2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Bilerek yapiyolar canim arda da bi ara yapiyodu oyle elini komple agzina sokuyodu ustunde durma yapma deme gozunun icine de bakma bakinca daha cok yapiyolar

Kizlar kv ye kanser demek istemisler :/
Onunda panik atagi oldugu icin dr yaninda tumor var demis, ama ameliyattan sonra kp rime soylemis iste kanser diye. Temizlendi ama tedavisi devam edecek ilerlemesin diye.

2 yildir asiri kanamali geciyormus adetleri ama menepoz vs diye gecistirmis, burdaki dr larda dogru duzgun bisi soylemiyor . Keske ertelemeyip daha iyi dr lara gitselermis.
Ben cidden tirstin nasipse 6 ayda bir kontrole gidicem

Olsun canim iyi olmus bence boylesi hayirliymis.
Zaten tam ilgiye ihtiyaclari oldugu zamanlar artik

Yemi havadis yok ya ayni devam :) 2.lere daha cesaret edemedik, bakalim Gizemin pesinden kim gidecek :)

Aynen canim cok sukur , zaten sanirim.bu bolluktan simariyor ne yapacagimizi bilemiyoruz

Dun geldiler hastaneden canim, zor yuruyor evden cikamiyor haliyle. Ben goturuyorum. Oglen kp geldi verdim corbayi.
Simdi ayaz uyansin giderim. Ama cok arada kaldim gercekten, sabahtan beri gelmedi derlermi.diye varya yine.ne bicim dusuncelere kapildim
Ayaz zaten yarim.saat once anca uyudu, kendim grip olacak gibiyim. Evi desen b.k goturuyor. Yurt disindan babam geliyor birde oraya bekleyecekler habire gel diye.
Saglik olsun bir sure boyle olacak ama yazarken bile yoruldum.

Aaa geçmiş olsun canım kim ilgileniyor kv ile peki?

Kp gitmemis.bugun ise yine canim, zaten hastanede yaninda kaldi 1 haftadir.
Bende onu dusunuyorum.sabahtan beri gelmedi derlermi diye .
Ama anca oturdum oda ayaklarimi.sicak.suya sokmak icin. Of ben bu halimle nasil.bas edicem bilmem habire o ne der, bu ne der derdindeyim

Canim ilgi.cekmek icin yapiyor. Mustafa Kemal kusunca sen onunla.ilgileniyosun.haliyle oda onu istiyor.
Birde oyun saniyodur bunu. Ilknurun dedigi gibi bosver birsey soyleme.
Sen aciklama yapmissin onu kulagina kupe olmustur o, artik.birsey deme unutur zamanla. Ilgisini baska yone cevir

Alerjide tam alerji yani :/ cogu sey sutlu. Insallah hersey gecer gider saglikli huzurlu gunler gelir canim. Az daha sabir

Ya tamamen gomukse cekilmesinr gerek yok yaziyodu internette ama ucu ciktiysa diger dislere zarari varmış bide aslinda ne kadar erken ysta cekilirse o kadar iyiymiste iste cocuklardaan dolayı kendimize bakamiyorz ve ağır geciyo haliyle
Benim ucu çıkmış malesef canım

Ya gecmis olsun canim insallah tedaviyle hic biseyi kalmaz
Benim kv surekli hastanelerde kontrole gider durmadan biz dalga geçiriyoruz ama en iyisini yapiyo

Ya gecmis olsun canim insallah tedaviyle hic biseyi kalmaz
Benim kv surekli hastanelerde kontrole gider durmadan biz dalga geçiriyoruz ama en iyisini yapiyo

Insallah canim
Yok gercekten en iyisini yapiyor. Hersey ne kadar erken o kadar iyi. Ilacla tedavisi mumkum en azindan.
6 ayi gectim, senede 1 bile gitmiyoruz. Herseyi hep sona birakiyoruz
Once kendimize bakmaliyiz ki yavrumuzda iyi olsun.

Son haftalarda o kadar gerginim, hep hi kosturmaca icindeyimki evde , haliyle ayazda cok gergin.
Sabir sabir diyorum artik. Saglik olsun, sabrederim insallah

Çok geçmiş olsun canım inşallah tedaviyle bişeyi kalmaz.. sen de çok takma evin halini filan..yemek te kendinize ne yapıyosan biraz fazladan yaparsın.. inşallah atlatırsız bugünleri de takma kafana

Bırakamıyorum canım her fırsatta parmağını gözüne sokmaya çalışıyor ne anlıyorlarsa öyle yapmaktan :)
Oyun gilan sanıyorlar heralde:)

Bence de bilerek yapıyor canım dikkat çekmek için..benimki de bu ara kendini yere atıyor sonra düştüm aciyor filan diyor sırf ilgilenelim diye

Alerji durumu kötü olmuş Allah beterinden korusun inşallah canım

seker000 sagol canim insallah
Bende asiri halsizim, burun akintisi,bogaz agrisi.. dunden beri neler ictim neler banamisin demiyor

Annemler bir yandan sIkistiriyor gel gel diye. Babam geldi bugun yurt disindan
Digerlerinden gizlene gizlene kacak geldim resmen birsey derler diye. Annemler ap ayri bi kafada, babam oksuruyor gibi , annem bugun faha iyiyim diyor onunfa bogazi agriyodu hangi akilla bizi cagiriyorlar.. valla bugun patlamazsam hic patlamam herhalde.
Oturup saaaatlerce aglamak istiyorum o kadar doldum ki

Haklısın canım valla seni o kadar iyi anlıyorum ki insanın arada kalması çok kötü..

benim de teyzem gelmiş şehirdışından anneannemde kalıyor habire gel görim seni diyor ee ben de sık sık gidemiyorum ben de onu görmek isyiyorum ama iş güç çamaşır yemek çocuk anlatamıyosun ki..

sanıyor ki hâlâ bekarlığımdaki gibi kapıyı çekip çıkabiliyorum.. bahaneler uyduruyorum filan olmuyor alınıyor bu defa ben kötü hissediyorum yemin ediyorum geçen haftayı stres içinde geçirdim..

Bu ne diyecek bu ne düşünecek diye kafa patlatıyorum ne zaman vazgeçecem bu huyumdan acaba..ayy ben de baya dolmuşum uzun yazdım kusura bakma canım

tutkku canım bu arada ilaç ismi vermek yasak mı bilmiyorum ama orda eczanede bulabilirsen theraflu diye bi grip ilacı var gerçekten çok iyi geliyor inyernetten de bakabilirsin..grip soğuk algınlığı boğaz ağrısı hemen geçiriyor.. geçmiş olsun inşallah yarına daha iyi olursun

Diimi ya bekarligimizdaki gibi saniyorlar.. ne isin gucun varki diye dusunuyorlar. Annemler oyle mesela.

Aynen senin gibiyim, o bisi dermi bu bisi dermi diye hep ezilen,uzulen ben oluyorum.
Esim takma, kendini dusun diyo bazen ama gel gorki hic kolay degil.

Ozellikle su ev isi yuzunden heepp bi kosturmaca hali. Dur sunu yapayim, dur bunuda yapayim, dur su odadan cikmadan sunuda halledeyim derken . O an halimi goren deli der herhalde :)

Buyukler hic anlamiyor hic gercekten

Var canim ilk.gun ondan ictim ama dun cok fenaydim. Yarim saat uyumusum annemlerde nasil iyi geldi
Bu gun cok sukur daha iyiyim.
Tabi o kadar sey ictim ki ..
Aksam zaten ayri odada yattim , Ayaz surekli beni istedi. Ne zor Rabbim hic bir evladi annesiz babasiz birakmasin.
Esim bas edemedi yalniz dusun

Aminn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…