2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Arda tutmayinca ben hep eve gidiyoruz o zaman diyorm tutuyo bide cikmadan once konusuyorm elimi birakmak yok diye markete girerkende mesela sadece ekmek alcaz baska bisey yok diyorm hic bisey almiyo ama babasiyla gitsin butun marketi topluyo:KK70:
Maşallah canım ben de diorum tutmasan eve gidicez bişi anlamıyo garibim:))

tutkku tutkku canim ya bu 20lik disi cektirdikten sonra oburlerinde hassasiyet oldu mu bugn bi sakiz cigneyim dedm bütün dislerim agriyo sag sol iki tarafta

Cektirdigim disin yanindaki soguk suyla cok agrimaya basladi bende diyorum sorunmu benim diste yinemi curudu ama seninde oyleymis. Belki onla alakadir

PembeLokum PembeLokum haklisin canim :) Allahin izniyle oylw boyle buyuyecekler canim kısı atlatinca daha baska olur yine :)

Cektirdigim disin yanindaki soguk suyla cok agrimaya basladi bende diyorum sorunmu benim diste yinemi curudu ama seninde oyleymis. Belki onla alakadir

PembeLokum PembeLokum haklisin canim :) Allahin izniyle oylw boyle buyuyecekler canim kısı atlatinca daha baska olur yine :)
Ay valla cektirdigme pisman oldum tam iyilesemedim daha agzimi çok acamiyorum

Haha :KK70: aynen canim ya annemi hafta sonu çağırıyorum isimi felan yapsin diye kendi daha dogrusu onun icin geliyo o geliyo brn hic oturmuyorm isim bitmiyo ev daha cok dağılıyo yani yardima gelmesi hic bi ise yaramiyo:KK70:

Aman canım o zaman sen dediğim gibi kreşe gitmesini bekle en iyisi :)

Aman canım annen de çalışıyor ya senin oğlun kreşe filan başlayana kadar düşünme gerçekten çok zor tek başıma 4-5 saat filan dayanabiliyorum ben sonra annemi çağırıyorum annem gidiyor babamı çağırıyorum o gidiyor eşimi çağırıyorum:KK45:
Allah yardımcın oldun canım:KK19: gülsima napıyor kardeşiyle.. bizimki geçen komşunun oğlunu gördü (24 günlük ) direk gitti bebek bebek diye parmağını gözüne sokacaktı:skandal: yalnız bırakamıyosun demi hiç

Kizlar kv acil.ameliyat dediler gecen hafta. Bugun gittiler demin bitmis ameliyat cok sukur. Insallah kolay uyanir
Tumore donusmeye baslamis cunki. Herseyini almislar. Rabbim beterinden korusun

En kisa zamanda bende gidicem.kontrole 1,5 yili gecti gitmedim

Bende oyle diyodum canim ama cok sukur sorunlar gecince iyiki diyor insan.ama tabi digerlerine cesaretim yok

seker000 seker000 ya yerim :KK48:
bebek sevgileri bambaska :) buyumuslerde bebek diyolar bide bak :)
Digerlerine benimde cesaretim yok valla canim 3 tane var bide yaa hepsi çıkmış derdine nolduysa:KK70:
Ya bide dun gordum dikisleri aldrrm ben ama orda dikis ipi var hala bisey olur mu acaba tekrar gitsem mi

Kizlar kv acil.ameliyat dediler gecen hafta. Bugun gittiler demin bitmis ameliyat cok sukur. Insallah kolay uyanir

Gecmis olsun canim git kontrole mutlaka sende

Digerlerine benimde cesaretim yok valla canim 3 tane var bide
yaa hepsi çıkmış derdine nolduysa:KK70:
Ya bide dun gordum dikisleri aldrrm ben ama orda dikis ipi var hala bisey olur mu acaba tekrar gitsem mi

Aldirmak.icin tekrar cagirmadimi canim ipi.
Kontrol icin cagirmali aslinda

Gidicem nasipse. Once bu basimdali.agri icin gidicem. Gecti diye seviniyodum ama 1 haftadir yine agriyor ara ara.
Bilmiyorum artik strestenmi ama cidden cok takiyorum cok.
Kahve icmeyen ben kahve bile icmeye basladim biraz kafami.dagistin diye.

Geçmiş olsun canım Allah şifa versin

Aldirmak.icin tekrar cagirmadimi canim ipi.
Kontrol icin cagirmali aslinda

Gidicem nasipse. Once bu basimdali.agri icin gidicem. Gecti diye seviniyodum ama 1 haftadir yine agriyor ara ara.
Bilmiyorum artik strestenmi ama cidden cok takiyorum cok.
Kahve icmeyen ben kahve bile icmeye basladim biraz kafami.dagistin diye.
2 kere gittim canim bi kontorle 3. Gun bide 8. Gun dikis aldirmaya dikisi aldi iste ama bugun dilime bsey degip duruyodu bi bakiyim dedim orda dikis ipi var daha az bisey

X