2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Kizlar ben surei yorgunum sürekli uykusuzum halsizim niye boyleyim
Sinirliyim haliylede hele ki simdi havalar kapali iyice bunaliyorm

Niye cikamiyosn canim cik orda hava guzelse cikinca iyi oluyoda iste havalar kotu arda hasta banyo yaptrdm bide bugn cikarma imkanim yok
Hava güzel de belki komik gelicek ama bilmiyorum çocukla tek çıkma cesaretim yok.. bebek arabasız çıkamam dışarda pek serbest yürüyemiyor daha.. bebek arabasıyla çıksam da asansör hep problemli ya geldiğimde asansör çalışmazsa nasıl çıkıcam yukarı diye filan düşünüyorum

En basiti giris katta bırakırsn bebek arabasını canim yada gorkemi eve koyup hemen asagi inip çıkarsın

En basiti giris katta bırakırsn bebek arabasını canim yada gorkemi eve koyup hemen asagi inip çıkarsın
Ya çalarlarsa arabayı ben çıkana kadar.. görkemi evde bırakamam ya kilit bozulursa içeri giremezsem içerde kalırsa tek başına kapıyı açana kadar..

karşında tam bir paronayak duruyoraranızda birinci sıradayım bu konuda

Haha ben sustum o zaman bizimki giris kat arda zaten baya yuruyo yorulmadan kac kere evden kvdelere yürüdük 15 20 dkkalik yol hic gelmedi kucagima o yuzden o konuda sorun yapmiyorm

Nasilsiniz kizlar

I ilknurrr22 malesef canim sekerli.veriyorum. bazen pekmez katiyorum. Bal alerji yapiyor korkusuyla uzun zamandir eklemiyorum.

Bi tahlil.yaptirsana canim vitaminsizlik halsizlik yapiyor gemelde
Veya sabahlari kalkinca limonlu ilik su ic daha dinlenmis kalklarsin.
Bende sabahlari cogunlukla bas agrisi ve omuz agrisiyla uyaniyorum ya. Kendime gelmem ogleni buluyor

seker000
Canim kucaginda indirsen arabasizda olsa bi 10dk gezdirsen yinede cok iyi gelecek.
Ben kucukken ayazi birakiyodum yere daha emeklemiyordu tabi hemen indiriyodum asagi arabasini.
Sonra ise bie elimde ayaz,bir elimde arabasi 3.kattan asagi tak tuk vura vura indiruyodum asansor calismiyor
Sonra artik girise biraktik arabayi, cok sukur pek hiraizlik olayi yok o yuzden rahatiz ama orda cok var haliyle bende olsam korkar birakmam

Ama cikar derim canim temiz hava alsin daha sakin olur. Apartmanin oralarda dolandirsan yine yeter

PembeLokum nasilainiz canim

Yaptrcamda canim esim surekli izin alamiyo dis icin iki kere aldi araba aldik 3 4 kez araba icin izin aldi o yuzden gidemiyorm annem hafta sonu izinli kvdelerin isleride bu ara acayip yogun evde duramiyo kv hic onun evde oldugu bi gun ardayi bırakıp kan tahlilu yaptrcam bakalm insallah bisey çıkmaz

tutkku iyiyiz canım teşekkür ederim sende ne var ne yok vallahi ben çok yoğunum ikiz bebek büyütüyor gibiyim sanırım zaman nasıl geçiyor anlamıyorum bir bakmışım akşam olmuş

Haha ben sustum o zaman bizimki giris kat arda zaten baya yuruyo yorulmadan kac kere evden kvdelere yürüdük 15 20 dkkalik yol hic gelmedi kucagima o yuzden o konuda sorun yapmiyorm
Bizimki de yürüyebilse serbest rahat olucak o zaman çıkarırım inşallah

Haklısın canım biraz üşengeçim de galiba

17 aylık canım..yürüyebiliyo da dışarda pek yürütmüyorum ..yani mesela avm de filan bırakıyorum ama caddede yollarda elini tutturmuyor bi oraya bi buraya koşuyor arabalardan filan korkuyorum
Arda tutmayinca ben hep eve gidiyoruz o zaman diyorm tutuyo bide cikmadan once konusuyorm elimi birakmak yok diye markete girerkende mesela sadece ekmek alcaz baska bisey yok diyorm hic bisey almiyo ama babasiyla gitsin butun marketi topluyo

Aynen oyle olur ya iste seni gorunce ikinci cocuk isteği artiyo ama cesaretim yok

Aman canım annen de çalışıyor ya senin oğlun kreşe filan başlayana kadar düşünme gerçekten çok zor tek başıma 4-5 saat filan dayanabiliyorum ben sonra annemi çağırıyorum annem gidiyor babamı çağırıyorum o gidiyor eşimi çağırıyorum

Haha aynen canim ya annemi hafta sonu çağırıyorum isimi felan yapsin diye kendi daha dogrusu onun icin geliyo o geliyo brn hic oturmuyorm isim bitmiyo ev daha cok dağılıyo yani yardima gelmesi hic bi ise yaramiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…