2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Benimki de dönüyor poposunu:)

Kıyamam yaa inşallah günden güne daha iyi olucak ve hiç bişey hatırlamıcak bi de öuoe düşün üzme kendini Rabbim şifa versin bian önce iyileşsin inşallah

Cokk sukur evin temizligini bitrdm kizlar bi ardanin odasi kaldi mutfak dolaplarini komple bosalttim sildim yerlestrdm ramazan girmeden ardanin odasinida bitirirsem dinleneblrm

Merhaba kızlar 24 mayıs da 2 yıllık evli olacağım... çok şükür bi de paşa bekliyoruz zor gelen bi bebekti ama bizi 2. Yılımız da yalnız bırakmadı. :) ben eşime evlilik yıl dönümümuz için güzel bi sürpriz hazırlamak istiyorum bana fikir verir misiniz ?

I ilknurrr22 seker000 Insallah kizlar insallah daha iyi olur.. hala yaparken agliyor ve evde asla durmuyor
Yemegini apartmanin onunde yedirdim, girdik iceri yine bi aglamak oda odageziyor cani aciyor.. simdi annemlere geldik burda bahcede oynadi, iceri girmek istemedi, uyumuyor arabasini getirdik orda uyuytuk
Insallah hatirlamaz bu gunleri

Ilknurcum aksamki dr iyi dedi sadece o sislik inerken damarlar kasiliyor zor yapiliyor cis demis. Sagolsun ama o agri kesici cok iyi geldi aninda rahatlafi yavrum, 3 gun cisini tutmak ah Allahim aklima geldikce icim yaniyor.. birde sut icmisti sadece
Baskasinin cocugu sunnet olmus deyince ne kolay geliyor
Pipisi cok sisiyor bu arada kizlar aklinida olsun, onceden duymustum.sistigini ama bu kadarini hayal edememistim

Birde milletin aaaa ne cabuk ayaklandiiin aa bak iyisin, aa sen sunnetmi oldunki ayaklanmissin vs demesi yokmu cileden cikiyorum
Yahu ben sunnetten sonrw yatan cocuk duymadimki.. kaldiki bu daha bebek ne anlar yatmaktan tabiki gezecek
Gercekten cocugu disari cikarmaya korkuyoruz habire laf soyluyolar nazar degdiriyolar ..
Ne cabuk yuruyormus mus.. sizeneeee

Yaa benm gozum korktu valla yazik yavrum allah sifa versin insallah

Yaa benm gozum korktu valla yazik yavrum allah sifa versin insallah

Canim ya korkutmak.istemedim yanlis anlama tabiki her cocuk farklidir bazisi cok kolay atlatiyor.. mesele zaten su ilk cis sonrasi sanirim daha kolay..
Ilk cisi nette biri cam kesigi gibi acitiyor yazmis .. kim bilir ne aciyodur
Cisini yaptikca idrar zaten daha cabuk iyilestiriyor orayi

Rabbim yardimcisi olsun tum minnaklarin

PembeLokum tatile gitmissiniz canim:) insallah iyi gecer nereye gittiniz

Yok canim sen demesen bile korkydm zaten ben bakiminda cok zorlanirim bakamam oraya hemen kotu olurum kesin yaa o kadar acitiyomuymus iyilesmeye basladi mi peki canim

Yok canim sen demesen bile korkydm zaten ben bakiminda cok zorlanirim bakamam oraya hemen kotu olurum kesin yaa o kadar acitiyomuymus iyilesmeye basladi mi peki canim

Iste bakimi zor bencede. Tamam sunnet yarom saatte bitiyor ama gerisi..
Her bez acisimiz bol.aglamali geciyor.
Bugun cok sukur oynadi oyuncaklariyla canim, 4 gundur dogru duzgun iynamiyor, geri itiyordu sadece oda oda geziyordu.
Sadece cis sirasinda agliyor biraz insallah hafiflemistir agrisi artik

Ama iyiki eylule.birakmamisim ya yoksa kisin eve kapanir daha cok aklima gelirdi boyle yazin gezerken unutur belki

Mecburen bakiyorsun canim, sunnet sirasinda bile.baktim deli cesareti geldi.bana.. anne babaya baglaniyolar cok haliyle is basa ducunce Rabbim guc kuvvet veriyor

Anladm canim dedigin gbi mecbur bakcaz da iste gecen konstk iste esimin arkadasi felan varken kucuk ya kiyamiyorm diyo ama hangi yasta olursa olsn yani yapilcak eninde sonunda

Anladm canim dedigin gbi mecbur bakcaz da iste gecen konstk iste esimin arkadasi felan varken kucuk ya kiyamiyorm diyo ama hangi yasta olursa olsn yani yapilcak eninde sonunda

Aynen buyuyunce kiyanilecegini saniyosa yaniliyo.. ya bide gecen okumustum 7 yas sonrasi yapilirsa ilerde erken bosalma oluyormus.. yani buyudukce kesinlikle psikolojik olarak cok etkileniyorlar.
Evet zahmet cekiliyor ama herseyi onlarin iyiligi icin yapiyoruz, hatirlamasin korkmasin diye..
Dusunmuyor degilim acelemi ettik, b3kleseydin biraz daha cocuk konussun agrisini acisini siylerdi diyorum ama simdi olmasi hayirlimistir insallah

Sen ne yaptin meme isini, okuyamadm pek gecmisi

Yaa oylemiyms o zaman ben 7 yasina bırakmam yaa
Napiyim canim ilk gece acayip zordu cok agladi meme meme diye 9 kez kalkti 2 gundur daha iyi 3 4 kez kalkiyo 2 sinde emziriyorm 2 sinde emzrmyrm bakalm nolcak smdide cok sinirlendm yemek yemiyo kaldryorm ywmiyo diye meme meme diye yakama yapisiyo dkka basi ac karni iste yesene yok ama inat ediyo bende inat ettm vermiyorum meme felan

Meraba kızlar nasılsınız bu 20lik dişler beni mahvetti yaa dün ağrısından duramadım acile gittim yine aynı şeyi duydum yarı gömülü olduğu için alınması lazım çıkması imkansızmış çıkacak yeri yok diye.. ağrı kesici verdi. . Ben boyna ağrı kesici mi içicem

Aldir kuzum valla ben o gun cok sira vardim bekledm bekledm arda durmayinca mecbur çiktik geldik vi daha agrimadi agrirsa cektrcem valla

Cesareyin varsa cektir canim ya, benimde 1 tane gomulu, 1 tane yari gomulu, 2 tane agrili var kisaca dordude problemli
Bakalim ne zaman cesaret edip cektircem
Hadi digerlerini alirlar ama bu gomulj olanlar nasil alinacak cok tirsiyorum kesi yapip oyle alirlar dimi

I ilknurrr22 ah ya kiyamam evet anladi.bence gece bilerek vermedigini haliyle oda gunduz acisini cikariyor. Vok zekiler herseyin farkindalar
Kv denin lafina ise hic sasirmadim.klasik eski kafa dusuncesi..
Tamam tabiki emzirmek cok onemli , cok guzel ama sende keyfince biraktirmiyosun . Uykusuzsun,bu bebegine yansiyor artik haliyle gece biraktirman,en azindan azaltman bence sorun degildir. Buna sukur bak hala emiyor bu yasina kadar ya hic emmeseydi o zaman ne diyecekti merak rttim..

Aldir kuzum valla ben o gun cok sira vardim bekledm bekledm arda durmayinca mecbur çiktik geldik vi daha agrimadi agrirsa cektrcem valla

Çok korkmuyorum aslında ama internetten biraz araştırdım bi de kuzenim yaptı bi hafta baya zor geçiyomuş kesi dikiş olduğu için ve ağır antibiyotik ağrı kesiciler kullanmak gerekiyor ee ben emziriyorum diye her ilacı kullanamam..1 hafta sonra dikişler alınıyomuş

bi de o ağrıyla nasıl ilgilenirim benim bu huysuz oğlanla diye de düşünüyorum

üstüne üstlük ameliyat bizim şehirde yapılmıyo 2 saatlik mesafede başka şehire gitmek lazım ne bilim sanırım dayanabildiğim kadar dayanıcam

Aa oylemiymis o zaman bama gorede degil.hic
antibiyotikten cok korkarim.. en iyisi sadece agrili olanlari cikartayim ben

Dedigin gibi emzirorsun sen, hdi 1,2 gun olsa yine idare edilir ama en az 1 hafta kullaniliyor ilaclar zor olur sana cani.

Aa oylemiymis o zaman bama gorede degil.hic
antibiyotikten cok korkarim.. en iyisi sadece agrili olanlari cikartayim ben

Dedigin gibi emzirorsun sen, hdi 1,2 gun olsa yine idare edilir ama en az 1 hafta kullaniliyor ilaclar zor olur sana cani.
Aynen şimdilik bekleyeyim inşallah kendiliğinden çıkar..

Ayaz nasıl oldu hala ağlıyo mu çişini yaparken

Aynen oyle canim cok sukur 1 bucuk yasina gircrk daha ne emcek esimde 2 bucuk 3 yasina kadsr emsin diyo gecen gun annesinin lafi çünkü kaynanam hep oyle diyo 3 yasina kadar emsin diye oldu canim okula baslayana kadsr emsin hatta dedm bende zten gerçekten emmemesi ardanin iyiligi icin olyr hem yemesi duzene girer hem uykusu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…