükür canım o iyi bu defa ben fena halde hasta oldum..ateş filan öyle böyle değil resmen bütün kemiklerim sızlıyordu öyle nazlı değilimdir normalde oturdum ağladım bildiğin..en son ne zaman böyle ağır grip olduğumu hatırlamıyorum bile hep ayakta atlatırdım.. Allaha şükür bugün biraz daha iyiyim..

Yeni yıl hepimize sağlık huzur mutluluk getirsin inşallahh♡

Sizler nasılsınız??

Son düzenleme:
Kızlar nasılsınız

iyidir edam seni sormali

Canım sağolasın seninde yeni senen hayırlara vesile olsun inşallahNasılsın

insaAllah canim benim,hepimize insaAllah
iyi diyrlim iyi olalim, sen nasilsin nasil gidiyor

ya deme :/ eve bir girdimmi illa herkezi yakaliyor ya. fena yakalamis seni desene

I ilknurrr22 girmiyorsun canim hersey yolundadir insaAllah

Sorma canım. .bugün de eşime geçmiş 1 aydır aramızda dönüp duruyor resmenAllah beterinden korusun inşallah
Sen neler yapıyosun

Yolunda canim cok sukur giriyim diyorum unutyrm.hep valla günler de kisa ya cabuk geciyo zaman kahvalti.yap ev topla temizle yemek yap aksam oluyo valla ozledim buraya.girmeyi
Şimdide arda ateslendi uymuyorum bekliyorm başında aklimdayken yaziyim dedim

Sorma canım. .bugün de eşime geçmiş 1 aydır aramızda dönüp duruyor resmenAllah beterinden korusun inşallah
Sen neler yapıyosun

ya cidden donup duruyor :)
iyi canim ayni.cok usuyorum bu ara,usumekle meskulum

gecmis olsun, grip kacinilmaz.
baya kar yagdi galiba ankaraya bu yil.onceleri oralara yagmaz buraya cok yagardi simdi tam tersi olmaya basladi he :)

ya cidden donup duruyor :)
iyi canim ayni.cok usuyorum bu ara,usumekle meskulum

gecmis olsun, grip kacinilmaz.
baya kar yagdi galiba ankaraya bu yil.onceleri oralara yagmaz buraya cok yagardi simdi tam tersi olmaya basladi he :)
ben bu atesi goruyorm ve hastane hic bisey yapmiyo yaa delircem gercekten ilaclsrini yazdi gönderdi ben evde napabilirim bu atese suya soktum yok bez koydm yok ates dusurucu zaten fayda etmiyo

Eki Görüntüle 2222795 ben bu atesi goruyorm ve hastane hic bisey yapmiyo yaa delircem gercekten ilaclsrini yazdi gönderdi ben evde napabilirim bu atese suya soktum yok bez koydm yok ates dusurucu zaten fayda etmiyo
Canım geçmiş olsun şimdi gördüm..biz de geçen hafta bu ateşle gittik hemen serum taktılar..ardaya takmadılar mı ? Bol bol da ıslak bez koydum alın ense boyun el ayak bileklerine..Allah şifa versin inşallah canım

Canım ben evde ölçtüm gittim oglen 39du oraya gitmedende ilac vermstm gittigmde 37 bucuga düşmüştü bide disari soguktu ince giydirdim bilerek atesi var diye o şekilde dusmus neyse acil de bakmadi tabi 1 saat sira bekledim beklerken 39.7 olmus ordada ilac verdiler icmedi ciktim doktorun yazdığı ilaçları aldm eve geldim uyudu uyandi olctim 40 ilac iciryrm yok fitil attm yok suya sokuyotm bez koyuyorm suan 39.5 dustugu bu kadar dusmuyo

Kıyamam yaa..inşallah atlatır canım benim Allah şifa versin inşallahh

Güzel kuzum ne olsun buralar soğuk bugünler de karlı hafiften ama buz yeni yıla girdiğimiz için iş yeri biraz yoğun sayım yapıyoruz stok cari hesap devirleri falan

I ilknurrr22 yaa ilknur ne oyle o :/ burda hemen yatis yaparlar herhalde
simdi nasil dustumu
kiyamam ya Allahim yardimciniz olsun. Enfeksiyon felanmi tahlil yapildimi

nehirnil111 a evet senin yil sonu sonrasi islerin meshurdu
tam gaZ giris yapiyosunuz yeni yila he

burasida oyle dun ozellikle sabah -14du donduk dondukk Allah disarda kalanlara yardim eder insaAllah

Aynen hala öyle Yeni yıla girerken hiç mutlu olmuyorum

Sizi oranın maşallahı var biz en son dün -2 gördük hiisedilen fazladır ama -14 nedir

Dustu canim cok sukur bogazinda enfeksiyon varmis ilac kullaniyorz arda da bende ama iyilesemedik bi türlü sabah bi kalktim dudağımda 3 tane ucuk cikmis

Aynen hala öyle Yeni yıla girerken hiç mutlu olmuyorum

Sizi oranın maşallahı var biz en son dün -2 gördük hiisedilen fazladır ama -14 nedir

hakkaten -14du ama hissedileni bi sor
ama orayada kar daha ckk dusmeye basladi artik. her yil fark atiyor
I ilknurrr22 siz hep ikiniz hasta oluyorsunuz kiyamam :/
bagisikliginmi dusuk acaba arda hasta olunca sen maske filn taksan yinede bulasirmi acaba ,bir dene derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…