2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

seker000 valla ilknur sagolsun su samluanli suyu onerdi cam silmek iskenceydi benim icin simdi saka 9gibi ama silmek icin cam atiyorum

Gazeteyle.silince kenarlarda siyah izler kaliyordu,hele parmak izi... ama.boyle cok sukur hic nirsey olmuyo

Cok tesekkurlr canjm tekrar @ilknurrr22

Bende temizlige kadin mi cagirsam diye dusundm sonra dusundum ben oyle kirlk bırakıp da cagiramam utanirim ustunden yine bi temzlerm neyse dedm kendim yapiyim en iyisi

Haklısın

Deniyim ben de o zaman

Rica ederim canım bende kkda gormstm biri konu acmsti ordan biri onermis hatta ben tozu alirken kapilari felan silerkende oyle yapyrm

Ohh zoru atlatmışsın canım koltuk silmek bana zor geliyor yaa daha önce hiç silmedim zaten

Bendensin
Bende hic silmedim, zaten uzerinde ortu var, kenarlarida deri o yuzden lekelenmiyor hani kolunu vs koydukca o yuzden rahatim

I ilknurrr22 evet bende oyle yapiyorm gercekten asiri kolaylik oldu bana

Ya benimde bi perdeler kaldi onuda sobayi cikarinca artk yikarim, tabi birde simdi otutma odasi tarafini yeniliyolar apartmanin balkonun icini falan yapacaklar heryer toz icinde o yuzden onlar isini bitirmeden pek yikayasm gelmiyor

Benim örtü yok işte eşim sevmiyor..ona sildirmem lazım örtü istemediği için..

Bende salonun balkonunu cok nadir yikiyorm kullanmadigmz icin
Bende örtü seriyorm canim hep ama nasl kirlenms gecen yazda silmistm kirli degldi ardanin etkisi olms demekki

Kollarim agridi valla silcem diye bugunde salonu temzleyim diyorm bakalm
Benim kollarım ağrısın razıyım ama kafamda durmadan ağlıyo acele acele yapıyım diyorum o zaman da içime sinmiyor..

Ben de demin oturma odamın camlarını sildim ağlamaktan bi hal oldu balkon kapısını bıraktım..

Bende arda uyurken sildm valla yoksa imkansz o kovayi verene kadar aglar ben silme isini hep arda uyurken yapiyrm supurmeyi ev toplamayi uyanikken yaparm camasir katlamayi utuyude aksam yatirinca yani hic otrcak vakit yok

Bende arda uyurken sildm valla yoksa imkansz o kovayi verene kadar aglar ben silme isini hep arda uyurken yapiyrm supurmeyi ev toplamayi uyanikken yaparm camasir katlamayi utuyude aksam yatirinca yani hic otrcak vakit yok
İşte benimki sadece kucağımda uyduğu için uyuduğunda robot gibi oturuyorum iş yapamıyorum..

İşte benimki sadece kucağımda uyduğu için uyuduğunda robot gibi oturuyorum iş yapamıyorum..
Aa o xok kotyms canim ona bi cozum bulman gerekiyo arda emerek uyuyo uyuyunca yatağına koyuyorm hemen cokta cabuk daliyo uykuya emerken isime geliyo ama memeyi bırakınca napcam blmyrm cozuk arayisindayim

seker000 aslinda bende sevmiyorm ortu ama.koltuklara uygun iyi bisi bulunca aldim ama yinede cok mantiksiz geliyor habire ortu koymak koltuklari kullanamiyormusum.hissi var
Bencede esin silmeli madem.sevmiyor baya kurleniyor aslinda ya

I ilknurrr22 bu isler bitmez ya bitmez..
B3n halidan sikayetciyim asil beyazli oldugu icim hemen kirleniyor.. ortulerde pahali ve burda pek bulamiyorum.hali ortusu

Koltuk ortusu ort canim haliya gore kestir olmaz mi oyle

Gecen yaz baska carsaf filan atiyodum ama toplaninor surekli, hatta lastik takmayi denedim carsafi kestigimle kaldim
Bakalim bi care bulmam lazim
Ben arda emekliyo diye seriyodm benm bi battaniym var incecik onu seriyodm halinin altina dogru katliydm hic kaymiyodu smdi sermiyorm ama gerek yok gecen arda sagolsn cay doktu yere sofra bezi serriyimde otrup kahvaltı yapalm bidr oyle deneyim yicek mi dedm benim caya elini bi atti devirdi doktu bide sicak elini yakmadi iyiki

Bende emeklerken koyuyodum ama illa kirleniyor boylede yazin pek terlik giyilmeyince sicakta haliyle halilarda illa leke kaliyor

Ya cok severler zaten bardaklara ellerini batirmayi... hic sicakmis,sogukmus dinlemiyolar gercekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…