2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

İyi canım selametle varmışsınız..niye sıkıldın ki beğenmedin mi orayı?

Gozun aydin canim gtmssnz cok sukur
Annemgl gitti zaten geçti artık blmyrm belki daha sonra gideriz nolcak bakalım

Haklisin canim :) fotografinizi biraz once gordummm

I ilknurrr22 seker000
Iyi kizlar buna sukur. Su,deniz,kum olacak ayaz sevmezmi :)
Bugun otelin kapisini kilitlerken anahtar kapida kaldi ve cikaramadik. Temizlikci geldi anahtari cekti kirilmis. Siz kirdiniz odeyeceksiniz deemmi odeyeceksiniz aksam aksam sinir etti bizi.
Tamam anahtari cikarmak icin zorladik ama zaten zor acilip kilitleniyordu. Hatta gecen sabah yine acamadik icerde kalacaktik. Hemen hazirlar sucu musteriyin uzerine atmaya.
Otel sahini ugrasasim yok diyip almadi yine cok sukur.

PembeLokum normal artik canim hem dedigin gibi sicaklar etkiliyor,bebek buyudukce baski artiyor falan .
Az daha sabir :)

Iyi canim gezin ayazda enerjisini atsin esimde gidelim diye beni heveslendirdi valizleri hazrladik geri vazgecti nasl sinirlendm hepsini dagittim sinirden fırlattım hepsini

Temizlikçi kabahat üzerine kalacak diye korkmuştur canım :)

MutluBulut_ canım jd organikten yumurta alıyor Musun? Ya sarısının rengi çok çok açık neden öyle acaba ben tekrar Migros'tan kor organik yumurta almaya başladım ordan almak yerine

Ay iste benim eşim oyle surekli yapsak mi gitsek mi gelsek mi hep boyle emin olamaz beni nikah masasında birakmadn iyiki dedm

Eheh ay canım güleceğim yoktu güldürdün vallahi Ya kıyamam gitseniz keşke tatile genç iken yapmak lazım bazı şeyleri

Canim bana kp koyden getryo sarilari hep acik renk yani organik olanlar hep oyle

Hm öyle mi canım ya iyi o zaman sağol :)

Eheh ay canım güleceğim yoktu güldürdün vallahi Ya kıyamam gitseniz keşke tatile genç iken yapmak lazım bazı şeyleri

Hm öyle mi canım ya iyi o zaman sağol :)
Ya gideriz bu sene olmazsa seneye gideriz onemli degil zaten gezyrz surekli sklmyrm niye bos yere hazrlandrdi beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…