2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Canım benim yaa kıyamam çok üzüldüm..bu duyguyu az da olsa biliyorum kızkardeşim anaokuluna başladığında da böyle yapmıştı ağlıyodu çok sonra öğretmeni bırakın gidin ağlayıp susar dedi öyle yaptık alıştı ama o çığlıkları halâ kulağımda ki 6 yaşındaydı

ayaz daha çok küçük göndermezseniz bi cezası falan var mı canım?

Sağol canım sorma cidden çok zormuş gidip gelip aç bakıcam diyor görünürde bişi görmüyor işte ama kokusundan midesi çok bulandı o kadar üzgün ki sana anlatamam inşallah unutur bian önce.. benim göğüsler desen nasıl ağrıyor 1 ton oldu herbiri kendi kolum bile çarpınca içim gidiyor.. inşallah siz kolay atlatırsınız ama büyüdükçe daha zorlaşıyor canım

Yaa kacar bunlara guven olmaz insan basina gelmediği zaman anlamıyo tabi
Bizim burda bi aile yaşam merkezi var 3 yasindan sonra aktiviteler varmis onu sorcam neler var diye oraya götürürüm diye düşünüyorum
Iyiyim canim cok sukur ardanin aglama krizleri dışında bi problem yok sen nasilsin

Gördüm gördüm hakikaten çok güzel olmuşsun ama yaa ilerleyen zamanda bence tekrar düşün
Artik uzun bi sure dusunmuyorum canim tamamen emin olana kadar tekrar kapan acil bunu yapmak istemiyorum hic istemedigim ve cok cok ayipladigim biseydi bu kapanip acilmak biraz esim destek olsaydi belki daha farkli olurdu ama en basindan beri istemedigini cok belli ediyodu suan daha cok begendiginin farkindayim

Canım kardeşini gördükçe hatırlayacak isteyecek bizim bırakma işi biraz imkansız gibi

Alisir canim arda da yikattiriyodu bana yada pecete alio geliyodu siliyodu ama hala unutmamis bazen mememi aciyo emiyo
Bizim de 5 gün oldu işte hâlâ ağlıyor git yıka istiyorum diye bakalım ne zaman unutacak biraz süre geçsin altını da terk ettirmeye çalışıcam inşallah kış gelmeden

seker000 PembeLokum I ilknurrr22

ya kizlar cok sukur Allah cok buyuk. Dun oglen ayazi almaya gittim tam disarda kapinin onundeyim ogretmeni ariyor hic gelme pijamalarini giydi,yatti bile.. aglamadi dedi.
tabi ben şok
sonra cikti resmini gosterdi yatmis eli her zamanki gibi basinda yatiyordu :)

iste istedigim ve herkese anlatmaya calistigim buydu herseyin zamani var, ben kal diye zorlamadim ne zaman kalmak istersen kalabilirsin dedim. Istersen burdan arkadaslarin basladiginda onlarla uyursun diye tekrarladim ve dun burdaki arkadaslari olmamasina ragmen kendi istemis sozde. Belki ogretmeni sormustur kalmak istermisin diye bilmiyorum tam ama neyse

bana laf edenler alma sakin, oyle alisir diyenler hatta nerdeyse kavgaya tutunur oluyoduk artik..

bugun gondermedim biraz dinlensin birden yuklenmeyelim.
tabi gondermedigim icinde yine cevremden azar yedim saka gibi diimi :)

zorlamayla olmuyor bu isler.
bakkaldaki adam bile karisiyor tum anneler anlasin almayin oglen diye kendi cocuguda orda.
Sana ne yahu..

sekerim bu ilk yil duzenli gitmesede olur hani bazilari 2 3 hafta gonderrmiyor ama ilerleyen yillarda gitmezse devlet cocuk parasi veriyor her ay burda onu alamiyorsun. Baska ne oluyor bilmiyorum iste yinede zorunlu yani

Gorkemede kiyamam uzulmezmi hic.
cok etkileniyorlar ya herseyden o kadar hassaslar ki

Cok sevindim canim mutlaka aliscak tabi ama zamanla biz bile yeni bi ortama girdigimizde nasl tuhaf oluyosak ayni o şekilde

Merhaba kızlar bu meme bıraktırma işi gerçekten çok zormuş 13 gün oldu hâlâ unutmadı bugün istiyordu yemek yemiyor uyumak istemiyor..

tutkku çok sevindim canım alışmasına inşallah böyle devam eder

I ilknurrr22 aynen canım memeyi tamamen unutmadan bezi çıkaramam ama havalar da soğuyacak diye acele ediyorum ona da bakalım belki haftaya başlarız ona da..

Sizler nasılsınız..?

hala unutmadimi oy ya..
cocuktan cocuga fark var demek.. bazilari cok zorlanmiyor.

iyi bizde buna sukur. Havalar fena sogudu orda nasil bilmem ama hic eylul ayi gibi degil

Ah ben Doğuma giderken bile durun kızımı emzireceğim deyip kızımı emzirip öyle sedyeye bindim

Biliyorsunuz oğlum yoğunbakıma girdi de Doğum yaptığım gece bile kızımı emzirerek uyutup onunla uyudum hastanede kızımla kaldım aynı yatakta yattık hep

Kızımı memeden ayırdım 4 gün önce artık dayanamıyordum. Ah bu kadar üzüleceğim tahmin etmezdim. Oğlumu gizli gizli emzirirken kızıma ihanet ediyormuş gibi hissediyorum

Önce gündüz emme olayını bitirdim tabi baya krizler yaşadık yemek yeme miktarı epey arttı

Sonra da çok hasta olduğum bir gün artık akşamı ve geceyi de kesmeye karar verdim ve kestik Sadece ilk gece kendini yerlere attı ondan sonra normal ağlamalar oldu annelere geliyorum ve her kriz gelecek olduğunda parka, oyun alanlarına vs götürüyoruz

Oturdum bir güzel anlattım, anne sürekli hasta oluyor artık çok yoruldu sen de bebek değilsin yürüyorsun, koşuyorsun, dişlerin var, kendi kendine yemek yiyorsun, kendine kendine tuvalete gidiyorsun artık kendi kendine uyuyabilirsin sen artık 2 yaşını geçtin çocuk oldun vs artık memeler bitti memeler kapandı dedim (yara bandı ile kapattım)

Öyle işte 4 gün oldu bugün Hale’n daha gelip dokunabilir miyim, öpebilir miyim diyor içim parçalanıyor ya. Ah annelik delilik ya artık gerçekten çok zor geliyordu ikisini birden emzirmek. Yalnız kardeş 2 yaş olana kadar herhalde gizli emzireceğim yoksa kızım çok üzülür görürse

seker000 oy daha unutmadı mı benim kız da herhalde uzun süre unutamayacak

tutkku canım tebrik ve takdir ediyorum seni zorlamakla olmaz çocuklar zamanla öğreniyor alışıyor çocuklar gerizekalı değil açıkçası onlara biraz zaman tanıyınca her şey hallolur onları da insan yerine koymak lazım

Son düzenleme:
PembeLokum sagol canim. Su mesajin bile moralimi nasil yukseltti.
cok sukur cevresindeki arkadaslarina gore iyi alisti. Sabahlari biraz tabi aglama oluyor ama oda normal

sutten kesmissin. kiyamam opebilirmiyim diyomus ya :) o kadar masumlarki anlatamiyor insan..
zor olacak ama insaAllah atlatacak canim bencede emzirirken gizlk emzir bir sure.
Sonra gorsede anlatirsin kardesinde senin kadar buyuyunce birakacak emmeyo vs diye.

Kizlar aksam ayazin bogazina balik kilcigi takildi. Her neyse cikardim onu ya elimle ya ekmek verdim onunla.
Sonraya dogru huzursuz oldu, agzimda su var diyip durdu. Yara yapti herhalde yerini.

neyse uyuttum, bir turlu isinmiyor başi soguk, arada soguk terler dokuyor.
kac kat giyittik, orttuk, sicak suya koyduk ayaklarini, vucut isisi bir turlu dengelenmedi.
36 normalmidir benmi cok evham yaptim yine.
kalbim hala korkudan nasil hizli atiyor

Dr goturduk sabah bogazinda ve kulaginda kizariklik varmis. Kilcikmi yara yapti acaba dedim.
bugunde atesi yukseldi.

ama şu vucut isisinin dusmesi beni benden aldi.
birkerede olmustu cok uzun zaman once atesi varken ama 1 saatte falan gecti isininca ama bu kez tum gece oyleydi .

kotu birseymidir bu acaba, dr net birsey soylemedi usumustur vs dedi

Dün yazmışsın canım bugün nasıl oldu?

Unutamadı canım.. unutamıyolar kolay kolay..hele senin kardeşine verdiğini görse ona veriyo bana vermiyo diye düşünücek kıyamam yaa resmen üzülmelerine sebep oluyoruz ama yapacak bişey yok..Rabbim onları bağışlasın ömürleri boyunca tek dertleri bu olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…