2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Kizlar kv ameliyat olacak gibi.
Miyoma varmis, varmi cevrenizde tanidiginiz oyle ameliyat olan.
Cok onceden varmis ama erteleye erteleye haliyle buyumus.
Gecen hafta ornek alindi ameliyat gerekecekmi falan diye bakalim. Insallah gerek kalmaz ama.

Hic gitmiyoruz kontrole ya. 1,5 yildir gitmiyorum

Geçmiş olsun canım

Benim teyzemde komşumuzda filan var canım özellikle komşununki baya büyükmüş portakal büyüklüğünde filan diyodu..

birçok doktora göründü teyzem bazıları ameliyat dedi ama çoğu bekle menepozdan sonra küçülüyo dedi o da olmadı gerçekten küçüldü..

kvalden de başka doktorlara görünsün acele etmesin ameliyat için bence..

Hadi ya soyleyeyim bari.
Burdaki dr lara cikti ameliyat dediler, dedim burdakilere guvenme daha buyuk bi sehre gittiler, orda en azindan tahlil vs yapildi bakalim.
O yine olmayacak ameliyat ama habire regl oluyormus gibi haliyle hemoglobini dusmus,halsiz birakiyor.
Hayirlisi artik bakalim ama duyduguma sevindim menapozdan sonra kuculdugunu. bir umut en azindan . Insallah gerek kalmaz ameliyata

Gecmis olsun canim siz nasılsınız oğlun nasil

Anladım canim ya bu agri kac gun surdu canim senin dikisinde var miydi ya hala cok liagriiyo yemek yiyemiyorm

İşte iyi araştırmadan ameliyat olmamak lazım..Allah şifa versin canım

Anladım canim ya bu agri kac gun surdu canim senin dikisinde var miydi ya hala cok liagriiyo yemek yiyemiyorm

1 hafta daha cok agridi canim.
2.hafta agri azaldi
Sonra bir ara yine agri yapiyodu. Agri yaptikca o zerdecalli suyla calkaladim. Birde zaten disciye gidiyodum gittigimde temizliyodu yerini.
Dikis yoktu canim cok sukur ama imkanin varsa git bi baksin, Cuma cektirmistim pazartesi gec bi bakalim demisti.
Cagirmadiysa bile git bi temizlesin

Cumartesi dayanilma agrim olmustu,calismadigi icin mexbur baska disciye gitmistim, oda temizlemisti falan.

Insanda bi dis cektirmeye daha cesaret kalmiyor diimi :/

İşte iyi araştırmadan ameliyat olmamak lazım..Allah şifa versin canım

Aynen canim, sagol cok

Bugun gittim canim cok temiz bakmssn hic rastladigimiz bi durum degil dedi cuma gunude dikis aldrmak icin gitcem cekerken cok zorladilar ondan heralde bu agri cunku kemiklerim agriyo elmacik kemiklerm bide dikis yerinde bi sizlama su cuma gununude atlatrsam hayrlisiyla bi dahada 20lik dis cektrmeyi dusunmuyorm

Ay iyi bari canim.evet agri ondan olabilir. Ama senin alt dismis bence ondan vardir dikis filan.
Insallah gecer artik

İnşallah daha iyi olursun canım

Ben bu insanlari anlamiyorum masallah demek cok mu zor.
Demin eve toplaniyoruz, ust komsumda kapida torununu toplayacak eve onu bekliyor.
Biz onden ciktik oo bak kendi cikiyor, zipliyor dedii demesiyle beraber ayaz oldugu yerde kaldi bi aglamaya basladi. Ayagini oynatamadi. Bende bakakaldim.ne oldu diye.
Gunahini almayayim hadi olacagi mi vardi ama ne tesaduftur.
Komsum turk degil ama damadi turk, yani illa biliyodur bir sekilde masallah dendigini. Cok sinirim bolzuldu

Kızlar birazdan ilk defa pırasa yapıcam çok heyecanlıyıminternetten bi iki tarif baktım da siz nasıl yapıyorsunuz??¿

Gecende esime biri diyomus yuruyecek kadar buyudumu.
Lafmi simdi bu.
Konusuyormu diye merak edip soranlar.
Hayir size ne

Kızlar birazdan ilk defa pırasa yapıcam çok heyecanlıyıminternetten bi iki tarif baktım da siz nasıl yapıyorsunuz??¿

bende evleneli sayili yapmisimdir
sayili dediysem ayaza oda bize degil

Biraz kavurup corba yapmistim, blenderle gecince guzel oluyor aslinda.
Birde boregi filan yapilir .
Seyde guzel oluyor krep gibi, icine ufak dograyip

Gecende esime biri diyomus yuruyecek kadar buyudumu.
Lafmi simdi bu.
Konusuyormu diye merak edip soranlar.
Hayir size ne

İnsanlar gerçekten düşüncesiz canım desiğin gibi maşallah demek zor geliyor yaa ama o kadar önrmli ki..

nazar dimizde gerçekten var ben o kadar çok inanıyorum ki.. evden çıkmadan önce felak nas ve ayetel kürsü okursan Allahın izniyle nazardan korur..devamlı okumak lazım işte.. insanlar dile getirmese de akıllarından geçeni bilemeyiz

bende evleneli sayili yapmisimdir
sayili dediysem ayaza oda bize degil

Biraz kavurup corba yapmistim, blenderle gecince guzel oluyor aslinda.
Birde boregi filan yapilir .
Seyde guzel oluyor krep gibi, icine ufak dograyip
Dur bakalım inşallah beğeniriz:)

Kimsenin aklina gelmiyo canim masallah demek sikma canini olur boyle seyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…