2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Çok geçmiş olsun canım kılçıkla alakası olduğunu sanmıyorum hava değişimi mi etkiledi acaba..şimdi nasıl?

1 hafta oluyor halen daha dokunmaya çalışıyor böyle sessiz sessiz söylüyor filan kıyamam ya ilk aşk acısı resmen bu

Artık oğlumu gizli emzireceğim ya çok üzülür yoksa kızım bir de görse ister muhakkak geri düzeldi zanneder bitmemiş geri gelmiş filan diye sevinir

Vücut isisi normal canım 36 36 buçuk olması gerekiyo zaten şimdi nasıl oldu

PembeLokum seker000 I ilknurrr22

insan hissediyor birseylerin normal olmadigini ya.
Cumartesi gecesi 35.3e dustu. Esim acile gitti sordu biri dalga gecercesine cevaplamis, biri insan gibi anlatmis neyse

Sabaha kadar isitmaya calisip vucut isisini yukseltmeye calistik.
Sabah 2 dr aradik biri ilginc,normal degil tarzinda konustu tahlil istedi
Biri derisi donmus,kizarana kadar masaj yaparak canlandirin deriyi dedi
Cocuk soguk yani, alni falan normal degil anliyorsun

Sonra nazar icin okuttuk dun en son.
Fark varmi derseniz var.
Yaglamak, masaj yapmaktanmi yoksa okutmakmi iyi geldi bilemiyoruZ ama nazara inanirim ve nedense okuttuktan sonra bende inanilmaz rahatladim.

Allahim korusun yavrularimizi. Ortada bir denen yokken boyle olmasi,illa nazari dusunduruyor.

Kaynimda oyle olmus birkere agustos ayinda hep usuyormus oyle boyle degil.
Doktorlar baska bir yol arayin, cocugun birseyi yok demis.
okutunca duzelmis

Çok geçmiş olsun canım çok şükür normale dönmüş Rabbim herkesi nazardan kazadan beladan korusun inşallah bol bol felak nas surelerini okumamız gerekiyor aslında tekrar geçmiş olsun canım

Çok geçmiş olsun canım çok şükür normale dönmüş Rabbim herkesi nazardan kazadan beladan korusun inşallah bol bol felak nas surelerini okumamız gerekiyor aslında tekrar geçmiş olsun canım

Amin insaAllah canim
aslinda genelde uyku oncesi okurum, okuyamazsam gun icinde okumaya calisirim ama dedigin gibi daha sık okumak gerek .Hocalarin vs okumasi yinede daha baska herhalde.

onlarda normal insan ama cocuk olunca her hareketleri tatli geliyor iste

Çok geçmiş olsun kuzum nazara bend3 inanıyorum yaa kendind3 bol bol oku

Ay ilginç vallahi canım Okula başladı ya orda hemen nazar ettiler çocuğa demek

I ilknurrr22 PembeLokum

kv okulundaki calisan kadini gormus nasil diye sorunca cok farkli, keske digerleri oyle olsa vs tarzinda konusmus. Gunahini almak istemem asla ama kimin nazari degecegi belli degil iste

Dun baska sehre dr goturduk, biri dalga gecercesine konustu. 20 yildir bu isteymis boyle sey duymamis vs..
biri oturdu insan gibi anlatti.
bence normal ama nedenini merak ederseniz genis bir tahlil yapilmali dedi.Gecirdigi havaleyle alakali olabilir dedi.
Vitamin eklikligi vs hepsi bir neden ama tahlil yaptiramadik cok kan verdik bu ay simdi damardanda alinirsa iyice sey olacak
of bilmiyorum kizlar
gece uyandiriyoduk isitalim diye, o perisan biz perisan. Dun gece artik uyanamamisim 12 saat uyumusum dusunun

Nette nadirde olsa var boyle olay basina gelen.
Herkes hastane hastane, dr dr gezmis sonuc yok.
Hatta profesorun biri bir gun nedenini bulursaniz banada soyleyin demis

biri tahlilleri almanyaya gondermis bilmem nesi yuksek cikmis, o yuzden oluyormus ama onunda dunyada ilaci bile yokmus vs vs ben bunlari okuyunca zaten iyice tirstim..

ilginc ola basindan terliyor, elleri ayaklari sicak ama basi soguk, boncuk boncuk ter dokuyor oyle boyle degil. Konusmasida bazen garip oluyor ne soyledigi bazen anlasilmiyor gibi

Diyorum D vitaminimi eksik
Yoksa nazar mi.
baska hocaua vs gidicez bakalim daha.
Doktorlar bir neden bulamayinca baska birsey gelmiyor aklimiza

Canlari sag olsun, Rabbim beterinden korusun.
Durup dururken boyle olmasi sadece cok sasirtiyor beni

drlar ve bazilari diyorki uyurken atesini olcmek nerden cikti, hic aklimiza gelmemisti vs

bende deli degilim 7/24 cocuk iyiyken ates olceyim. Belliki bir anormallik varmista olctum
esim usuyor cocuk diye orttu uzerini persembe aksami.
baktim ortuk oldugu halde terlemiyor ama kafasi buz gibi.
dur dedim bi olceyim kesin atesi dustu belli yani

soneada zaten basladi soguk soguk ter dokmeye

of boyle iste. insaAllah Rabbim sifasini verir
onlar iyiyse hepimiz iyiyiz

Hala aynı mı canım geçmedi. Mı allah allah neden olabilir ki sende oku üstüne bol bol

Sağol canım sen naptın Tuvalete alıştırmaya başladın mi
Alıştırmaya çalıştım olmadı canım..klozet aparatı aldık korktu oturmuyor bizimki baya yüksek tabureye bastırsak ta ayağını istemedi kaç gündür lazımlık arıyorum bulamadım istediğim gibi.. bahara bıraksam mı diye düşünmüyor da değilim.. alıştırma kilodu filan da aldım bakalım nasıl olucak..sen altını açınca dışarı filan çıktığınızda napıyordun canım alıştırma kilodu mu giydiriyordun o düşündürüyor beni

I ilknurrr22 seker000
ayni kizlar. uyurken soguk oluyor ozellikle burnu.
pek uzerinde durmuyorum artik gece uyumayinca artk bi hal oldum olcmeyi biraktim.

nazardan dendi, bol dua ile insaAllah atlatiriz
ama okula gondermiyorm dinlensin bi sure bakalim.

tıp bir neden bulamayinca biliyosunuz akla nazar vs geliyor..
Rabbim beterinden korusun yavrularimizi insaAllah

bir dene canim bahara birakma bence
hatta erkek cocuklari daha kolay pet siseye, plastik bardaklara vs denetebilirsin
biri yazmisti hani cisini yaparken pet siseye o ses ilgisini cekiyor vs diye alistirmislardi sanirim

tuvalete gitmesi icin zorlamaya gerej yok bence, hele bezi bi atsin tuvalete illa gidiliyor sonra

disardada alirsin yanina, ben bi sure cantamda bardak tasidim :)

bezsiz kendi rahat edecek ama iste inatlasiyorlarmi bilmem .. bir alissa bezsiz rahatligina oh yani :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…