2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Nasilsiniz kizlaar

I ilknurrr22 sahi sen icmiyo demistin, ilacini icince odul verecegini soylesen icmezmi?
Ben suyla oynamayi sevdigi icin genelde yediremedigim icirwmedigim seyleri suyla oynarken veriyorum
Yok canim hic bi turlu icmiyo meyve suyuna katarak verdim bugun artik mecburen bakalm her gun ise yarayacak mi tadida cok kötü cocuj hakli icmemekte

Kızlar biz kaç gündür kötüyüz yine nerdeyse 3 haftadır ara ara geçen grip vardı oğlanın..en son 3 gün önce doktora götürdüm boğazı eneksiyon olmuş dedi antibiyotik ateş düşürücü verdi..

ama 2 gün ateşi hiç düşmedi dün gece acile götürdük 39.5muş ateşi ve benim bir gece önce hissettiğim daha fazlaydı Allah korudu:KK43: 2 serum verdiler tahliller filan geceyi orda geçirdik çok şükür düştü kulakları iltihap olmuş çok korktum ama o ağladı ben ağladım Allahım korusun bütün yavruları

Sizin ateşölçerler hangi marka ve model hemen bitane almak istiyorum nasıl almadım daha önce bilmiyorum benim ihmalkarlığım:KK43: bazıları yanlış ölçüyormuş kötü bişi almıyyım diye size sorıyım dedim
Ya gecmis olsun canim hic mi yok evde benimki dijital markasi omron cok gec olcuyo 3 dakkada zor zaptediyorum olcerken kulak enfeksiyonu olduğu icin banyoda agliyodur arda da olmustu o

2 yas 2 aylik canim
Ya masallah kocaman delikanlı olmus :)

15 hasta olmadan atlattik sukur taa ki dune kadar.. sabah aradim babami burnu akiyor , hapşuruyor falan dedi .
Hala baya hapsuruyor insallah ilerlemez ama..

I ilknurrr22 seker000 seker000 @mutlubulut
Bitti kizlar dun cok sukur. Zorla bi 3 yazdi. Yine abuk subuk konusarak tabi. Dedim ne ben onlari tamiyorum ne onlar beni nasil dinlesinler..
Aa biliyorum zaten kendi ogretmenleride kontrol edemiyor, bak ben onlara birsey sordum hepsi nasil susup beni dinledi dedi..
Bu ne ozguven Allahim bir anlasam. Koca kadinsin cocuklar tabi seni daha buyuk olarak goruyor, bizi ise ogretmenden cok abla gibi .
Ne diyeyim Allah goruyor neyse gecti gitti bitti cok sukur. Emeklerim bosa gitmedi en azindan.

Edam nasipse haziran temmuz gibi son buyuk sinavlar var 3 tane. onlari gecersem insallah mezun oluyorum artik.
Ama istesem calismaya baslayabilirim artik.
Ama en iyisi gir koye biryere en en rahati, buyuk yerde tam deli işi

Sekerim yuzuk konusuna bencede cok takilmamaya calis, cok iyi anliyorum seni.
Bazen esim unutuyor cikariyor ben taktiriylrum veya cantasinin yanina koyuyorum hatirlayip taksin diye.
Ama bir hata yapacak olan onu cikarip rahatla yapabilir. O yuzden sıkma o guzel gonlunu.
Biliyorum birseye odaklanamiyorsun ve bize karsidan konusmak kolay geliyor ama.nebileyim ya erkek milleti cok farkli cozemedim ben onlari,cozebilen beri gelsin :KK14:

I ilknurrr22 ciktimi sonuclar canim
Oyy az kalmış canım ya inşallah bitecek bitecek bu sene.. Ayaz anaokuluna baslayınca belki sende baslarsın :)

Yaa kızlar yüzük demişsiniz ya ben bir kaö ay önce farklı birşey okurken parmak kopmalarının en çok yüzük yüzünden oldugunu okudum. Bir kaç doktor kesinlikle takmayın diyor. Allah korusun kimseye yasatmsın Rabbim.. Birde kesilmeden daha kotuymus kopma yerıne dıkılme ıhtımalı daha dusukmus.. Aklıma gelınce fena oluyorum. Mesela otobus mınıbusten ınerken yada merdivende takıldınız duserken tutundunz orada vs vs takıldı mı cıkmadıgı ıcın ayy :KK43: işte bu yuzden eşimede taktırmıyorum. Zaten sadece yolda takıyordu işi altınla oldugu için yuzuk takmalrı rıskli makine kullanıyor arada bir takıyoruz yıne baya arada bir.. Aslında cok sevıyorum takmayı cok ıstıyorum bazen aman tak gıtsın dıyorum sonra aklıma gelıyo ama takasımda çok :KK70:
seker000 seker000

Kızlar bizimki kızamık olmuş :KK43: salgın varmış dikkat edin..ateşi çok yükseliyor inşallah kolay atlatırız dua edin :cry:

seker000 seker000 yaa cok gecmis olsun canim :/ ne zor gelmistir uzun zamandir zaten gripliydi , simdi bu.. Rabbim beterinden korusun.

Canim ben elektronik olanlardan aldim bonumun olcusunu o yuzden onlari kullanmiyorum. Şu eskiler varya adi nasil bilmiyorum ortasinda kirmizi birsey var onlardan kullaniyorum.
Kv deler vermisti baya eeski onlarinki, birde netten buldum yedek siparis etmistim.
En dogru olcen onlar cunki ama tabi 6dk kadar tutman gerekli.
Cok uzuldum gercekten insallah cabucak atlatirsiniz

MutluBulut_ MutluBulut_ insallah canim ya biter insallah

Ya :KK48:
Dusunme oyle kotusunu, hic aklima gelmemisti aslinda.
Ama olacagi varsa olur, baksana bazilari 10 parmaginda yuzukle dolasiyo :)

Ay kizlar duydunuzmu haberi Çinin uzaya gonderdigi uzay istasyonu yarinlarda dusmesi bekleniyormus .
Ekim 2017de dusmeye baslamis Nisan ayinda dunyaya ulasacak diye yazmislar ta o zaman.
Boyle haberler cok ilgimi cekiyor neden bilmem :) aylardir dusuyor anca ulasiyor dunyaya.
Insallah kimseye zarar gelmez Rabbim korusun valla

seker000 seker000 yaa cok gecmis olsun canim :/ ne zor gelmistir uzun zamandir zaten gripliydi , simdi bu.. Rabbim beterinden korusun.

Canim ben elektronik olanlardan aldim bonumun olcusunu o yuzden onlari kullanmiyorum. Şu eskiler varya adi nasil bilmiyorum ortasinda kirmizi birsey var onlardan kullaniyorum.
Kv deler vermisti baya eeski onlarinki, birde netten buldum yedek siparis etmistim.
En dogru olcen onlar cunki ama tabi 6dk kadar tutman gerekli.
Cok uzuldum gercekten insallah cabucak atlatirsiniz

MutluBulut_ MutluBulut_ insallah canim ya biter insallah

Ya :KK48:
Dusunme oyle kotusunu, hic aklima gelmemisti aslinda.
Ama olacagi varsa olur, baksana bazilari 10 parmaginda yuzukle dolasiyo :)
Sağol canım..işin komiği dün haberlerde gördüm kızamık salgını var herkes aşı yapmayı reddediyormuş bu yüzden salgın olmuş diye.. sabah gördüm işte kızarıklıkları..vücudunu gösterip acıyo acıyo diyor yavrum benim :'(

Ya gecmis olsun canim hic mi yok evde benimki dijital markasi omron cok gec olcuyo 3 dakkada zor zaptediyorum olcerken kulak enfeksiyonu olduğu icin banyoda agliyodur arda da olmustu o
Yok canım hiç..dediğin markaya da bi bakim..kızamık olmuş çok kötü dua edin kolay atlatalım:KK43:

Soğuk algınlığı şurubuna devam et dedi hâlâ burnu akıyor..

İlk bir yıl taktı canım sonra kilo aldı daraldı diye takmamaya başladı yenisini aldık uzun bi süre taktı zayıfladı bu defa bol geliyor ilki hâlâ dar yani anlıyorum aslında saat filan da takamıyor sıkıntıya gelemiyor..ben de evde takamıyorum sadece dışarı çıkınca ne bilim işte takıyorum kafaya

Canım wc eğitimi için erken bence küçükler daha önce sütten kesmek gerekiyormuş sanırım..onu da nasıl kescem bilmiyorum çevreden herkes yeter filan diyor gece 30 40 defa kalkıyoruz ama kesecek psikolojide değilim şuan önümüz de ramazan bakalım hayırlısı..

Anladım canım seni üzeceğine taksın yani ne olacak ki seni üzmesine değer mi insan taktıkça alışıyor Zaten varlığını hissetmiyorsun bile

Ramazan’dan önce memeden ayırmak lazım aslında çocukları ya ama hiç cesaretim YOk :/

Kızlar biz kaç gündür kötüyüz yine nerdeyse 3 haftadır ara ara geçen grip vardı oğlanın..en son 3 gün önce doktora götürdüm boğazı eneksiyon olmuş dedi antibiyotik ateş düşürücü verdi..

ama 2 gün ateşi hiç düşmedi dün gece acile götürdük 39.5muş ateşi ve benim bir gece önce hissettiğim daha fazlaydı Allah korudu:KK43: 2 serum verdiler tahliller filan geceyi orda geçirdik çok şükür düştü kulakları iltihap olmuş çok korktum ama o ağladı ben ağladım Allahım korusun bütün yavruları

Sizin ateşölçerler hangi marka ve model hemen bitane almak istiyorum nasıl almadım daha önce bilmiyorum benim ihmalkarlığım:KK43: bazıları yanlış ölçüyormuş kötü bişi almıyyım diye size sorıyım dedim

Ah canım ya çok geçmiş olsun vallahi bir türlü iyileşemediniz ya :/ ateş ölçer konusunda bizde de kulaktan ölçen var ama doğru ölçmüyor en iyisi alından temassız ölçenler sanırım doktorlar da onu kullanıyor,, bize hastane 5 dk o nedenle ben genelde acilde ölçtürüyorum hiçbir ateş ölçer doğru ölçmüyor diye..

Kızlar bizimki kızamık olmuş :KK43: salgın varmış dikkat edin..ateşi çok yükseliyor inşallah kolay atlatırız dua edin :cry:

Aaa ciddi misin ya çok üzüldüm aşı da olmuştu değil mi? Nerden bulaştı sence tahminin var mı. Daha oğlum kızamık aşısı olmadı ya zamanı gelmedi daha. Ya bu aşı reddedicileeine ben ne deyim şimdi :/

Ah canım ya çok geçmiş olsun vallahi bir türlü iyileşemediniz ya :/ ateş ölçer konusunda bizde de kulaktan ölçen var ama doğru ölçmüyor en iyisi alından temassız ölçenler sanırım doktorlar da onu kullanıyor,, bize hastane 5 dk o nedenle ben genelde acilde ölçtürüyorum hiçbir ateş ölçer doğru ölçmüyor diye..
Bize de hastane yakın ama gece boyu yükseliyor evde olsa daha iyi olur dedim

Aaa ciddi misin ya çok üzüldüm aşı da olmuştu değil mi? Nerden bulaştı sence tahminin var mı. Daha oğlum kızamık aşısı olmadı ya zamanı gelmedi daha. Ya bu aşı reddedicileeine ben ne deyim şimdi :/
Sorma canım aynen:KK43: aşı da olmuştu evet..zaten aşı olmasa Allah korusun çok çok daha ağır geçirebilirdi dedi doktor..

nerden bulaştığına dair hiçbir fikrim yok inan çünkü hiç kalabalık bi ortamda bulunmadık genelde evdeyiz doktora da dedim ama havada çok yaygın olduğunu havadan bulaşabildiğini söyledi

yüzü vücudu kıpkırmızı benekler oldu hep acıyor acıyor diyor çok üzülüyorum:KK43: Rabbim beterinden korusun inşallah

MutluBulut_ MutluBulut_
Buyudu canim cok sukur
seker000 seker000 kiyamam ya kuzum aciyormu diyor.
Insallah cabucak gecer canim.
Evet havada 4 saat kadar kalabiliyormus haliyle havadan kapabiliyorlar canim.
Yani evi havanalndirayim dur cami acayim demeye korkacak insan artik

I ilknurrr22 PembeLokum PembeLokum
Nasilsiniz kizlar
Iyi degilim valla arda sürekli aglama krizlerinde herseyi aglayarak yaptırmaya calisiyo surekli aglar mi bi cocuk agliyo gece kalkiyo sacma sapan seyler istiyo agliyo her gun baska bisey buluyo bi gun top oynicam diye kalkiyo uykudan bi gun araba surcem diye bi gun disari cikcam diye ve susmuyo cok zor susturuyorm bogazi yirtiliyo aglamaktan anlam veremiyorum gece nerdn aklina geliyo bunlar aksam uyutamiyorm 12de yatiyo oda zar zor oglen uyutrkende problem oglen uyutmayim dedm gecen gun 8 de uyuyakaldi sonra 10 bucukta kalkti 2 bucukta zor uyuttm sabah yine 8 bucukta ayaktaydi nasl uykusunu aliyo hayret ediyorm
Cok dolmusum baya yazdm dun yazcaktim aslinda unuttum

Sorma canım aynen:KK43: aşı da olmuştu evet..zaten aşı olmasa Allah korusun çok çok daha ağır geçirebilirdi dedi doktor..

nerden bulaştığına dair hiçbir fikrim yok inan çünkü hiç kalabalık bi ortamda bulunmadık genelde evdeyiz doktora da dedim ama havada çok yaygın olduğunu havadan bulaşabildiğini söyledi

yüzü vücudu kıpkırmızı benekler oldu hep acıyor acıyor diyor çok üzülüyorum:KK43: Rabbim beterinden korusun inşallah

Ah canım nasıl oldu oğlun? Kızamık da öyle hemen iyileşmez ki ya

MutluBulut_ MutluBulut_
Buyudu canim cok sukur

Iyi degilim valla arda sürekli aglama krizlerinde herseyi aglayarak yaptırmaya calisiyo surekli aglar mi bi cocuk agliyo gece kalkiyo sacma sapan seyler istiyo agliyo her gun baska bisey buluyo bi gun top oynicam diye kalkiyo uykudan bi gun araba surcem diye bi gun disari cikcam diye ve susmuyo cok zor susturuyorm bogazi yirtiliyo aglamaktan anlam veremiyorum gece nerdn aklina geliyo bunlar aksam uyutamiyorm 12de yatiyo oda zar zor oglen uyutrkende problem oglen uyutmayim dedm gecen gun 8 de uyuyakaldi sonra 10 bucukta kalkti 2 bucukta zor uyuttm sabah yine 8 bucukta ayaktaydi nasl uykusunu aliyo hayret ediyorm
Cok dolmusum baya yazdm dun yazcaktim aslinda unuttum

Ah canım biz de öyleyiz yaa en iyi çözğm tüm gün serseri gibi dışarda gezmek ben bunu anladım havalar güzelleşse eve sokmayacağım çocukları serseei gibi dışarda yeyip içelim yatalım yani bir tek dışarıda sakinler :/

X