2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ben uyanana kadar memede tutuyorum..çevredeki herkes yapma yatır dese de yatırmıyorum çoğu zaman çünkü yatırdıktan çok kısa süre sonra uyanıyor kucağımda biraz daha iyi uyuyor
Ardanin gunduz uykusunda sknti yok şimdilik cok sukur aman oyle uyucagini hic uyumasn kuzum yaa sanada yazik onada o uykudan bsy anlamqz ki derin uykuya gecemedigi icin aslinda bu meme olayı yuzunden gece uykulari kesintisiz degl buyumeleri icin kesintisiz uyumalari gerekiyo

Benm esim kalkmiyo canim ilk gunler kaldiriyodm zorla artik baktim olmuyo arda uyancak seslenmekten kalkma o zaman dedm napiyim :KK70: ben yanina gidiyorum gozunu acana kadar beklyrm kalkti diye mutfaga geliyorm geri uyumus onu kaldrp iceri geliyorm arda uyaniyo zaten yiyemiyorm bi anlami kalmiyo bos yere uykumu bolmemin
Sizin iyi denk gelmiş benim eşim sahura kadar uyumadığı da çok oluyor 4 saatlik uykuyla gidiyor işe yine iyi duruyor :deli:ben uykucuyum 2 buçukta çok zor kalkıyorum sürünerek kahvaltı hazırlıyorum:KK70:

Sizin iyi denk gelmiş benim eşim sahura kadar uyumadığı da çok oluyor 4 saatlik uykuyla gidiyor işe yine iyi duruyor :deli:ben uykucuyum 2 buçukta çok zor kalkıyorum sürünerek kahvaltı hazırlıyorum:KK70:
Uyumuyosa esin hazirlasn canim :KK70: arda olmasa bende otururdm sahura kadar ama malesef oyle bi sansm yok ilk hafta kalkiyodm sahura iyi oluyodu zorlanmiyodm smdi aksama dogru zorlanıyorum az kaldi cok sukur

Uyumuyosa esin hazirlasn canim :KK70: arda olmasa bende otururdm sahura kadar ama malesef oyle bi sansm yok ilk hafta kalkiyodm sahura iyi oluyodu zorlanmiyodm smdi aksama dogru zorlanıyorum az kaldi cok sukur
Çok hazırlamasını bilir gerçekten :KK70:dur söyleyeyim de bir gün de sahuru o hazırlayıp uyandırsın beni menemen yapsın falan ama yapacağı sesten uyanırım ben:KK53:sora sora uyandırır şu nasıldı bunu nereden alayım:temizlik:

Çok hazırlamasını bilir gerçekten :KK70:dur söyleyeyim de bir gün de sahuru o hazırlayıp uyandırsın beni menemen yapsın falan ama yapacağı sesten uyanırım ben:KK53:sora sora uyandırır şu nasıldı bunu nereden alayım:temizlik:
Ay demi bide o var esim bi kere kahvalti hazrladi uyuyum ben dedm 100 kere soru sordu tost makinesi nerde kasar nerde kasar nerde olabilir yani ac dolaba bak :KK70: gecende makarnayı karistirdi bi arda kucagimdan inmedgi icjn butun yemegi o hazırlamış gbi cok guzel yapmsim ya diyo utanmadan :KK70:

Ay demi bide o var esim bi kere kahvalti hazrladi uyuyum ben dedm 100 kere soru sordu tost makinesi nerde kasar nerde kasar nerde olabilir yani ac dolaba bak :KK70: gecende makarnayı karistirdi bi arda kucagimdan inmedgi icjn butun yemegi o hazırlamış gbi cok guzel yapmsim ya diyo utanmadan :KK70:

Daha fazla yorar canım yani bilerek yapıyorlar bence :deli:

Ardanin gunduz uykusunda sknti yok şimdilik cok sukur aman oyle uyucagini hic uyumasn kuzum yaa sanada yazik onada o uykudan bsy anlamqz ki derin uykuya gecemedigi icin aslinda bu meme olayı yuzunden gece uykulari kesintisiz degl buyumeleri icin kesintisiz uyumalari gerekiyo
Ya sorma mecburum inan yatırdığımda 20 dk sonra uyanıyor ve uykusunu almadığı için çok huysuz oluyor

Canım benim çok sağol sizinde musmutlu yıllarınız olsun inşallah :nazar::KK200:Nasılsın hamilelik nasıl gidiyor evladın çok tatlı ballı lokma resmen Rabbim ömrünü de güzel etsin :KK19::emir_bebek:

İyiyim canım bende çok şükür oruç iftar sahur arasında 1 ayı geçirdim az sarsıldım ama iyiyim :KK70:

Ay canım çok teşekkür ederim:KK36: amin:KK36:

Hamilelik iyi şu an canım Allah'a şükür ilk 4 ay çok zordu Atlattım

Sende ne var ne yok?

SEelam canlar, gecmiai okudum ama kime ne yazacagimi unuttum vee cok uykum var soyle bi selamlayip geceyim yataga :)

İyiyim canım benim çok şükür Ramazanı geçirdik bitiyor işte :KK48:

Valla ya ne kaldi sunun surasinda..
Heh bencede esin uyumazsa hzirlasin ama dedigin gibi o nerde bu nerde diye sora sora tam sinir olmalik, en iyisi kalk yap :KK48:

Yapcak bsy yok napalm zaten beceremez sanmyrm :KK70: benim babam cok guzel yemek yapar mesela annemden daha iyi hatta :KK70: dun yemege cagrdilar babam yardm etms anneme brlikte hazrlamslar
Aynen beceremiyor ne güzel yardımcı oluyormuş baban o kadar imreniyorum ki oğlum olur da nasip olursa gelinime hazırlık yapacağım :KK70:
Ay canım çok teşekkür ederim:KK36: amin:KK36:

Hamilelik iyi şu an canım Allah'a şükür ilk 4 ay çok zordu Atlattım

Sende ne var ne yok?
Çok şükür canım iyi gitmesine sevindim :KK68:İyiyim bende çok şükür hayat koşuşturması devam ediyor :KK19:
Valla ya ne kaldi sunun surasinda..
Heh bencede esin uyumazsa hzirlasin ama dedigin gibi o nerde bu nerde diye sora sora tam sinir olmalik, en iyisi kalk yap :KK48:

İnşallah layığıyla ağırlamışızdır :KK68:Yok benim daha fazla uykumu kaçırır en iyisi ben hazırlayayım:KK70:

X