2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

2 kere gittim canim bi kontorle 3. Gun bide 8. Gun dikis aldirmaya dikisi aldi iste ama bugun dilime bsey degip duruyodu bi bakiyim dedim orda dikis ipi var daha az bisey

Ip kalmis herhalde canim, tekrar bi git bence. Kendi erimeyenlerdense alinmasi gerek cunki

Iyidir canim seni sormali :)
Gel arada ya herkes dagildi :)

Geçmiş olsun canım Allah şifa versin
Amin canim insallah

Sen nasilsim

Selam canim nerelerdesin
Iyidir canim seni sormali :)
Gel arada ya herkes dagildi :)

işsiz güçsüz kaldım evdeyim yaklaşık 2 olacak.. hastalıklarla uğraştık canım ya uğrayamadım da buraya.. siz napıosunuz nasılsınız? kimler gitti? eda ya geçen kızlara selam söylersin dedim o da pek girmiyormuş buraya bebişi büyüdü onun da sıkıntıları artmıştır :)

Sahi instagramda gormustum bi ara isten mi ayrildin.
Olsun sende doya doya oglusunla ilgilenirsin canim

Ben, Lokum,ilknur ve seker kaldik baska gelen giden yok :)
Gel gel arada evdeymissin hem bak, buranin tadi baska :)

Baban nasil oldu bu arada, yazamadim ama cok gecmis olsun, insallah iyidir artik

I ilknurrr22 ben hala yemek yedigimde oraya kaciyor canim, 2 3 ay olacak cektireli. Zaten tamamen kapamadi baya zaman aliyomus

seker000 iyi bende cnaim ayni.. ne yemek.yapsam diye dertleniyorum :)
Kv hastameden gelince yemekler bana ait olur ddaha simdiden onuda dusunuyorum ne pisiricem 3 erkege diye. Hadi kv corba tarzi yer ama iste erkekleri doyurmak zor :)

ewet canım babam hastaneye yatınca çınara da bakan olmadı mecbur izin alınca göze battı çıkardılar işte iyi de oldu tazminatı aldım yoksa tazminatsız işsiz kalacaktım :) babamda eskiye nazaran çok şükür iyi evde en azından tedaviye devam ediyoruz.

gerçekten kimse kalmamış buranın tadı bir başka ya özlüyorum valla havadisler var mı baya geride kaldım

Ne yemek yapsam derdi hergün bitmiyor ki çok şükür pişirip yiyebileceğimiz yemeğimiz var şimdiye yapmışsındır da ben patates yemeği pilav yaptım bugün daha yapmadıysan fikir olsun

K.valdr hastaneden çıkınca sizde mi kalıcak yoksa sadece yemeğe mi gelirler

Iyi canim evdeyiz bizde Ardanin pesinde dolaniyorum iyi olmus oglunla vakit gecirrisn bosver

Bırakamıyorum canım her fırsatta parmağını gözüne sokmaya çalışıyor ne anlıyorlarsa öyle yapmaktan :)

Aaa geçmiş olsun canım kim ilgileniyor kv ile peki?

Gülsima bu hareketi bilerek yapıyor olabilir mi?

Oğlum yarık nedeniyle çok kusuyor yani daha doğrusu içtiği süt burnundan geliyor olduğu gibi ben üzülüyorum baya sonra Gülsimaya dönüyorum (korkulu gözlerle bakıyor) kızım bebek kustu bebek hasta diye açıklama yapıyorum

Bugün kızım kendini kusturana kadar elini ağzına soktu ya bilerek yapıyor olabilir mi?

Bu arada oğlumun bir de süt alerjisi çıktı iyi mi bu aralar iyice bunaldım Canlar ya zaten yarık damak zorluyor beni üstüne bir de alerji durumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…