2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ya oyle mi diyosun bende abur cubur hic vermeyim o zzaman biz yiyince mecbur onada tattryorz

Dogl bsy mi istysn canim yoksa ilc mi valla bende olsam keskr artk bikkinlik geldi

Dogal canim
Sahi hala olmadinmi ..emzirmyi kesince gelecek artik herhalde

seker000 ya deneyeyim bakalim, cok fena agriyor ,gelemiyor halsizlikten zor kalktim yataktan basim desen catliyor neden boyle olduysa bu ay.
Yapayim bari cayi

Dogal canim
Sahi hala olmadinmi ..emzirmyi kesince gelecek artik herhalde

seker000 ya deneyeyim bakalim, cok fena agriyor ,gelemiyor halsizlikten zor kalktim yataktan basim desen catliyor neden boyle olduysa bu ay.
Yapayim bari cayi
Sogan kuru yapsan canim benm duzensizdi yapmstm duzene girmsti smdide yapmak istyrm ama adetliyken baslaniyo diye hatrliyorm doktor 18 aya kadar normal demsti 16 aylik oldu 2 ay daha bekleyim bakalm

Allah dayanma gücü veriyor canımyoksa kimse dayanamaz

Ya Gülsima enfeksiyon kapmış saatlerdir serum alıyor hastanede yavrucuklar nerden kapıyor bu enfeksiyonları ya of

Allah sağlık versin inşallah tutarız canım..namaz kılabiliyo musun yanlış anlama birbirimize hatırlatırız demiştik diye soruyorum

Biraz ihmal etmiştim gene ama ramazan da toparlamaya karar verdim Canım hamileliğim ilk 3 ay namaz dahil Canım hiçbir şey yapmak istemiyor yaw

seker000 I ilknurrr22
Patlamak uzereyim ama yok gelen giden.. az biraz var ama yeterli degil belliki.
Dr gidicem gecince, zaten dogumdan beri 1,2 kez gittim bayadir gitmedim yilda 2 kez kontrol olmak gerek hic onemsemiyoruz sagligimizi ya hep erteliyoruz

PembeLokum kiyamam ya simdi nasil canim neyi var

Aynen canım git doktora hem kontrol olur

Kıyamam şimdi nasıl oldu canım

Canlar aslında dün de hastanedeydik sonra düzeldi ertesi gün oldu yani bıgün oldu gene çığlık çığlığa ağlamaya başladı saatlerce serum aldı gene iyi artık yarın gene bir şey olur mu bilmiyorum iyi diyeceğim de iyi oluyor sonra gene başlıyor anlayacağınız bağırsaklar sıkıntılı zaten doğduğundan beri kolik gaz sancıları vardı şimdi de bitmiyor ve üstüne kabızlık üstüne enfeksiyon oh bir çocuğa bakmayı beceremedik yaşımız mı genç toy mu kaldık ?

Ahh canım düşünme öyle..bazen ben de düşünüyorum gerçi iyi anne baba değilmiyiz yaşımız küçükmüydü acaba diye ama kısmet bu işler.. Rabbim şifa versin inşallah olmaz bidaha

Git canim ihmal etme bende 2 ay daha beklicem olmazsam gtcem tekrar

Canim geçmiş olsun yasla alakasi yok bence cocuk bakmanin oluyo yani hastalik bu yapacak bisey yok bi an once iyilesir insallah

PembeLokum oy ya kiyamam, serumun etkisi gecinke demekki tekrarliyor.
Insallah iyi olur artik
Her gun duzenli lifli gidalar ver duzene girer canim

Bu arada hakkaten ya adet olmusmuydun dogumdan sonra biraz bari :)
9 ayda bile.unutuyor insan bencede sen iyice unutmussundur o isleri

Kizlar 2 gündr oruc beni zorluyo acayip bi bas agrisi dundrn beri gecmmiyo aksam ilac ictm yattim bugune bsy kalmasn diye hala ayni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…