2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

tutkku tutkku canım yaramı deştin yaa ben bugünlerde o durumdayım doysun da ne yerse yesin diyorum malesef ekmek çikolata yedirdim bugün kahvaltıda mesela ama mecburiyetten..

Yumurta denedim yok..peynir verdim tükürdü salatalık domates zaten hiç yemez omlet yaptım ona da ağzını açmadı son çare kaldı vicdan azabı da çektim ama diğer türlü de aç kalıyor meme meme diye tutturıyor napacağımı şaşırdım resmeno_O

Son düzenleme:
tutkku tutkku canım yaramı deştin yaa ben bugünlerde o durumdayım doysun da ne yerse yesin diyorum malesef ekmek çikolata yedirdim bugün kahvaltıda mesela ama mecburiyetten..

Yumurta denedim yok..peynir verdim tükürdü salatalık domates zaten hiç yemez omlet yaptım ona da ağzını açmadı son çare kaldı vicdan azabı da çektim ama diğer türlü de aç kalıyor meme meme diye tutturıyor napacağımı şaşırdım resmeno_O

Yani yalan yok canim ben veriyorum hic yemeyip ac kalacagina karni tok olsun diyorum. Ama omcelik olarak mutlaka artik yedigi kadar yaptigim yemekten yedirmeye calisiyorum, tv veya telefon aciyorum falan yani ne yapayim. Zaten zayif zayif,kemikleri gorunuyor diye diye beynimi yediler haliyle sirf yesin diye aciyorum tv yi. Yedikten sonra veriyorum istedigi birsey varsa.
Tamam hersey onlarin iyiligi icin ama cok kasmamak lazim. Can iste canlari cekiyor icin gidiyor tadina baktiriyorsun illa.

Kizlar coluk cocuga karisinca hadi dugunlere yine bir sekilde gidiyoruz ama kinalara gidiyomusunuz?
Cocuksuz olanlar israrla beni anlamiyor ve cok geriliyorum artik.
Gecen kinasina gitmedigim icin arkadasim dugun gunu yazmis bana. Ne diyeyim cocugun olursa anlarsin insallah dedim .
Bu gun yine biri seninki buyuk artik,birak vs diyor.. karsidakine buyuk ama bizim icin daha ufaciklar. Zaten birakinca yemek yemiyor bensiZ. Dun mesela dia dr gittim annem gelmisti bakmaya cok az yemis yine.

Tamam onlr benimkine geldi haliyle gitmek.istiyorum ne kadar genc o kadar guzel oluyor oyle yerler ama hangine birine gideyim zaten esim izin vermez cocugu birakmama surekli.
Gelip laf soylemeleri hic hosuma gitmiyor, ne kolay karsindakini anlamadan bilmeden uzmek :KK51:

O zaman demek ki yapı olarak meyve sevmiyor tüh öyle zor Ya çünkü elime muz ver elma ver yesin Dursun yani kolay oluyor o şekilde

Emzirmeyle aran nasıl? Biz bugün uyanınca evden bir çıktık çıkış o çıkış kızım hiç emmedi şaşırdım akşam uykusuna yatırmak için emzirmiş oldum sadece
Eli memelerimin arasinda geziyo biri memeyle ilgili bisey demesin hemen elini sokuyo agzini dayiyo emiyoms gibi yapiyo opuyo mememi bi gor

Hm anladim canim iyi ozaman oncede 2.gunden sonra vermeyip,yenisine kadar bekliyodum ama artik 5 gun kadar verip yenisini yapiyor annem.
Her an taze gucenilir syt bulmak zor bi arada ya.
Anneme yakin ahir var direk ordan aliyor, aldigi icin benimkileri mayaliyor sagolsun. Bazen kv getiriyor sut.. kendim kosustursam hic bulamam herhalde guvenilir sut :KK14:
Aynen canim bizimde oyle bazen kv koye gidince mayalayio getryo ordan aliyo arda cok seviyo koy yogurdunu

Ay ben de surekli yemek yapyrm yesin diye en son yemeyince otryrm oylece sinir krizlerine giriyorm

Kizlar coluk cocuga karisinca hadi dugunlere yine bir sekilde gidiyoruz ama kinalara gidiyomusunuz?
Gecen kinasina gitmedigim icin arkadasim dugun gunu yazmis bana. Ne diyeyim cocugun olursa anlarsin insallah dedim .
Bu gun yine biri seninki buyuk artik,birak vs diyor.. karsidakine buyuk ama bizim icin daha ufaciklar. Zaten birakinca yemek yemiyor bensiZ. Dun mesela dia dr gittim annem gelmisti bakmaya cok az yemis yine.

Tamam onlr benimkine geldi haliyle gitmek.istiyorum ne kadar genc o kadar guzel oluyor oyle yerler ama hangine birine gideyim zaten esim izin vermez cocugu birakmama surekli.
Gelip laf soylemeleri hic hosuma gitmiyor, ne kolay karsindakini anlamadan bilmeden uzmek :KK51:
Cocuklu olmayida gectim evli ve bekar olayini bile idrak edemiyolar benim çocukluk arkadasim ben onlara gidemiyorum diye bana gelmedi inat etti bende hic orali olmadm en sonunda sende haklisin senin bi sucun yok dedi cikti geldi ben cocukla nasl gidiyim evi uzak esim hayatta izin vermez

Yani yalan yok canim ben veriyorum hic yemeyip ac kalacagina karni tok olsun diyorum. Ama omcelik olarak mutlaka artik yedigi kadar yaptigim yemekten yedirmeye calisiyorum, tv veya telefon aciyorum falan yani ne yapayim. Zaten zayif zayif,kemikleri gorunuyor diye diye beynimi yediler haliyle sirf yesin diye aciyorum tv yi. Yedikten sonra veriyorum istedigi birsey varsa.
Tamam hersey onlarin iyiligi icin ama cok kasmamak lazim. Can iste canlari cekiyor icin gidiyor tadina baktiriyorsun illa.

Ben de tv karşısında yediriyorum canım çok karşıydım bi de bu şekilde yedirmeye..zaten karşı olduğum ne varsa yapıyorum o da ayrı mesele..

Canım ben kınalara vs annemle gittiğim için zor olmuyor kızımızda ya götürürüz Ya da eşime veya babama bırakırım şöyle oluyor babam da gelir dışarda oturur çocukla ilgilenir biz de içerde kınaya gireriz düğünlerde de böyle

Yakın arkadaşlarının kınasına git ayıp olur canım annenle gidin Ya da eşine bırak çocuğu, babalar ne güne duruyor benim eşim yoğun çalışmazsa evde olursa ona bırakırım ama babam daha çok istiyor benle Dursun diyor

Eli memelerimin arasinda geziyo biri memeyle ilgili bisey demesin hemen elini sokuyo agzini dayiyo emiyoms gibi yapiyo opuyo mememi bi gor

Ahah ya bu çocuk bi alem kahkaha attım resmen :)
Gerçi gece kızım gündüzün intikamını aldı saatlerce emdi. Hani uyudu demiştim Ya sonra bir başladı durdurabilene aşkolsun sabah ezanı okunuyordu Ya

Ben de
PembeLokum PembeLokum un dediği gibi annemle gidiyorum canım beraber ilgileniyoruz..geçen arkadaşımın kınasına gittik biz de biraz huysuzluk yaptı filan ama oyaladık bi şekilde 1. 5 saat filan oturup kalktık çocuk durmuyo dedim arkadaşıma biz erken kalkıyoruz diye.. çocukluları anlamaları lazım işte ama anlamıyolar malesef

Ahah ya bu çocuk bi alem kahkaha attım resmen :)
Gerçi gece kızım gündüzün intikamını aldı saatlerce emdi. Hani uyudu demiştim Ya sonra bir başladı durdurabilene aşkolsun sabah ezanı okunuyordu Ya
Benimkide oyle ya bu ara memelerimin uclari sizliyo emzrmek istemiyorm artk

Ben de
PembeLokum PembeLokum un dediği gibi annemle gidiyorum canım beraber ilgileniyoruz..geçen arkadaşımın kınasına gittik biz de biraz huysuzluk yaptı filan ama oyaladık bi şekilde 1. 5 saat filan oturup kalktık çocuk durmuyo dedim arkadaşıma biz erken kalkıyoruz diye.. çocukluları anlamaları lazım işte ama anlamıyolar malesef

Zaten çocuğun uyku saati geliyor vs 1 saat durmak bile yeterli maksat yarım elma gönül alma

Ay kizlar arda sut icmisti bide mama yediriyimde gece uyanmasn dedm yedrdm cocuk kusa kusa mahvoldu karni nasl sismisti :KK43:

X