2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Aaaa
14 gunluk taze gelinmisim
O taktiklerden eser kalmadi yalniz, ris fircalamakmi o da ne birak ondan once kalkip dis fircalamayi,5dk daha uyuyayim diye bakiyorum.

Nasil degisiyor ya insan baksana. Ilk zamanlar nasil simdi nasil :)
Sen daha nisanli bile degilmissin :)

PembeLokum seker000 I ilknurrr22
Yani oturdugum yerdeki kinalara elbet giderim,arkadasimin kinasi bile olmasa bakmak icin cikiyoruz, merkezde oluyor cunki ama misal yarim saat,bir saat uzakliktaki kinalari esimsiz gidemem, beni eve getirmesi falan lazim.
Mesela bir arkadasimin kinasi var nasipse ama nerdeyse 1 saat uzaklikta kina yeri yani imkansiz gitmem.

Benim dugunume gelemyen 1,2 arkadas vardi ben neden kizmiyorum anlamiyorum, yani imkani olmaz gelememistir eminim elinde olsa gelirlerdi. Bende saydirip durayim o zaman gelmediniz diye.
Asil kizdigim nokta o zaten nedenini bilip bilmeden karsi tarafi azarlamak.

Ayni kisi gecen instagrama resim eklemissin,esin kizmiyo artik galiba diyo.
Yahu sana ne, hayat benim ister simdiye kadar acardim,istersem actim ama simdi kapatirim.
Esimin istemedigi seyi tabiki yapmam,sacma bir sey yuzunden aramizi neden bozayim ortak bir kararla acmadim ona ne kime ne.
Ben hala iyilik dusuneyim ,beni cok dusunen ver sanki

Bu arada emzirin kizlar ya, nasil.ozluyorum emzirmeyi. Simdiki bilincli haliyle emzirmeyi cok isterdim.
Ona soylemistim ordan suc ictin falan diye unutmamis arada gelip gosteriyor sut diye :)
Ama neyse buna sukur emdi yine

Ben de takmam öyle kınama düğünüme gelmedi diye insanlar niye bu kadar takar anlamam ayy hayatta o kadar çok dert varken :)

AA hatırlıyor mu Ya ne kadar güzel.. Ne kadar acısa da bıksak da zaten canım gene de insan kıyamıyor devam ediyor işte böyle böyle 2 yılı doldururuz herhalde

Ay arda bi isirmistida nasil kanamisti kac gun agrisini cektim

Off ne deli acımıştır yaa diş ağrısı için en kötü ağrı derler ama bence emzirmede ağrı acı çekenlerinki en büyü ağrı

Ay kizlar arda sut icmisti bide mama yediriyimde gece uyanmasn dedm yedrdm cocuk kusa kusa mahvoldu karni nasl sismisti

Ay yapma ya neden öyle oldu acaba

Aynen valla halimize ne kadar sukretsek az.. en ufak seye of demeyi biliyoruz iste.

Aynen canim emsin bosver. Bu gunler geri gelmiyor,baksana daha simdiden her hallerini ozluyor insan.
Gulsima dokunuyormu karnina, hareketlerimi filam hissediyormu acaba.
Ne guzel.hamilelik ya.
Hareket ederken video yapmistim.baktikca tekrar hissediyorum nasil guzel :)

Bugun bir yaziya denk geldim cocuklara zorla yemek yedirmek,tv karsisinda yemek yedirmekten daha zararliymis.
Hani psikolojik acidan.
Sanirim zorlamasak gercekten daha iyi.
Kendimi.koyuyorum onlarin yerine sahsen hic istemezdim basimda surekli biri ye,ye diye soylensin veya zorla agzima tepsn yemekleri..
En fazla 1,2 kere deniyorum israrla doydum derse zorlamiyorum artik.
Doydum demeyi ogrenmis bu arada, doyunca doydummm diyo cok sukur

Dokunuyor canım emerken çocuğun önünde koca bir göbek duruyor haliyle farkı farkediyor okşuyor filan ben de bebek kelimesini bildiğin için burda bebek var diyorum. Ama anlamıyor henüz bence. Oğlan tekme atarken hep kızımın elini Ya da ayağını oraya götürüyorum o da hissetsin diye :)

Sahi emmek var diimi :)
Yok ya hissediyor anliyordur bence.
Gercekten cok zekiler,herseyi hemen anliyorlar.

Bazilari cok kiskaniyor dogunca ya, hele akli biraz erince kiskanclik illa oluyor :) o donemi atlatmak baya caba istiyordur kesin

Sahi emmek var diimi :)
Yok ya hissediyor anliyordur bence.
Gercekten cok zekiler,herseyi hemen anliyorlar.

Bazilari cok kiskaniyor dogunca ya, hele akli biraz erince kiskanclik illa oluyor :) o donemi atlatmak baya caba istiyordur kesin

16 aylık olacak kıskanma olur mu ki canım, yaptığı hareketlere kıskanma denilemez bence mesela nasıl benim elimdeki bir şeyi hemen almak bakmak istiyor kardeşinin ağzındaki emziği de hemen almak ister ağzına almak ister, kardeşi beni emmerken ille o da gelir emmek için, onu kucakladığımda tabi ki kızım da gelip kucak isteyecek. Bana bunlar normal geliyor ve ben diğer insanların bu hareketleri kıskanma olarak değerlendirmesine izin vermeye eğim. Çok doğal hareketler bence. Sen ne düşünüyorsun? Mesela beni severken vura vura seviyor kardeşine de eliyle vurunca hafif hafif ben aa kıskanıyor da vuruyor demem. Onun okşama tarzı öyle :)

Yani aslinda bu acidan dusunmemistim hic. Dogru.
Ama bazilari hani aralarinda 4 5 yas olalar mesela sirf dikkat cekmek icin,artik ilginin ikiye bolundugu icin daha farkli davraniyorlar.

Hatirlarsan evlenmeden once kuzenimin cocuguna cogunlukla.ben bakmistim. Daha evlenince bile bana karai tavri degisti,cocuk sahibi olunca iyice degisti.
Yeni yeni gelip oynuyor ayazla daha.
Hani cocugum degilken bile kiskanmasi bu kadar belli,kardes olunca bence illa bir donem ,kiskanmak demeyelim hadi ama ,ilgiyi uzerine cekmek istiyorlar.

16 aylik cok kucuk degil.Cogu seyi bilincli olarak anlayacak haliyle belki biraz dha fazla ilgi beklerse sasirmayin :)

Benim arkadaslariminda dugunu var smdi biri gelememisti unv. Okuyodu benm dugunume normal bsy yani olablr gelemeyeblr aynı sekilde onlarda oyle kirilmiyolar gidemezsem sknti yapmazlar eminim

Canim cok yedigi icindir.
Ben yaptim o hatayi birkere, yavrum sutekli karnini tuttu sistigi icin rahatsiz oldu herhalde cok.
Benm bu hatayi 3. Yapisim cocuk mahvoldu yaa kustukca agladi bi gor oguruncd vermedm mamayi bıraktım iceri gttm geldm ki kusuyo aksam kofte yedrmstm onlara kadar cikardi bende karni doydu diye seviniyodm

I ilknurrr22 canım kıyamam ağır geldi demek ben de bi iki kere mama veriyim yatamadan dedim ağzından burnundan fışkırarak çıkardı resmen..

tutkku yaa gördün mü canım tazecik gelindin eskileri okudukça duygulandım dediğin gibi ben nişanlı bile değildim nasıl olacak ne olacak derken neredeyse iki yıl bitecek Allahın izniyle

Kına için de haklısın uzak olsa ben de gidemezdim salon evime 5 dk yürüme mesafesindeydi:)

Son düzenleme:

Valla ya su gibi geciyor zaman

Yakin olunca evet onemli bir konu yoksa gitmemek yine ayip olur ama uzak olunca malesef isler degisiyor.

I ilknurrr22 acaba koftelermi dokundu canim?

Yani butun evi valizlere sigdirdim resmen
o lazim olur,bu lazim olur diye diye herseyi aliyorum sonuc kullanilmadan geri geliyor

Ve beni yine korkular sardii ne guzel sakinlestirmistim.kendimi sizinle konustugumdan beri iyiydim baya hadi hayirlisi

özellikle bebekten sonra çok değiştik. eski günlerimizi özlüyrm yine iyi bi evliliğimiz var allaha şükür ama eskiden üstüme titrer herşeyi birlikte yapmauya çalışırdı. şimdi bebekten ikimiz de helak oluyoruz o uyuyunca biraz nefes alsam moduna giriyoruz. üzülüyorum ama ben hep sevgili gibi kalmak istemiştim

Ay evet gobegi oyle bi cikmisti ki cocuk patlicakti resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…