2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Kizlar annemgl tatile gidiyo sizide gotrelm diyo ama esimi nasil ikna etcem yok diyo cunku annemgl teyzemglde kalcak ben milletin evinde kalmayı sevmyrm diyo

Ben de böyleyim canım eskiden de böyledim kesin lazım olur diye doldurudum herşeyi şimdi bi de bebek eşyaları var sanırım ben de evde bişey bırakmıcam..

Sakin ol canım kötü düşünmemeye çalış kısacık yol zaten bi bakmışsın hemen geçmiş..beni düşün 14 saat rahatlarsın inşallah.. bi de yola çıkmadan yolda bol bol dua oku özellikle ayetel kürsü ezbere bilmiyosan da ezberlemeye çalış rahatlarsın Allahın izniyle inşallah:*

Panik yapma canim guzel dusun tadini cikar tatilin hic bsy olmaz dua oku bol bol

4-5 yaş çocuğu tabi ki blinçli olarak kıskanma hareketleri yapar yani dikkat çekmeye çalışır ay ben kendimi bile hatırlıyorum dikkat çekmek için neler neler yapardım ya :)

Kizlar annemgl tatile gidiyo sizide gotrelm diyo ama esimi nasil ikna etcem yok diyo cunku annemgl teyzemglde kalcak ben milletin evinde kalmayı sevmyrm diyo
Canım ben üç yazdır uğraştım ikna edemedim..

annemlerin çok güzel biyerde yazlıkları var..ilk evlendiğimiz yıl ısrar ettiler daha yeni evliyiz olmaz dedi eşim..geçen yaz bebek küçük olmaz dedi bu yıl bi engel yok dedim "ben kimsenin evinde rahat edemem" dedi halbuki bize ait oda olucaktı büyük balkonlu filan naptıysam kabul etmedi işte..

Aynen dediğin gibi haklısın çocuğun da çok etkisi var hem halimiz kalmıyor hem de bizimki yanyana oturmamıza bile izin vermiyor basıyor çığlığı..

Senin bebeğin ne kadarlık?

Bende edemedim valla belki ikna olur diye evi temizledm camasirlari yikadm astim kurusun dedm bacaklarimi aldm ama yok

Öyle başkasının evinde kalmalı olacaksa benim eşim de istemez canım ev yazlık mı?
Yok canim normal ev teyzemgil muglada otryo anneannemglde izmirde 3 gun izmirde kalip bi hafta muglada gecirceklerdi bu sene ev aldiklari icin oyle cok bi masraf yapmak istemedler kalcak yere para vermeyelm dediler iste bizide cagrdilar ama gtmyo malesef

Aynen dediğin gibi haklısın çocuğun da çok etkisi var hem halimiz kalmıyor hem de bizimki yanyana oturmamıza bile izin vermiyor basıyor çığlığı..

Senin bebeğin ne kadarlık?
Ya seninkide mi oyle esim beni opsun yada ben onu opmeyi birak soyle bi yanina yaklasyim hemen kafasini duvarlara vuruyo sipa

Gençsiniz Yen'i evlisiniz canım boşver eşin kabul etmemekte haksız değil hadi otelde filan kalsanız hep beraber neyse biz de annemlerle tatile gidiyoruz ama otele, daha ilk yıllar yazlık vs ya da başkasının evinde kalmak istemem ben tatil için de olsa otel olursa sadece

Israr etmedm canim zaten sordum yok dedi bende kapattim konuyu

Israr etmedm canim zaten sordum yok dedi bende kapattim konuyu

Anladım canım ay benim babama kalsa her akşam beraber yemek yiyeceğiz her tatile beraber gideceğiz ben engel oluyorum vallahi daha yeniyiz durun diyorum :) bizimkiler kaplıcaya giderken bile ısrar ederler siz de gelin diye

Ya seninkide mi oyle esim beni opsun yada ben onu opmeyi birak soyle bi yanina yaklasyim hemen kafasini duvarlara vuruyo sipa
Sorma ısırıyo çekiştiriyo neler yapıyo..ya bi de bu arada çok vurmaya başladı birden bire aniden bi vuruyo neye uğradığımı şaşırıyorum napıcam bilmiyorum

Anladım canım ay benim babama kalsa her akşam beraber yemek yiyeceğiz her tatile beraber gideceğiz ben engel oluyorum vallahi daha yeniyiz durun diyorum :) bizimkiler kaplıcaya giderken bile ısrar ederler siz de gelin diye
Bizimkilerde oyle valla canim her gun gelelim istiyolar mesela bize geliyolar gidince basliyo ardayi ozledk smdiden size mi veriyim naapiyim diyorum

6.ayda basladik canim :) yaa o mesele soylr ki bi ara odasina gecirdik ama bu karari alinca bile sanki grlin ediyormusum gibi benim icim yandi oyle boykr degil nryde gevirdik 2 gece orada yatti o surede ben kucuk besigi soktum zamani gevyi artik bunun diye. 3. Gece uyutmaya calisirken esim geldi aslinda besigi odamiza mi gevirsek dedim daha esim kapidan yeni girmisti onunda icinden gecen oymus hemen hadi kalk dedi cilginlar gibi koca besigi gecirmeye ugrastik kan ter icinde uzunca ugraslar sonucu gecirdik yatak odamiza oda sekilsiz oldu ama mutluyuz icimiz rahat artik geciremeyizde yakin zamanlarda ve ceyda alisti uyandigi an kalkip bana bakiyo goremezse cok agliyo

Yakin zamanda arkadasimin kinasi yok bekarlar koca bulamadi hala ama en yakin arkadasim haric kimsenin kinaya gidemem dugune gidiyorsam yeter yani daha ne olsun ceyda yi ben birakmak istemem zaten 1 sene gecsede birakmak istemem ben nereye ceyda oraya kirilan kirilsin darilan darilsin

Kizlar geldik cok sukur sabah 8,30 gibi.
Dua okuya okuya cok sukur Allahima o kadar panik yapmadan geldik.
Ama 1,5 saat uykuylanim hic halim yok aksam olsa uyusam diye saatleri sayiyorum ama gecmiyor gecmiyor:)
Ve daha simdiden canim sıkildi esim hDi eve donelim dese aninda kbul ederim kesin
neyse Ayaza sifa olsun diye geldik sabredicem insallah.

Tam.bekledigim gibi Ayaz gelmemize yakin uyandi ve oteli ararken artk kustu. Bu 3.kususu demekki yolculuk pek yaramayacak beyefendiye. Temiz havaya cikarinca kendine geldi cok sukur

MutluBulut_ aman bosver canim ayirma zamani gelince zaten istesenizde yatmayacak yaninizda.
Ben buyuk konusmamayim aslaa ayiramam asla. Hatta uzun zamandir beraber yatiyoruz kendi yatagi odamizda olmasina ragmen beraberiz. Bu gunler geri gelmeyecek o yuzden biyle cok guzel cok sukur :)
Kiyamiyor insan

I ilknurrr22 canim annenlerle gidip siz otele gecseniz olmazmi?
Baskasinin evinde evet kim olsa kalmak istemez. Hani 1,2 gun tamam ama tatil niyetine gidip kalmak pek hos olmaz.
Otelde kalma fikrine sicak bakmazmi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…