2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Allah kabul etsin Canım nasıl zorlandın mı
Yok canim hic zorlanmadim yaa sasrdm valla sadece acayip bi su icme istegi olusuyo ben diyodm acikirim diye çünkü normalde cok acikiyorm dakka basi yiyorm iyi oldu bu hatta bugn o kadar cok skldm ki kahvalti yapmyrm bulasik yok ne yicem derdi yok otrdm oyle skldm vakit gecmedi

İyi sevindim Canım Ramazan'da da böyle rahat edersin inşaAllah :)

Ev işi hem yorucu hem de hiçbir şey yapmayınca insan sıkılıyor ben hiç yapamıyorum bünyem kaldırmıyor bir yandan da sıkılıyorum tüm gün

I ilknurrr22 aman canim bosver isi, ac hissetmesende pek is yapma gucsuz oluyor yinede insan yemeyince hele camlara hic bulasma bence :)

seker000 kolay gelsin canimm
Yardima gelelimmi

PembeLokum cok gecmis olsun kuzum iyilermi simdi

Cok uzun surmus bu arada cami takmalari ya

Kizlar ilaclarin bi cogunda etil alkol var, ben bir surup kullaniyorum icerisinde %43 alkol var yaziyor, bunu kullanmak harammidir
Arastirdim ama tabiki fikir ayricaligi olmus bu konuda ne yapsam bilemedim

Sagol canim iyi sen baslamssn bende salonu temizleyim diyorm kac gundur temizleyemedm 2 gundr oructm cesaret edemedim cam felan silmeye basim donerde duserim diye korktm
Aynen oruçlu çıkma canım Allah korusun başın döner..benim de daha koltuklar silinecek mutfak var banyo var anlayacağın daha çok var

Ayy ne güzel olurr yakın olsak yardım ederdik birbirimize bitirirdik çarçabuk işleri

Ben her gun mutlaka ev supuruyorm bugnde yatak odasinin camini sildm perdesi yikaniyo ascam bazamin altini supurdum sildm tekrar yerlestrdm yatağı cektim altini supurdum sildm evi supurdum banyoyu temizlicem ardayi uyutp canim acayip tatli cekiyo bi puding yapiyim isimi bitirene kadar sogusun

Aynen canim dun aksama kadar oturdum ama cok yorgun ve halsizdim bugun temizlige giristim ramazan gelmeden bitiriyim

aynen cok zor oluyor.
ya uykusu gelir ya acıkır
oyun oynamak ister gezmek ister.
bende gece yapıyorum çamaşır bulaşık islerini
eve gelince dagınıklık toparla yemek yap.
Elim hızlandı artık. yoksa yetişemezdim

Bende mutfagi aksam yatirdiktan sonra temizleyim diyorm

E maşallah nasıl dayanıyor belin bu kadarına :) Ben bugün haftalardan sonra ilk defa yemek yaptım yemek dediğim de çorba :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…