2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Emzrdigin icin ona gore verir canim gecen ay ben hastalandm yaa 2 hafta antibiyotik kullandm bide ignesini oldum

3mu
tabi canim banada cok kolay gelir bak mesela sen en garanti dedigin gibi okul cagina gelene kadar emzir en garanti tamammi
Hey Allahim kime ne ya.. sanki keyfine gore davraniyosun hem senin hem Ardanin iyiligi icin.. 2 yas ideal bence

3mu
tabi canim banada cok kolay gelir bak mesela sen en garanti dedigin gibi okul cagina gelene kadar emzir en garanti tamammi
Hey Allahim kime ne ya.. sanki keyfine gore davraniyosun hem senin hem Ardanin iyiligi icin.. 2 yas ideal bence
Bana kalsa hemen kescem 2 dk benden ayrilmiyo biseyde yemediği için en fazla 1 saat tok duruyo 3 gündur yine agzina bi lokma koymuyo dun sirke sürdüm mememe internette okudum 2 kere agzini degdi cekti otrdu yanima memeye bakip durdu sonra bi daha emdi birakti heralde tado gitti emmeye devam etti aslinda surekli sursem emmez ama bi tarfranda kiyamiyorm ne biliyim

Hadi ya ah kiyamam
Aslinda desen hani geceleri emmeyelim,gece memenin tadi artik aci oluyor falan diye sonra geceleri sirke sursen oyle oyle geceleri birakir belki.
Hic sevmiyorum cocuklara yalan soylemeyi, dogruyu anlatip herseyi anlayabilirler ama iste bazi durumlar gerektiriyor boyle yalanlar soylemeyi

Internettede okudum gece emmeyi en son biraktirin yaziyo gunduzden baslamak gerekiyoms gunduzde inan bazen o kadar yoruluyorm ki sirf 2 dk otrsn diye meme veryrm

Kizlar benim yuzum aacayip zyflamis yaa dun esimle nisanliyken sevgiliyken olan fotograflarimiza baktik resmen çökmüş yüzüm smdide mkyj yapiyorm sacimi yapyrm ama eskisi gbi olmuyo ya

Kizlar benim yuzum aacayip zyflamis yaa dun esimle nisanliyken sevgiliyken olan fotograflarimiza baktik resmen çökmüş yüzüm smdide mkyj yapiyorm sacimi yapyrm ama eskisi gbi olmuyo ya
Valla benim de öyle şuan nişanlandığım zaman 59 kiloydum şimdi 50 boy da 1.67 olunca çok zayıflamışsın niye nböyle ılnuşsun diyo herkes..bi de ben verince direkt yüzden veriyorum yaa..sen kaç kilosun canım

En son 54dum benm boyumda ayni seninle ve dediggin gbi direk yuzum zyfliyo ilk evlendigimizde 58 dm bende bide ne kadar uyursan yuzun o kadar dinleniyo onunda etkisi var smdi uykusuzluk ta var o yuzden yuzumuz cokuyo

I ilknurrr22 seker000
O sorun bendede var, yuzden zayifliyorum herkes ayni seyi soyluyor.. kal geldi artik ayni seyleri duymaktan
Tamam cok kilo verdim,vucudumdan gitti ama yuzumdende gidiyor neden anlamiyorum..

Ilknurcm neden gece en son birakiliyorki bana sacma geldi.. asil geceyi birakinca gunduzleride hafiflwmeye baslar bence emmesi bilemedim

Goren hemen basliyo ay nasil zyflamissn sen halbuki oyle zyflamadm ama yuzum acayip zyflams
Blmyrm ki canim niye gece emmesi en son birakiliyo onuds arastryim

tutkku I ilknurrr22 aynen ben de aynı şeyi duymaktan bıktım.. gerçekten uykunun çok büyük etkisii var ..millet evlenince kilo alır bizde ters tepti o değil kıyafetlerim üstüme hep bol geliyo

tutkku selam Canım Ramazan öncesi bir tatil yapalım dedik Antalya ya gittik Şimdi dönüyoruz Allah izin verirse yol bana çok eziyetli oluyor

Oğlun için de çok üzüldüm Canım ya of ne zormuş bu sünnet işi yazık yavrucuklara eşim Hale'n daha o ilk çişin ne çok acıttığını söyler o 7 yaşlarında sünnet olmuş unutamamış hala düşün artık nasıl acıyorsa

seker000 I ilknurrr22 ben gurur duyuyordum zayiflamissin soylentilerine ama artk surekli.ayni kisilerim.tekrar tekrar soylemesi canimi sIkiyor.. yeter artk zayiflama diyolar bide ama sirf kiskancligindan biliyorum. Ben spor yapiyorum diye spora baslayanmi aramazsin neler var neler..
Marketteki kadinda gecen ayni seyleri soyluyor, evlenmedn onceki kilona donmussun diyo,nasil becerdin falan.. dedim spor yapiyorum bi gaza getirdim simdi kesin oda baslar halbuki kafama eserse haftada 1,2 yapiyorum

Uyku baya etkiliyor ama evet sizin iyice zor emince daha sIk uyandigi icin falan

PembeLokum iyi olmus canim, Ayaza Gulsimanin videolarina bakip yemek.yedirdm sayende
Atli karincayami binmisti hani onu cok.sevdi :)

Yolculuk zordur ya olmazmi
Bizde haftaya Edirneye gelsek diyoruz eger biraz daha toparlarsa kendini.. hadi yol 2 saat yime.cekilir ama orda dururmu daha cok avm'de takiliriz ama bakalim hayirlisi artik
Bu arada buna sukur iyi artik canim, pisik ve ishal olmustu o biraz acitti canini yine gecen gun ama gecti sukur.
Ah ilk cisini hatirlamayacagi icin mutluyum.. gercekten tam bir travma yasiyodur cocuklar nasil aciyosa artik

Zerence canim hosgeldin
Nasilsin,minigin nasil alistinmi annelige :)

Valla benim hosuma gitmiyo artik ay nasil zyflamissn sen niye bu kadar zyfladn biraz kilo al sanki yemiyorm icmiyorm bi sürü derdim varmis gbi konusuyolar cok sukur ki simdilik hersey yolunda hic bi derdm skntm yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…