2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

E maşallah nasıl dayanıyor belin bu kadarına :) Ben bugün haftalardan sonra ilk defa yemek yaptım yemek dediğim de çorba :)
Oo ne var ki ben bugun butun evi spurdum sildim toz aldim yatak odasini temizledm camini sildm perdesini astim tuvaleti banyoyu yikadim kendime bezelyeli pilav tarhana çorbası salata yaptm mozaik pasta yaptim suan yorgunlugum yok

Oo ne var ki ben bugun butun evi spurdum sildim toz aldim yatak odasini temizledm camini sildm perdesini astim tuvaleti banyoyu yikadim kendime bezelyeli pilav tarhana çorbası salata yaptm mozaik pasta yaptim suan yorgunlugum yok

E maşallah Canım demek ki vücudun dayanıklı ben hamile olmasam da bu kadarını yapamam fıtık yüzünden :) ya temizlik ya yemek ikisi bir arada olmaz temizlikte de hamile değilken bir gün süpür diğer gün vileda öbür gün mutfak öbür gün banyo o şekilde gün gün

Sen kizina yemek felan yapmiyo musun peki kocana yada bsy demiyo mu

Annem yapıyor ya da ev yemekleri yapan yerlerden yiyoruz kızıma da mesela tarhana çorbası organik tam tahıl makarnası kahvaltı meyve ve yoğurt veriyorum ama günde bir kere annemin yaptığı ya da dışardan getirdiğimiz ev yemeğini yiyor gerisi işte dediğim gibi kahvaltı yoğurt Meyve makarna çorba

Elimden gelse hepsini bi gunde bitircem de olmuyo malesef
Anladm canim arda da tarhanayi cok seviyo annem yapiyo allahtan bu sene yine yapcak 3 kilo tarhanayi arda icti kendimize bile tek arda icsin diye

Size ozendim bende temizlige basladim dunn ,ama tabiki.benim meshur dolap iclerim kaldi bakalim ne zaman vakit bulucam onlara
birde biz sunneti yaptiricaz kizlar galiba, yani 1,2 hafta icinde
Allahim yardimcizmz olur insallah korkuhrkum

Elimden gelse hepsini bi gunde bitircem de olmuyo malesef

Anladm canim arda da tarhanayi cok seviyo annem yapiyo allahtan bu sene yine yapcak 3 kilo tarhanayi arda icti kendimize bile tek arda icsin diye

Aynen bebekler tarhanayı çok seviyor ben de Migros tan organik tarhana alıyorum kendim hiç içmiyorum hepsini kızıma yapıyorum :) bir de 11 aylık olduğundan itibaren şu Hipp var ya onlardan almaya başladım onun bisküvisi gofreti filan dışarı çıktığımızda hiç değilse iyi oluyor parka giderken bile eline bir tane bisküvi veriyorum iyi oluyor

Size ozendim bende temizlige basladim dunn ,ama tabiki.benim meshur dolap iclerim kaldi bakalim ne zaman vakit bulucam onlara

Ay hadi bakalım 2 yaş olmadan olsun canım olacaksa da

Ay hadi bakalım 2 yaş olmadan olsun canım olacaksa da

Evet hayirlisiyla insallah atlatiriz ya

Bu arada nette ev yapimi krakerler fln varya onlatdan denicem bakalim sevecekmi
Cunki aimdiden abur cuburcuyuz
bari biskuvi,kraker tarzi seyleri evde yapayim diyorm artik sert olmaz insallah

Aynen genelde eylül ya babası bakıyor yada uyumuş olmalı
bazen bende mutfaga getiriyorum az işim varsa
Benm esim oyle uzun süreli bakmaz kimse bakamaz daha dogrsu cunku arda benim pesimden ayrilmiyo bi kayinbabam varsa rahat rahat toplarim mutfagimi o disari cikarir gezdirir ben cagirana kadar getrmez

Bende pinarin cocuk devam sütleri var ya ondan aliyorm pipetle iciyo felan oyalaniyo bide farkettim aksam felan ondan icerse gece daha iyi uyuyo

Bende oyle arkadasmdan ozendimde başladım valla yoksa yapasim yoktu
Hayirli olsun canim insallah kolay olur senin icin bakimi felan beni korkutuyo

Benm esim oyle uzun süreli bakmaz kimse bakamaz daha dogrsu cunku arda benim pesimden ayrilmiyo bi kayinbabam varsa rahat rahat toplarim mutfagimi o disari cikarir gezdirir ben cagirana kadar getrmez

ne güzel bazen bende annemden geç alırım kızımı
1, 2 saatte ne yaparsam
ama ev düzenli kalmıyor
oyuncaklar
bardaklar
kıyafetler
hep sil baştan ev temizliyorum.

Evet hayirlisiyla insallah atlatiriz ya

Bu arada nette ev yapimi krakerler fln varya onlatdan denicem bakalim sevecekmi
Cunki aimdiden abur cuburcuyuz
bari biskuvi,kraker tarzi seyleri evde yapayim diyorm artik sert olmaz insallah

Canım orada Hipp organik atıştırmalıklar yok mu? Ben paketli ürün vermek istemiyorum Kızıma sadece verirsem Hipp ya da diğer organik markaların bisküvi bebek gofreti vs veriyorum

Canım orada Hipp organik atıştırmalıklar yok mu? Ben paketli ürün vermek istemiyorum Kızıma sadece verirsem Hipp ya da diğer organik markaların bisküvi bebek gofreti vs veriyorum

Var canim , bi ara baya arastirmistim, alirim diyodum ama oyle.boyle ustune olmadim .. zaten parka cikinca biri birsey yerse tum ckcuklara veriyor e nereye kadat yedirmeyebilirim.. herkes yerken o bakar.
Elimden geldigince disari cikinca ev yalimi.birseyler cikariyorum ama iste.. mis sor marketten ne allim diye hemen tak tak der /supriz yumurta/. Iste ona bayiliyor ama tadimlik veriyorum,oyuncagiyla oynasin napayim

I ilknurrr22 bugun yapmadim bisi ya? Oturdum oyle duruyorum
Oturma odam zaten balkondaki esyalarla dolu o yuzden balkon bitmeden hic buraya el atasim yok , diger odalardada iste dolap icleri var..
Bugun temizlik gunumde degilim sanirim / ne zaman olduysak saaanki

ne güzel bazen bende annemden geç alırım kızımı
1, 2 saatte ne yaparsam
ama ev düzenli kalmıyor
oyuncaklar
bardaklar
kıyafetler
hep sil baştan ev temizliyorum.
Surekli toplu durmuyo ki canim malesef hep daginik arda uyurken her yer toplu duzenli mis gbi

Bende yapmadim bi ev supurdum utu yaptm yemek yaptm o kadar banyoya girdim sacimi duzlestrdm kollarin agridi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…