2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Kizlar cok sukur evin butun isini bitirdim bugun son olarak banyonun fayanslarini dusakabini sildim avizleri sildim kapilari sildim evide supurdum sildim toz aldim ramazana hazirim

Kizlar cok sukur evin butun isini bitirdim bugun son olarak banyonun fayanslarini dusakabini sildim avizleri sildim kapilari sildim evide supurdum sildim toz aldim ramazana hazirim
Ohh eline sağlık canım bugün ben de duşakabini silcem neyle sildim canım hangi temizlik malzemesi yani

Ohh eline sağlık canım bugün ben de duşakabini silcem neyle sildim canım hangi temizlik malzemesi yani
Ersag diye bi marka var biliyo msn bitkisel urunleri onun banyo wc temizleyicisini sktm sildm arkasnda sampuanli su yaptim o leke bırakmıyo cunku camlari felan onla siliyorm oyle sildm yani canim

Ersag diye bi marka var biliyo msn bitkisel urunleri onun banyo wc temizleyicisini sktm sildm arkasnda sampuanli su yaptim o leke bırakmıyo cunku camlari felan onla siliyorm oyle sildm yani canim
Yok duymamıştım cif banyo almıştım onunla deniyyim ben de sonda da şampuanlı su yaparım

Eheh sevindim Canım yemesine :)

AA Edirne'ye mi gideceksiniz Esma ile görüşsenize ne güzel olur :) Biz sürekli Konya ya gidiyoruz 2 saatlik yol iyi de 5-6 saat çok zor geldi ramazan bayramında yine gideceğiz

Gülsima atlı karınca dan çok korktu ya her şeyden korkan bir kızım var çizgifilm de kötü adamlardan bile korkuyor Ağlıyor hemen

Hadi ya kiyamam, buyudukce alisir canim belki neden korkuyor acaba o kadar, gerci en ufak seyden birkere korktummu artik hep korkuyorlar

Ya yol problem degil uyur yolda ama orada napicaz,gitmisken aksama.kadar dururuz gezeriz diyoruz ama uyumasi sIkinti anca arabasinda uyursa
Aklima geliyor gorusmek bakalim kesin gideceksek yazicam ona belki gorusebilirz

I ilknurrr22 diyetteyim.de gec bosver millt konusmayi cok sever bilirsin
Ne guzel yapmissn temizligini benimde yapmam.gerek balkon.bitti hala yikayamadim onu yikamam gerek .. is cok

Ardayi 1 hafta gonderiyim size cok zyflamak istiyosaniz diyorum canim ayazi sunnet ettrdn sende yaparsn boşver iyilessn de dursun is guc bugn yemegim vardi allahtan isi cikardim aradan yemekle ugrasmadm smdide ardayi uyuttm bezelye ayitlicam 5 kilo buzluga atcam

Çocukla seyahat haliyle zor Canım ama bak biz sürekli gidiyoruz bir yerlere bu zorluklara da katlanmak alışmak lazım ki çocuklar da alışsın bu gezme tozma seyahat işlerine

Kizlar su icmekten sistim valla insallah susamam gecen kandilde oruc tuttuğum da sutum azalmsti bakalm yine olcak mi o zaman gece kalkmamstm

Ben oruç tutmuyorum malesef yaa sadece emziriyor olsam ya da sadece hamile olsam tutardım da ikisi bir arada olunca tutmayayım dedim

Denesem mi diyorum ama Emin'im bayılır düşerim ikindiye kadar dayanırım belki de sonrası iki bebeğime yazık olur diye düşünüyorum

Canim tutma tabiki dayanamazsn

Hayirli Ramazanlar kizlar
Cok sukur bir Ramazan ayini daha gorduk

I ilknurrr22 isi gucu birakiyorm oturup yarim saat bari oyun iynamaua calisiyorum artik canim , gercekten cok sıkıldim is guc bitmiyor, o oyun oynamak istiyor oglimdan onemlimi.. heryer heryerde tabi oglen uykusuna yatana kadar ama napayim o mutlu olsun yeter.. artk cat kapi gelen olursada kendi utamsin cat kapi gelmesiyle ne diyeyim..

PembeLokum canim sen bilirsin ama dayanamazsin bence de..1 gun degil 2 gun degil.. iki bebisininde sana ihtiyaci var

Bizim burda ayni canim, ordaki gibi aksam iftar veriyorlar , teravihe gidiliyor falan hic bi fark yok yani.. simdi camiyi yenileyeceklermis gecici cami yapildi yanimiza, ezani daha net duymak ne guzel

Ama malesef oruc tutamiyorum
tutamiyorum demeyeyim tutmuyorum,deneyemedim bile . Evet kimse acligina dayanamaz ama gercekten dayanamiyorum, elim ayagim basliyor titremey hemen .. birde kucuklukten alistirilmadik.. orucunu tutan tutardi ama cevremde tutan olmayinca bilirsin cocuklar ne gorurse onu uygular.
Belki ordaki gibi ailecek sahura kalkip, oruclar tutulsaydi,aksam sofralar kurulup iftar yapilsayfi eminim.daha farkli olurdu.
Simdi iftar yapiliyor ya burda oyle seviniyorumki en azindan ornek olunuyor.

Bu tutmamam icin bir neden degil evet.. Rabbim affetsin insallah
Nasil utaniyorum yazarken bile ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…